Tüm talep ve istekleriniz için satış ofislerimizden, çağrı merkezimizden bize ulaşabilirsiniz.

KompoCity Kabinler

Sandviç panel üzerine ekstra kompozit kaplama yapılarak üretilen Karmod KompoCity kabin çok sayıda üstünlüğe sahip. Modern mimari tasarım, estetik duruş, kurumsal konsepte uyarlanabilir özellik, yüksek yalıtım, uzun ömür KompoCity kompozit kaplamalı kabinlerin öne çıkan üstünlükleri arasında.

KompoCity modern şehir mimarisine tam uyumlu güvenlik kabini beklentilerinin tam karşılığı. 1986 yılından bugüne Karmod üretici kimliğiyle müşteri beklentilerinin tam analiz edilerek mükemmele uzanan KompoCity’nin hikayesi. Karmod Kabin Ar-Ge ve Ür-Ge çalışmalarının kompozit kaplamalı kabin tasarımına başarıyla yansıması.

Yenilikleriyle KompoCity kabin modern şehrin hazır yapı ihtiyaç alanlarında yerini aldı. Şimdi şehrin güvenlik ve büfe yapı ihtiyaçlarında kompozit kaplamalı kabin ayrıcalıkları yaşanıyor. Şıklığı, kullanım ergonomisi ve konforuyla güvenlik ve büfe kabin ihtiyaçlarında ilk tercih edilenler arasında.

KompoCity Kompozit Kaplamalı Kabin Modeli

KompoCity kabin şıklığıyla birlikte model çeşitliliğiyle de öne çıkıyor. Karmod Kabin yenilikleri kalitenin yanı sıra ürün çeşitliliğine de yansıyor. KompoCity standart olarak 140x140 ölçüden 240x400 ebatlarına ara ölçülerle birlikte 7 farklı büyüklükte üretim yapılıyor. Özel ölçü talepleriniz için mutlaka uzman müşteri temsilcilerimizle iletişime geçmenizi öneririz.

Kurumsal yapı konseptinize tam uyumlu sandviç panel üstü kompozit kaplamalı yeni KompoCity kabin hakkında hemen bilgi alabilirsiniz. KompoCity hem projenize hem de konumlandıracağınız yere değer katacak. Üstelik hazır modern tesislerde kullanıma hazır üretim ayrıcalıklarıyla yapı inşa süreçleriyle uğraşmaktan sizi kurtaracak.

Panel Kabin ve Kompozit Kaplamalı Kabin Teknolojisi Bir Arada

KompoCity kurumsal konsepte tam uygunlukta hazır yapı ihtiyaçlarının en iyi şekilde karşılanması için Karmod uzmanlığıyla geliştirildi. KompoCity kompozit kaplamalı kabin, Karmod tarafından uzun yıllardır en iyi kalitede üretilen panel kabin sistemine alüminyum kompozit kaplamanın başarıyla uygulanmasının güzel sonucudur.

Panel kabin üzerine özel tasarımla kompozit kaplama uygulamasının gerçekleştirilmesi yapıya önemli yenilikler kazandırmıştır. Bunlardan en önemlisi Kompozit kaplamalı kabin olan KompoCity ile güvenlik yapılarının modern mimari estetiği ile buluşması gerçekleşmiştir. Diğer önemli üstünlük ise güvenlik ve büfe kabinlere ekstra yalıtım avantajı kazandırılmıştır.

Karmod Kabin'in tüm yapılarında olduğu gibi KompoCity üretimi modern tesislerde en iyi malzemelerin kullanımıyla gerçekleştiriliyor. Model tasarımları modern mimari estetik uyumuyla birlikte yapı güvenliği, yalıtım performansı, kullanım ergonomisi gibi unsurlar göz önünde bulundurularak yapılıyor. Güvenli taşıyıcı sistemler zeminden çatıya uzmanlıkla kullanılıyor. Yalıtımlı duvar paneller her köşede çelik sistem özel boyalı taşıyıcılarla desteklenerek montajlanıyor.

Elektrik tesisat sistemi yapıya özel projelendirilmiş olup kaliteli malzeme kullanımı tam yangın güvenliğinin önemli unsurunu oluşturuyor. Kompozit kaplamalı kabin tesisat uygulamaları modern tesislerde Karmod Kabin kalite kontrol sistemi altında güvenli hale getiriliyor. Karmod kompozit kaplamalı kabin görünmeyen alanlara varana kadar kaliteli malzeme ve işçiliğin garantisiyle üretiliyor. Dış görünümü kompozit kaplamalarla desteklenerek lüks kabin beklentilerine en iyi yapı çözümü hazırlıyor.

Sandviç Panel Üstü Kompozit Kaplamalı Kabin İle Hem Şık Hem Ekonomik

Yalıtımlı sandviç paneller alüminyum kompozit kaplama ile destekleniyor ortaya modern görünümde şık KompoCity kabin modeli çıkıyor. KompoCity, modern mimarideki marka konutlara, AVM benzeri ticari alanlar, yönetim binalarına estetik, şık aynı zamanda oldukça ekonomik kabin modeli.

KompoCity kompozit kaplamalı kabin ile firma veya markalı projenizin renklerine göre uyumlu konseptte hazır güvenlik kabini satın almanız çok kolay. Yapı inşa süreçleriyle uğraşmadan, yapı malzeme ve usta organizasyonlarına son. KompoCity ile kurumsal renklerinize özel kaplamalı kabini ihtiyacınız olan ölçülerde hemen üretelim. Bunun için renk ve ölçü tercihinde bulunmanız yeterli.

Lüks KompoCity Kompozit Kaplamalı Kabinler Nerelerde Kullanılıyor?

  • Markalı toplu konut projelerinin güvenlik kabinlerinde
  • AVM benzeri ticari alanlarda kurumsala tam uygunlukta güvenlik kabini
  • Sosyal tesis veya yönetim binalarının güvenlik kabini bölgeleri
  • Elçilik ve konsolosluk güvenlik noktalarında
  • Gıdadan stor mağazacılığı lüks büfe kabin ihtiyaçlarında
  • Franchising sisteminin hazır satış noktalarıyla en kısa zamanda yaygınlaştırılmasında
  • Vb. güvenlik ve büfe çözüm ihtiyaçlarında.

KompoCity Kompozit Kaplamalı Kabin Modelleri ve Özellikleri

KompoCity kabin modellerinin standart ölçüleri en çok tercih edilen ebatlar dikkate alınarak hazırlandı. Bununla birlikte kullanım yeri ihtiyaçlarına özel ölçülerde kompozit kaplamalı kabin üretimi yapılabilmektedir.

KompoCity 140x140 cm kompozit kaplamalı kabinin şık ve küçük ölçüsünü oluşturur. Bununla birlikte standart üretimli KompoCity ölçülerimiz arasında 140x215, 215x215, 215x265, 265x265, 240x300 ve 240x400 cm yer almaktadır. Özel ölçü üretimlerimiz için mutlaka uzman müşteri temsilcimizle iletişime geçmenizi öneririz.

Şıklık, estetik, ergonomi ve uzun ömür özelliğiyle öne çıkan Karmod KompoCity kabin 1. Derece deprem kuşağı şartlarına göre üretilmektedir. Yalıtımlı sandviç paneller üzerine alüminyum kompozit kaplama yapılarak kabine modern görünümün yanı sıra yüksek yalıtım performansı kazandırılmıştır. Standart üretimde iklim şartları 3. Bölgeye göre planlanmıştır. Farklı iklim değerlerine göre üretimler için bilgi almanızı öneririz.

KompoCity zemini çelik konstrüksiyon sistem üzerine inşa edilmiş olup üzeri uzun ömürlü fibercement levha ile kaplanmıştır. İç sergide 2 mm özel kalınlıkta PVC mineflo tercih edilmiştir.

KompoCity çatı sisteminde özel şekillendirilmiş birleşim braketleri kullanılmış olup konstrüksiyon ve taşıyıcı tek parça olarak üretilmiştir. Köşe kolonlarından yağmur suyunun kolay tahliyesi planlanmıştır.

Özel PVC kapı, alüminyum pencerede 4 mm kalınlıkta oto sanayinde kullanılan güvenli temperli cam tercih edilmiştir. Diğer tüm özelliklerine KompoCity kompozit kaplamalı kabin teknik özellikleri sayfasından inceleyebilirsiniz. Panel üzerine kompozit kaplama yapılarak üretilen yeni Karmod KompoCity kabin modelimiz kompozit kaplamalı kabin taleplerinizde çözüm ortağınız.

KompoCity Kompozit Kabin Renk Seçenekleri

Kurumsal firma ve proje konseptinize tam uyum için KompoCity kabin renk seçenekleri geniş alternatifler içeriyor. Beyazdan antrasite, kahve tonlarından ahşap desenlere, golddan silver tonlara 20 farklı renk alternatifi kompozit kaplamalı kabinde. 

KompoCity Kompozit Kaplamalı Kabin Renk Seçenekleri