Tüm talep ve istekleriniz için satış ofislerimizden, çağrı merkezimizden bize ulaşabilirsiniz.

Güvenlik Kabini

Hazır yapı sektöründe Karmod liderliği ve yeni nesil teknolojilerle modern tesislerde üretilen güvenlik kabini Türkiye’nin en iyisi. Fonksiyonel kullanımda tasarım üstünlüğü, güvenli uzun ömürlü yapı modeli Karmod güvenlik kulübesinin en çok tercih edilmesindeki öne çıkan etkenler. Kullanıma hazır konseptte sunun avantajı bekçi kulübesine olan ilgiyi daha da artırıyor.

Türkiye’nin en iyi güvenlik kabini

Güvenlik kabininde çok sayıda ürün geliştirip sevk edildiği gün hizmete alınabilen Karmod yapılarına biraz daha yakından bakalım. Karmod 1986 yılından bugüne hazır kabin üretim sektörünün lider ve duayen markası. Yapılara getirdiği yenilikler sektördeki firmalarca da takip edilerek kopyalanmaya çalışılan aktör marka. Karmod öncelikle hazır sunumlu yapılarına tasarım üstünlüğüyle beraber detay çözümü de getiriyor. Henüz tasarım aşamasında üretime geçilmeden gerçekleştirilen detay çözümleri yapıya önemli kullanım üstünlükleri kazandırıyor.

Bu önemli farkla Karmod güvenlik kabininin dış görünümü oldukça modern mimari yapı tarzı uyumunu yansıtıyor. İç tasarımında ise onu tercih eden güvenlik personeli başta olmak üzere tüm kullanıcılara fonksiyonel kullanımda ferah mekanlar hazırlıyor. Ne dışta ne de içte göz zevkine takılan ve onu rahatsız eden bir kusura Karmod güvenlik kulübesinde rastlanmıyor. En hassas detaylar tasarımda ustalıkla çözümlenerek markaya özgü ürün geliştirme testleri sonrası üretime geçiliyor.

İmalat öncesi üretimde kullanılan hammadde, yapı malzemesi, en basit görülen aksesuar seçimi gibi önemli tercihler güvenlik kabinine hem kalite hem de konfor kazandırıyor. Karmod bekçi kulübesini tercih edenler bu farkları çok iyi biliyor ve onu özellikle marka adını vurgulayarak istiyor.

Tercih edilen en iyi kalite ve malzemeler üretimin gerçekleştirildiği modern tesislerde imalat bandına alınarak ortaya Türkiye’nin ve dünyanın tercihi Karmod güvenlik kabini çıkıyor. Üretimin her aşamasında gerçekleştirilen kalite kontrol uygulamaları Karmod güvenlik yapılarını mükemmelliğe ulaştırıyor. Üretimi tamamlanan bekçi kulübesi aynı gün sevkiyata verilerek kullanıcının belirttiği adrese doğrudan ulaştırılıyor. Yapıyı teslim alan kullanıcı dilediği yere yerleştirerek aynı anda kullanmaya başlayabiliyor. Sadece yapması gereken yapının kullanıma hazır elektrik tesisatını ana şebekeye bağlantı yapmak. Kabin tercihinde wc duş kabini tercihi varsa onun da hazır teslim edilen temiz su ile atık giderini ana şebekelere bağlantı yapmak. Üstelik hazır sunum üstünlüğüyle en avantajlı güvenlik kabini fiyatları ile mükemmel bin yapıya sahip olmak. İnşaat süreçleriyle uğraştırmaması da yapının en güzel keyfi.

Güvenlik kabininde en çok model ve ürün çeşitliliği bu kabinde

Karmod sektöründe lider marka olmanın verdiği sorumlulukla yapılarını Ar-Ge ve Ür-Ge süreçleriyle sürekli geliştiriyor. Ar-Ge çalışmalarıyla yeni tarzda yapılar ortaya koyarken Ür-Ge süreçleriyle mevcut yapı kalitesi ve fonksiyonel kullanım üstünlüklerini  sürekli yükseltiyor. Bu önemli çalışmalar sonucunda Güvenlik kabinlerinde hem sektöre hem de kullanıcı tercihlerine yeni yapı modelleri kazandırılıyor.

CTP Polyester Kabin, Panel Kabin, Prekast Kabin, Metropol Kabin, Polietilen Mobil WC Karmod’un geliştirerek sektörü kazandırdığı kabin modelleri arasında yer alıyor. Farklı modeldeki bu güvenlik kabinlerinin standart üretimli 50’ye yakın planda alternatif büyüklükte üretimleri bulunuyor. Opsiyonel kullanım tercihlerine özel tasarım ve  farklı plan üretimleri de göz önünde bulunulduğunda çok sayıda güvenlik kabini modeli kullanıcı tercihine sunuluyor.

En çok tercih edilen Bekçi kulübesi ölçüleri arasında daha 3 m2 ile 18 m2 aralığında büyüklüğe sahip kabinler tercih görüyor. 50 m2’yi bulan ölçülerdeki güvenlik kabini modelleri ise birden fazla kamu veya özel güvenlik personelinin görev aldığı noktalara özel tercih ediliyor. Tuvalet ihtiyacının da karşılanmasına özel ergonomik planlarda güvenlikli wc kabini modelleri de Karmod’un kullanıma hazır ürettiği yapılar arasında.

En çok tercih edilen güvenlik kabini CTP Polyester Kabin

CTP polyester kabin güvenlik kabini tercihlerinde en çok tercih edilen modeller arasında yer alıyor. Tek kişilik kullanımlar için 150x150, 215x150, 215x215 modellerine talep olurken 2 ve üzeri güvenlik personeli için 270x270 ölçüden başlayarak en büyük kabin ünitesi olarak 390x1230 ölçü bulunuyor.

Karmod polyester kabin modern tesislerde yapıla özel hazırlanmış otomasyon bant sisteminde üretiliyor. Estetik tasarım, yapı büyüklüğüne göre en geniş ve ferah iç ortam sunumu, koku yapmaz parlak yüzeye sahip. Uzun ömür kullanımı dahil çok sayıda üstünlük Karmod polyester güvenlik kabininde bir arada. Duvar panelleri özel hazırlanmış yeni nesil kalıplara bant hattında polyester, jelkot ve cam elyaf ana maddeleri kullanılarak üretiliyor. Üretim aşamasında panel arasına tam yoğunlukta poliüretan izolasyon malzemesi enjekte edilerek panel yalıtımında en mükemmel seviye yakalanıyor. Bu avantajıyla Karmod kabin her kullanımda enerji tasarrufu sağlayarak güvenlik kabini fiyatları açısından kullandıkça kazandırıyor.

CTP polyester kabin panelleri üretimin son aşamasında markaya özgü özel ısıl işlem fırınında tam zamanla ısıtılarak dayanımı en üst seviyeye çıkartılıyor. Fırınlamayla aynı zamanda hammaddenin tepkimesi sonlandırılarak ileride oluşabilecek deformasyonlar tamamen ortadan kaldırılıyor. En parlak ve pütürsüz yüzeyler Karmod bekçi kulübelerine yansıyor. Fırın aşamasında aynı zamanda kabinin koku yapmaz özellikte kazandırılarak kullanım konforuna çok önemli bir katkıda bulunuluyor.

Pencerelerinde güvenli insana zarar vermeyen temperli cam tercihi, birinci kalite PVC kapı kullanımı Karmod CTP polyester kabin farklarından.  VİKO marka elektrik tesisat ve aksesuarları kullanımıyla Karmod güvenlik kabini yangın korumasıyla da en güvenli kabin.

Güvenlik kabininde sandviç panel sistem bu kabinde

Karmod panel kabin duvar ve çatı sisteminde yalıtımlı sandviç panel sistem kullanılarak üretiliyor. Panel kabini bütünleyen özel otomotiv sanayi boyama sistemine sahip paslanmaz yüksek galvanizli metal taşıyıcılarıyla da farklı. Sandviç panel iç kullanım konforunu bütünlüyor. VİKO marka elektrik malzeme kullanımı, projeli tesisat ve kalite kontrollü işçilikle panel kabin tam yangın güvneliğine sahip.

135x135, 135x210, 260x260 standart ölçülerinin yanı sıra sektörün yeni standardı 240x400 en büyük Panel güvenlik kabini yine üstün kalitesiyle Karmod’da. Bütçenize en uygun güvenlik kulübesi fiyatları üstünlüğüyle Karmod panel kabinde.

Güvenlik kabininde zirve Metropol Kabin

Metropol Kabin Karmod uzmanlığıyla Ar-Ge süreçlerinde özel geliştirildi. Yapı modeli geliştirilirken modern mimarinin marka projelerinin güvenlik kulübelerine uyum hedeflendi. Bu doğrultuda yapılan çalışmalarla Karmod Metropol Kabin üretilerek markalı projelerin güvenlik kabininde hizmetine sunuldu. Yenilikçi konseptiyle kısa sürede hak ettiği ilgili gören Karmod Metropol günümüzde çok sayıda markalı konut ve ofis projesinde tercih ediliyor.

Metropol Kabin markalı yapı projeleri gerçekleştiren büyük inşaat firmalarına güvenlik kabini ihtiyaçlarında çok iyi çözüm getirdi. İnşaat firmaları Karmod Metropol’le projelerine uyumlu hazır yapı konseptine inşaat süreçleriyle uğraşmadan sahip olma imkanı buldu. Karmod Metropol Güvenlik Kabini modern projelerle bütünleşti ve onlara değer kazandırdı.

Prekast Kabin, Kale gibi güvenlik kabini

Karmod farkıyla sunulan bir diğer güvenlik kabini de prekast kabin. Yeni nesil kalıplara özel karışımla hazırlanan duvar panelleri güvenlik kabinine yaraşır üstünlükle yapı duvarlarını adeta kale gibi sağlamlaştırıyor. Duvar panelleri özel yekpare taşıyıcı karkas üzerine oturtularak içten cam ve taş yünü uygulamasıyla yapı yalıtımı en üst seviyeye yükseliyor.

Kapı ve pencere doğramasında tercih edilen alüminyum antrasit gri renk özel Jotun marka boyalı panellerini en güzel kombinasyonla bütünlüyor. Pencere ve kapı camlarında özellikle tercih edilen füme reflekte cam yapı konforuna ekstra katkıda bulunuyor. Çift ısıcam tercihi yapının mevcut üstün yalıtımlı enerji tasarrufunu daha da yükselterek enerji giderlerini azaltıyor. Mimari duruşu, sağlam duvarları ve reflekte camlı antrasit doğramalarıyla en iyi güvenlik kabini modelini arayanlara özel.

Bütçenize özel güvenlik kabini fiyatlarını aradığınızda Karmod bekçi kulübesi modellerini mutlaka incelemenizi öneririz. Sizin için en özeli Karmod’da mutlaka var. En iyi güvenlik kulübesini tercih edin mekanınıza değer katın. Hem satın alırken kazanın hem de kullandıkça enerji tasarrufu ve uzun ömürle.

Güvenlik Kabini - Örnek Projeler