Tüm talep ve istekleriniz için satış ofislerimizden, çağrı merkezimizden bize ulaşabilirsiniz.

Wc - Duş Kabini

Seyyar tuvalet ihtiyaçlarına özel Wc – Duş kabinleri kullanıma hazır sunumuyla son yıllarda en çok tercih edilen yapılar arasında yer alıyor. Sevk edilir edilmez kullanım yerine yerleştirilerek hemen hizmete alınabiliyor. Bu yönüyle oldukça pratik wc – duş çözümü sunuyor. Portatif tuvalet kabini atık ve temiz su tesisatı yapılmış, musluk tuvalet ünitesi, rezervuar gibi tüm armatürleri kullanıma hazır montajlanmış olarak teslim ediliyor. Yapmanız gereken tek şey her şeyiyle hazırlanmış temiz su tesisatını hazır tuvalet kabininin dışına çıkartılmış bağlantı rekorundan ana şebekeye bağlamanız. Yine aynı şekilde atık wc duş dışarısına çıkartılmış ana gider borusunu kanalizasyon hattına bağlatmanız. Bu işlemler sonrası wc – duş kabini kullanımınıza hazır.

Kullanıma hazır Wc – Duş kabinleri

Şayet kullanım yerinizde merkezi su şebekesi ve kanalizasyon hattı bulunmuyorsa buna da çözüm var. Polietilen mobil tuvalet yapı üzerinde yer alan temiz su deposu ve altta yer alan foseptik tankıyla bu soruna da çözüm getiriyor. Temiz su ilave edilebiliyor, tankta biriken atıklar vakum makineleriyle kolayca çekilerek temizlenebiliyor.

Karmod Wc - duş kabini içerisinde her türlü ayrıntı düşünülerek üretilmiş. Seyyar tuvalet ünitelerinde alaturka yer taşı veya alafranga klozet modelini tercih edebilirsiniz. Seyyar duş üniteli kabini de seçebilirsiniz. Tekli wc - duş modellerinde bu üç ayrı ünite seçimi tercihinize bağlı olarak standart üretim yapılıyor. Opsiyonel uygulama olarak üniteler pisuar takılabiliyor. Yine engelli kullanımına özel engelli wc kabini üretiliyor. Bu kabinde kullanımı kolaylaştırmak için geniş ve sağa sola hareketli kapı, engelli rampası, engelli tutmaç ve özel ünitesi uluslararası standartlarda hazır ediliyor.

2’li veya çoklu wc – duş kabini üniteleri yer taşı, klozet veya duş tercihlerine göre farklı ünite uygulamalarıyla üretiliyor. Şantiye seyyar tuvalet kabinleri istendiğinde yer taşı modeline aynı zamanda duş armatürü eklenerek fonksiyonel kullanım kazandırılabiliyor.

Parkta, Meydanda, Bahçede, Fabrikada Seyyar Tuvalet Kabini

Kullanıma hazır wc – duş kullanım pratikliğiyle bir çok alanda tercih ediliyor. Parklar, hareketli şehir meydanları, özel bahçeler, mesire alanları ve fabrikalar seyyar tuvalet kabininin en çok tercih edildiği kullanım noktaları arasında yer alıyor. Karmod kalitesiyle üretilen hazır tuvalet uzun ömürlü kullanımı, modern mimarideki görünümüyle konulduğu yere uyum sağlıyor. Bu yönüyle halkın yoğun olarak toplandığı park ve bahçelerle mesire alanları gibi yerlerde seyyar tuvalet kabini önemli çözüm getiriyor.

Yine çok sayıda insanın çalıştığı fabrikalar ve sanayi tesislerinde wc - duş alanlarının yeterli olmadığı durumlarda hazır tuvalet sorunun çözümüne tam katkı sağlıyor. Çok az yer kaplayan ünite büyüklüğüyle tekli ünitelerden 7’li ünitelere kadar standart üretimli tuvalet kabini üretilebiliyor. Çoklu üniteler yan yana veya karşılıklı dizilerek onlarda mobil tuvalet kalıcı olarak hemen hizmete alınabiliyor. Bu ünitelerde de tercihe göre yer taşı, klozet, duş, pisuar ünitelerinin yanı sıra ihtiyaca göre engelli tuvalet ünite yerleşimi uygulanabiliyor. Çoklu wc – duş yapılarında lavabolar yapı içerisinde giriş bölümünde toplanarak ünitelere ana giriş sonrası ayrı ayrı kapılardan girişle kullanılabiliyor. Bu modellerde yapı kullanım konforu daha da yükseltilmiş oluyor.

Seyyar tuvalet kabinin çözüm getirdiği bir diğer önemli kullanım noktası da şantiye yapı grubunun içerisinde yer alması. Alışveriş merkezlerinden markalı konut projelerine, yol yapımdan havaalanı inşaatlarına, enerjiden madenciliğe seyyar tuvalet şantiyelerde en pratik wc - duş çözümü.

Farklı Kullanımlara Özel 4 Ayrı Wc – Duş Kabini Modeli

Sektörünün lider üretici markası Karmod her biri kendine özgü 4 ayrı Wc – Duş Kabini modelini tüketiciyle buluşturuyor. Bu kabinlerin tamamı kullanıma hazır sunum konseptine sahip. Her modelinde kendi ürün grubu içerisinde tekliden başlayarak çoklu ünitelerde wc – duş çözümü olduğunu da vurgulamakta yarar var. Dört modelin tüm planları dahil edildiğinde Karmod’un 10’larca çeşit seyyar tuvalet kabini üretimi bulunuyor. Üstelik bu modellerin tamamının standart üretimleri yapılıyor. Bazı wc – duş kabinleri sipariş anında genelde stoktan sevk edilerek aynı gün müşteri kullanımına sunulabiliyor.

Ctp Sistemli Polyester Tuvalet Kabini

Karmod’un wc – duş üretimleri arasında en çok satanlar arasında yer alan polyester tuvalet kabini CTP teknolojisiyle üretiliyor. Markanın İstanbul Tuzla’da bulunan modern CTP üretim tesislerinde kalite kontrol sisteminde üretim yapılıyor. Elektrik ve su tesisatlarından armatür ve aksesuarlarına varana kadar her detayı düşünülerek üretilen bu portatif tuvalet kabini kullanıma hazır satışa sunuluyor.

Polyester kabin modeliyle üretilen seyyar tuvalet kabininin tekli ünitesi 150x150 cm ölçülerine sahip. En az yer kaplayan ölçüşüyle konulduğu her yere pratik kullanım kazandırıyor. Bu kabin modelinde ikili, üçlü, dörtlü ünitelerde hazır tuvalet kabini bitmiş halde standart üretim yapılıyor. Stoklu wc – duş kabinleri satış sonrası aynı gün teslimat yapılabiliyor. Müşteri tercihinde aynı yapıda 5 ve üzeri ünitede polyester tuvalet kabini istendiğinde modüler sevk edilen yapı kullanım yerinde kuruluyor. Duvar ve çatı panelleriyle beraber tüm üniteleri demonte vaziyette sevk ediliyor. Karmod uzmanlarınca kısa sürede kurulum yapılarak yine hazır wc – duş olarak hizmete alınabiliyor. Bu modeldeki ünitelerde istenildiği adette yer taşı, klozet, duş kabini, engelli tuvalet kullanımında uygulamalar gerçekleştirilebiliyor. CTP polyester kabinde bekçi kulübeli güvenlikli wc kabin modelleri de yer almaktadır.

En Çok Talep Gören Seyyar Tuvalet Modeli Panel Kabin

Karmod’un bir diğer çok talep gören wc – duş modeli de panel kabin modeliyle üretilen seyyar tuvalet kabinleri. CTP kabinde olduğu gibi panel kabin modeli de uzun ömürlü yapı modeline sahip. Bu ürünlere portatif veya seyyar wc ismiyle adlandırılıyor oluşu tamamıyla kullanıma hazır konseptte müşteriyle buluşturuyor olmasından kaynaklanıyor. Yoksa bu yapılar kullanım olarak uzun ömürlü sınıfta yer alıyor. Üstelik ünite konforuyla modern bir ev içerisinde bulunan tuvaletle aynı özelliklere sahip. Her bir ürün ünitelerinden armatürlere, elektrikten su tesisatına kadar kullanıma hazır sunulduğundan kamuoyunda portatif wc adıyla isimlendiriliyor.

Panel sistemli hazır tuvalet kabinleri sandviç panel duvar ve çatı konforuyla öne çıkıyor. Özel fırın boyalı paslanmaz sac paneller arasına eps yalıtım maddesi yerleştirilerek yapı iyi izolasyon performansına yükseliyor. Tam sızdırmazlığı, çürümeden kullanılabilir özelliğiyle yapı modelini tanıyanlarca uzun ömürlü wc – duş çözümü olarak özellikle tercih ediliyor. Panel kabin modelindeki tek üniteli yapı 135x135 tuvalet kabini olup konulduğu yerde çok az yer kaplar ve kalite katar. Panel kabinin bunun dışında standart olarak ikili, üçlü ve dörtlü tuvalet kabini sunumu bulunuyor. Üniteler yine isteğe bağlı olarak yer taşı, klozet modelinde hazırlanabiliyor. Şantiye ve sosyal tesis kullanımlarında seyyar duş kabini de ilgi görüyor. Ürün satın almak isteyenlere cazip seyyar tuvalet fiyatları ile  bu ürünü tavsiye edebiliriz. Panel kabinde bekçi kulübeli güvenlikli wc kabin modelleri de bulunmaktadır.

Mobil Tuvalet Hayat Şimdi Kolaylaşsın

Karmod’un bir diğer wc – duş kabin modeli de mobil tuvalet. Karmod modern tesislerinde polietilen dayanımlı hammaddeden rotasyon teknolojisiyle üretiliyor. Mobil wc ve duş kabini 115x115 cm ölçüsüyle her yere yakışıyor. 180 litre temiz su deposu, 150 litre atık su tankı ile mobil tuvalet şebekelerin bulunmadığı yerlerde hayatı kolaylaştırıyor. Ergonomik kullanımda geniş iç hacmi ile wc – duş yapılarına konfor getiriyor. Klozet, yertaşı, seyyar duş ünite alternatifi ve havluluk ve aynaya varana kadar tüm aksesuarlarıyla Karmod mobil tuvalet hayatı kolaylaştırmaya hazır.

Karmod Kabin  Wc – Duş Konforu Her Şeye Değer

Millet bahçeleri ve şehir parklarında ihtiyaç duyulan wc – duş ünitelerine Karmod Metropol kalitesi yakışır konforu her şeye değer. Kamod Metropol wc kabini konulduğu her yere konfor ve kalitesiyle değer katar. Marka konut siteleri ve özel lüks ofis konseptindeki marka projelere güvenlikli tuvalet kabini modeliyle proje uyumu kazandırır. Modern mimari uyumuyla konulduğu yeri güzelleştirir, estetiğiyle göz kamaştırır.

Hazır Tuvalet Fiyatlarıyla Ekonomiyi Keşfedin

Uzun ömürlü güvenli kullanımdaki hazır tuvalet fiyatlarını inceleyen ekonomiyi keşfedin. Seyyar tuvalet elektrik tesisatından su tesisatına kullanıma hazır. Yapı işçiliği ve usta gerektirmeyen avantajıyla wc kabin fiyatları yapı finansman bütçesinden kazandırıyor. Tuvalet kabinini klasik yöntemle hazırlamaya kalktığınızda duvarcı, sıvacı, betoncu, elektrikçi, sucu gibi çok sayıda ustaya ihtiyaç duyarsınız. Usta gerektirmeyen hazır konseptiyle seyyar tuvalet fiyatları size de kazandıracak. Enerji tasarrufuyla kullandıkça kazandıran yalıtım üstünlüğüyle portatif wc kabin fiyatlarını şimdi siz de keşfedin.

WC-Duş Kabini - Örnek Projeler