Tüm talep ve istekleriniz için satış ofislerimizden, çağrı merkezimizden bize ulaşabilirsiniz.

Büfe Kabini

Kullanıma hazır ticari yapı konseptinde 7 m2’den 48 m2’ye varan ölçülerde 15 farklı büfe kabini modeliyle tercihinize özel. Mobil ticari yapılar söktürün lider markası Karmod kalite ve üretim üstünlükleriyle standart planlarda imal ediliyor. Standart üretimin verdiği avantajla Büfe kabin sipariş sonrası kısa sürede üretilerek kullanıma hazır hale getiriliyor. Türkiye’nin neresinde olursa olsun sevk edildiği gün yerine konulur konulmaz hizmete alınabiliyor.

Büfe Kabiniyle Aynı Gün Işletmenizi Açın

Yüksek yalıtımlı ama en az yer kaplayan duvar panel avantajıyla meydanlar, parklar başta olmak üzere şehrin her yerine kolaylıkla yerleştiriliyor. İç mekandaki geniş kullanım hacmi ile Büfe kabin modelleri arasında yine avantajıyla öne çıkıyor. Yapı büyüklüğüne göre oldukça büyük genişlikte tasarlanan pencereleri iç mekana aydınlık olarak yansıyor. Gündüzleri aydınlatma armatürleri yanmasa bile gün ışığının yoğunluğu içeriyi aydınlatıyor. Pencerelerde tercih edilen güvenli temperli camlara hareketli cam mekanizması takılarak büfe kabin satışı kapıya gerek duyulmadan yapılabiliyor.

Satışa Özel Büfe Kabin Raf Sistemi

Satışta ürün sunumunu kolaylaştıran önemli detaylardan biri de raf sistemi. Karmod uzmanlığıyla büfe kabine özel raf sistemi müşteri tercihine göre opsiyonel uygulamayla hazırlanıyor. Bu kolaylıkla yapının sevk edildiği gün ürünler raflara diziliyor satış hemen başlıyor.

Motorlu Panjur Sistemi Karmod Büfe Kabininde

Karmod büfe kabin pencere sistemine yine opsiyonel uygulama olarak özel amortisörlü panjur sistemi montajlanarak satış ofisi kabin güvenliği sağlanmaktadır. Aynı şekilde tercihen büfe giriş kapısına motorlu panjur uygulanarak olası olumsuzluklara karşı yapı daha güvenli hale getirilmektedir. Ofis kabininin her detayında olduğu gibi elektrik tesisat sistemi de kullanıma hazır. Her ebattaki üretime özel Karmod uzmanlığıyla projelendirilmiş elektrik sistemi tam yangın güvenliğine sahip.

Büfe kabinin kullanacağı maksimum enerji çekimi dikkate alınarak hesaplanan tesisat uygulamasında en iyi kablo kalınlığı kullanılarak risklere geçit verilmemiştir. Kablolar kabin birleşim alanlarına ustalıkla düzenli şekilde gizlenmiştir. Çatı panelindeki aydınlatma armatürüne giden kablo panel arasındaki özel kanaldan güvenli şekilde geçirilmiştir. Tam gerçekçi amper değerine sahip VİKO marka sigorta ve anahtar – priz kullanımı, eni iyi aydınlatma armatürleri Karmod kabinde bir arada. Her önlem satış büfenizde soğutucular – ısıtıcılar sorunsuz çalışsın siz kazanmanıza bakın diye, güvenle.

Karmod Büfe Kabin Esnafın Yanında

Market, ekmek büfesi, kafeterya, restoran gibi çok sayıda hizmet alanına kazandırdığı kullanıma hazır pratik yapılarıyla Karmod Büfe kabin esnafın yanında. Büyük emekle oluşturdukları küçük birikimlerini mesleki deneyimleriyle birleştirerek işletme açmak isteyen esnafa satış kabinlerimizle en iyi şekilde destek oluyoruz. Onlara açacakları iş yerinin inşaat, tadilat, dekorasyonu gibi yıpratıcı uygulamalarla uğraşmadan büfe kabinlerini kullanımına sunuyoruz. Üstelik belirli bir yere sınırlanmadan diledikleri yerde iş yeri açma imkanı kazandırıyoruz.

Büfe Kabinle Mutlaka Kazanacaksınız

Büfe kabinle işinizi bir noktada sabit kılmak zorunda değilsiniz.  Satışınızı farklı mekanları deneyerek daha da artırmak istediğinizde mobil özelliğiyle satış büfenizi farklı noktalara kolaylıkla taşıyabilirsiniz. Mobil taşınabilir üstünlük özellikle yazlıkçı nüfusunun yoğunlaştığı yaz aylarında sahil bölgeleri, yaylalar gibi alanlara büfe kabini nakletme avantajı sağlıyor. Kışın şehir merkezlerinde çiğ köfte veya baklavacı yazın tatil bölgelerinde dondurmacıya dönüştürerek yılın her günü kazançlı çıkın.

Pizza Ve Çiğ Köfteciler Büfe Kabinle Konseptini Buldu

Gıda sektöründe damak tadıyla kendilerini ispat ederek kurumsallaşmasını tamamlamış markalar büfe kabinle bayi ağlarını hızla yaygınlaştırıyor. Franchising yöntemiyle yeni paydaşların açacağı satış noktaları Karmod kabinle kolaylaşıyor, bayi ağı hızla büyüyor. Marka bilinirliği hedeflenen süreden çok önce tüm Türkiye’de duyuluyor. Rekabet renkleniyor ciro büyüme hedeflerinde rekorlar geliyor. Karmod büfe kabin franchising sistemine yeni konsept kazandırıyor çiğ köftenin lezzeti, pizzaların harika kokusu tüm Türkiye’yi sarıyor.

Dönerciler Büfe Kabinle Kazanmanın Keyfini Gördü

Pazar yerleri, parklar, şehir meydanları, caddeler… Dönerciler büfe kabinle hemen satışa başlayarak kazanmanın keyfini yaşıyor. Tadilat, tamirat, dekorasyon işleriyle uğraşmadan iş yerleri anında hazır. Kabinin sevk edildiği gün tezgahlarını kuruyor et döner veya tavuk dönerin mis gibi kokusu müşterilere ulaşıyor. İster porsiyon veya paket servis yanında dolaptan buz gibi ayran veya kola büfe kabinden müşteri tadımına anında.

Hamburger Satan Kafeteryalar Büfe Kabinle Müşterinin Ayağına Geldi

Hazır konsept Karmod Büfe kabinin tercih edildiği o kadar çok kullanım alanı var ki. Bunlardan biri de kafeteryalar. Çay, kahve, hamburger, tost gibi çok sayıda gıda her gün kafelerden müşteriyle buluşuyor. Büfe kabin pratik yerleşimiyle caddelere yaklaştırıyor, kafeteryaları müşteriyle en yakın noktaya taşıyor.

Üstelik yapı inşaat ve dekorasyon süreçleriyle uğraşmadan. Planlamanızı yapın, ekibinizi kurun Karmod büfe kabinle şubelerinizi anında açın hemen kazanmaya başlayın.

Halk Ekmek Satışı Büfe Kabinle Tüketiciyle Buluşuyor

Karmod Büfe Kabin belediyeler gibi kamu kurumlarının iştiraki olan ekmek üretici firmaların ürünlerini tüketiciyle buluşturmasında ilk tercih edilen yapı modeli. Tıpkı 16 milyonu aşan nüfusuyla Türkiye’nin en büyük ili İstanbul’da olduğu gibi. İstanbul Büyükşehir Belediyesi’nin iştiraki İstanbul Halk Ekmek A.Ş. (İHE) Karmod büfe kabini tercih eden kurumlardan. İHE her gün ürettiği 2 milyon ekmeği İstanbul halkına ulaştırıyor. Karmod büfe kabin ekmek satışına özel raf sistemi, hareketli satış camı ile İstanbul Halk ekmeğin tüketiciyle buluşmasına önemli katkı sağlıyor. Karmod kabin hijyenik sağlıklı ortamıyla İstanbul halkına sağlıklı ekmeğin ulaşmasına öncü oluyor. Sabah akşam raflar tap taze sağlıklı ekmekle defalarca dolup boşalıyor. Her köşede İstanbullu Karmod büfe kabinle taptaze ekmek ve unlu mamul çeşidiyle buluşuyor.

En Çok Tercih Edilen 215x215 Ve 270x270 Büfe Kabin

Halk ekmek sektöründe en çok tercih edilen büfe kabin modeli 215x215 ve 270x270. İstanbul Halk Ekmek her iki modeli de kullanım yeri konumuna göre tercih ediyor. Park ve bahçe yakını gibi daha geniş alanlarda 270x270 Polyester kabin kullanılırken cadde üzerlerinde geçiş kolaylığı için 215x215 ölçülerinde ekmek büfesi kullanılıyor.  

İstanbul Halk Ekmek A.Ş. ile birlikte Türkiye genelinde çok sayıda yerde Karmod büfe kabin tercih ediliyor. Bursa Büyükşehir Belediyesi halk ekmek, Ankara Büyükşehir Belediyesi halk ekmek öne çıkan kuruluşlar arasında. Samsun İlkadım Belediyesi, Gebze Belediyesi Karmod büfe kabini tercih eden diğer kuruluşlar arasında yer alıyor.

Büfe Kabin Fiyatlarıyla Dükkan Kirasına Son

Kullanıma hazır konsept üstünlüğüyle büfe kabin fiyatları esnafı rahatlatıyor. Dükkan arayıp kira ödeme derdine son veriyor. Üstelik tadilat ve dekorasyon gibi zaman alıcı masraflı uygulamalarla uğraşmaya da gerek kalmıyor. Oldukça cazip Karmod büfe kabin fiyatlarıyla esnaf çok küçük birikimlerle dükkan sahibi olarak kira ödemekten kurtuluyor.