Tüm talep ve istekleriniz için satış ofislerimizden, çağrı merkezimizden bize ulaşabilirsiniz.

Ofis Kabini

Katlı binalara bağlı kalmadan hazır konsept ofis kabiniyle iş yerinizi dilediğiniz yerde açabilirsiniz. İster on metrekare dilerseniz 50 m2 kullanıma hazır uzun ömürlü lüks ofis yapıları. İşiniz kolaylaşacak ticaretiniz özgürce büyüyecek. Kendinizi ve çalışanlarınızı devasa büyüklükteki dev binalar içerisine sıkıştırılmış dar ofis ortamlarına hapsetmekten kurtaracaksınız. Başkalarının çizdiği sınırlayan kurallarla değil bağımsız ofisinizde rotanızı kendiniz belirleyerek ilerleyeceksiniz.

Ferahlık Veren Geniş Kabin Ofisler Sizi Bekliyor

Her biri maksimum ferahlıkta çalışma ortamları hazırlayan geniş kabinler sizi bekliyor. Karmod uzmanlığıyla üretilen ofis yapılarına özel kabinler yalıtımlı genişlik kazandıran özel duvar panelleriyle iç mekana ferahlık kazandırıyor. Klasik mimarideki zorunlu dikey kolan ve yatay kiriş uygulamalarına ofis kabinleri ihtiyaç duymuyor. Bu avantaj yapı içi tasarıma maksimum genişlikte konfor sunumuyla yansıyor.

Hazır Konsept Ofis Kabinleri

3x7 metre standart ölçüde veya işinizin büyüklüğüne göre birleşimli 100 m2’yi bulan size özel ofisler. Standart büyüklükteki Metropol ofis kabinleri fabrikadan kullanımınıza hazır şekilde sevk ediliyor. Kullanım yerinize araçtan iner inmez açılışını yaparak hizmete alabiliyorsunuz. Daha büyük metrajlı ofisler fabrikada ön üretimle hazırlanarak yerinizde Karmod ekiplerince kısa sürede birleşim yapılarak yine kullanımınıza hazır sunuluyor. Birleşimli ofis binalarımız kurulumu için organizasyon planlamamız yapılıyor. Montaj ekiplerimiz yapının sevkinin tamamlandığı gün sahada hazır oluyor. Birleşimli tek katlı ofisler aynı gün çift katlı ofisler ise ikinci gün montajı tamamlanarak kullanımınıza hazır halde teslim ediliyor. farklı alanlarda mesela taksi durakları olarakda ofis kabinleri tercih edilebiliryor.

Ofisiniz Size Özel, Ister Tek Salonlu Isterseniz Bölmeli

Metropol ofis kabini binalarımızın planının işinize özel bölmelerle tercih edebilirsiniz. İşinize özel isterseniz büyükçe kullanımda tek salon veya oda bölmeli planda seçiminize özel. Wc kabin üniteli ve ayrı mutfak modelli planları da incelemenizi öneririz. Mutfak Amerikan tarzı ana salonda bir köşede de yer ayrılarak hazırlanabiliyor. Tuvalet kabini modellerinde ünite içi seçimi yine size kalmış. Alaturka yer taşı veya klozet modelini tercih edebilirsiniz. Arzu ederseniz duş ünitesi de uygulanabilir. Unutmayın Karmod ofis kabini kullanımınıza hazır sunulur ama tercihinize özel yapılır.

Metropol Ofis kabinleri modern mimarinin yeni trendi

Karmod Kabin marka tasarım üstünlüğüyle hazırlanan Metropol Ofis kabinleri modern mimarinin yenilikçi tarzıyla en uyumlu yapı modeli. Mimari uyum estetiğiyle bağımsız ofis yapılarının en çok tercih edilen yapı modeli arasında yer alıyor. Yapı güvenliği açısından yapının taşıyıcılarla beraber tüm ana karkası özel metal profillerle örgüleniyor. Yapı duvarı karkas sistemiyle özel şekillendirilmiş profiller kullanılarak hazırlanmaktadır. Sıcak ve soğuk iklim şartlarında yapının Metropol ofis binasının güvenle kullanılması için 40 mm kalınlıkta özel izolasyon malzemesi uygulanmaktadır. Duvar dış katmanı yalıtım uygulaması üzerine ahşap veya taşonit desenli özel levhalarla kaplanmaktadır. Lüks ofis kabininin iç duvar yüzeyi de özel düz levhayla kaplanmaktadır. Kaplama sonrası dış cephe müşteri renk tercihine özel silikonlu boya ile boyanmaktadır. 

Ofis Kabinine estetik kazandıran parapet uygulaması

Metropol Ofis Kabinlerine mimari estetik kazandıran bir diğer tasarım uygulaması da çatı sisteminde gerçekleştirilmektedir. Özel şekillendirilmiş metal taşıyıcı karkasla desteklenen çatının saçağı 20 cm yüksekliği 36 cm olan özel parapet uygulanarak yapıya estetik kazandırılmıştır. Ofis yapısında yağmur sularının tahliyesi dört köşede yer alan kolonlar yardımıyla gizlenerek sağlanmıştır. Çatı sisteminde uygulanan 80 mm cam yünü kullanımıyla duvar izolasyonu çatıyla da bütünleştirilmiştir. Çatı saçağı çevresine dört köşeye yerleştirilen spot aydınlatma armatürleriyle gece aydınlatmasına konfor kazandırılmıştır.

Tam yangın emniyetiyle ofisinizde güvenle oturun, ayağınızı sağlam basın

Lüks ofis kabininin elektrik sistemi yapı büyüklüğüne özel projelendirilmiş olup yapı elektrik güvenliği şansa bırakılmamıştır. Kablo kullanımında ofis yapısının planına göre aynı anda maksimum enerji çekim gücü hesaplanarak özel kalınlıkta kablo kullanılmaktadır. Sıva altı uygulamaya sahip tesisat kablolar tüm planlarda ana giriş kapısı üzerinde sigorta kutusunda toplanmıştır. Sigortalar VİKO marka olup gerçekçi amper değerine sahiptir.  Kablo bağlantıları özel klemensler kullanılarak güvenli şekilde gerçekleştirilmektedir. Anahtar, priz ve telefon prizleriyle armatürlerde en iyi kalite modern üretimler özellikle tercih edilmiştir. Ofis kabini modellerimizin elektrik sistemi ana şebekeye kolaylıkla bağlanacak şekilde yapı arkasındaki buata çıkartılmıştır.

Metropol ofis kabininin iç zemini alttan sık aralıklı özel profillerle desteklenmiş desteklenmiştir. Özel profil uygulaması üzerine 14 mm kalınlıkta özel beton levha serimi ile zemin güçlendirilmiştir. Zemine içten 2 mm Karmod ofis yapılarına özel kalınlıkta dekoratif mineflo serilmiştir. Zemine opsiyonel olarak farklı kaplama uygulamaları da yapılabilmektedir.

Ofis kabininin pencere sisteminde modern binalarda olduğu gibi birinci kalite pvc pencereler kullanılmaktadır. Isı yalıtımı pencerelerde tercih edilen 4 9 4 ısı cam kullanımıyla en iyi düzeye yükseltilmektedir.

Kullanıma hazır ofis kabinlerimizin dört köşesinde yer alan özel mapalardan çelik halat bağlantısıyla vinçle kolayca yükleme ve indirme gerçekleştirilmektedir.

CTP ofis kabin fiyatları sizi de ofis sahibi yapacak

Yeni iş kurmak veya mevcut ofisini yeni bir ofise taşımak isteyenlere bütçe avantajlarıyla CTP hazır ofis kabin fiyatları size özel. Uzun ömürlü yapı sistemiyle beraber fabrika otomasyon seri üretiminin kazandırdığı fiyat avantajları Karmod kabin fiyatlarında. Modern hatlarda en iyi hammadde ve malzeme kullanımıyla üretilen ofis kabinleri CTP üretim üstünlüğüne sahip. Yalıtımlı panelleri, yapı güvenliği, yangın emniyeti, iç kullanım konforu, modern yapı tarzı Karmod kabinde. Üç m2’den 48 m2’ye işinizin büyüklüğü ve hedeflerinize özel hazır ofis kabini modelleri arasında mutlaka bulacaksınız. Kullanıma hazır sevkiyle hemen kazanmaya başlayacak kira derdinden kurtulacaksınız.

Dükkanını aç aynı gün Ofis Kabiniyle kazanmaya başla

Türkiye’nin neresinde ve iş kolunuz ne olursa olsun Karmod ofis kabiniyle yeni dükkanınızı aynı gün açın hemen kazanmaya başlayın. Metropol veya CTP polyester kabin her biri konforu ve avantajlı ofis kabin fiyatlarıyla işinize ve size özel. Ofis yapılarımızın tamamı yüksek yalıtımıyla duvardan çatıya kullanımınıza hazır teslim. Elektrik tesisatı aydınlatma armatürlerine kadar montajlanmış olarak size geliyor. Tek yapmanız gereken yapı arkasında özel buat içerisinde toplanan ana akım kablolarını merkezi elektrik şebekesine bağlamanız. Yine aynı şekilde lüks ofis kabinlerimizin wc ve mutfak bulunan modellerinde de tam tesisatlar ve armatürler hazır teslim. Temiz su bağlantısını arkadan yapı dışına çıkartılmış rekordan merkezi şebekeye kolayca bağlatabilirsiniz. Yapı arkasında yer alan atık su çıkış borusunu kanalizasyon hattına bağlamayı unutmayın.

Ofis kabiniyle mağazalar zinciriniz genişlesin rakiplerinizi geride bırakın

Karmod’un her sektöre uyan hazır ofis kabini çözümlerini tercih ederek güvenli büyümede rakiplerinizi geride bırakabilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken tek şey kullanım yerine sevk edilir edilmez hizmete alabileceğiniz Karmod ofis kabini modellerinden birini seçmeniz. Ürünlerinizi tüm Türkiye ile anında buluşturup kısa sürede tanınır markalar arasına girmek bu yenilikçi ofislerle çok kolay. İyi bir planlamayla onlarla ifade edilen markanıza özel mağazalar zincirini aynı gün aynı saatte kurdele kesip açılışını yapabilirsiniz. Markanız aynı anda İstanbul, Ankara, İzmir, Antalya, Samsun, Diyarbakır, Trabzon, Adana, Erzurum ve dilediğiniz tüm illerde tüketiciyle buluşsun. Dilerseniz markanızı yurtdışına farklı kıtalara taşıyın. Avrupa, Asya, Afrika, Amerika markanızla buluşsun cironuz ve kazancınız coşsun.

Anında kendi ofisinize taşının kira ödemeye son verin

Yeni nesil hazır ofis kabin yapılarıyla hemen kendi ofisinize taşının her ay kira ödemekten kurtulun. Karmod’un modern üretimli ofis kabin fiyatları sizi kendi ofisinize taşıyacak devasa kiralar ödemekten kurtaracak. Sabit gider bütçenize büyük tasarruf gelecek, stresiniz azalacak. Üstelik bağımsız hazır ofis kabini size işletme özgürlüğü kazandıracak. Cazip ofis kabin fiyatlarıyla işletmenizi dilediğiniz yerde anında hizmete alın sorunlardan uzaklaşarak rahatlığı yaşayın.