Tüm talep ve istekleriniz için satış ofislerimizden, çağrı merkezimizden bize ulaşabilirsiniz.

Sertifikalar

Karmod liderliğin verdiği sorumlulukla kazandırdığı yenilikler ve yeni teknolojileri kullanarak gerçekleştirdiği üretimleriyle hazır yapı sektörünün takip edilen markası. Tasarımdan üretime, kullanıma hazır teslimattan satış sonrası hizmetlere tüm aşamalarda çalışmalarını profesyonel ekiplerle sürdürmektedir. Sürdürülebilir çevre politikalarının destekçisi olan Karmod tedarikten üretime tüm süreçlerde doğayı korumayı ilke edinmiştir.

Lider marka olmanın verdiği sorumlulukla Karmod müşteri beklentilerini en iyi şekilde karşılayacak yenilikçi yapılar tasarlayarak üretmektedir. Dış görünüşte şıklık iç kullanımda ergonomik özellikle tercih edenlere konforu yaşatırken sürdürülebilir çevre politikalarına da tam destek sağlamaktadır. Karmod, çevrenin korunması ve daha yaşanabilir bir dünya için bu amaca uygun üretim anlayışını benimsemiştir. Çevre dostu teknolojileri önceleyerek gerçekleştirdiği yatırımlarını farklı alanlarda sertifikalarla taçlandırmıştır. 

Temel anlamda ISO sertifikasyonu Karmod yapılarının standardını belirlerken lider marka olmanın getirdiği sorumlulukla kabinlere yansıyan çok sayıda yenilik de bulunmaktadır. Tasarımları özel yazılım programların kullanımıyla uzmanlarca gerçekleştirilmektedir. Henüz tasarım aşamasında yapı güvenliğini yakından ilgilendiren güvenli elektrik tesisatı projesine özel önem verilmektedir. Bu hassasiyetle Karmod kabinlerin tamamı tam yangın güvenliğine sahiptir. Proje uygunluğu üretim uygulamalarının her aşamasında kalite kontrol denetimleriyle sağlanmaktadır. Elektrik tesisatlarında seçilen kablo kalitesi ve kalınlıklarında yapının kullanması muhtemel en fazla cihaz ve armatür kullanımına göre özellikle planlanmıştır. Genel olarak hazır yapılarda en çok karşılaşılan elektrik kaynaklı yangınlar Karmod kabinlerde tam güvence altına alınmıştır. Kabinin aydınlatma armatürleri, sigorta kalitesi ve markası, piriz ve anahtarlar Karmod hassasiyetiyle özel kalitede üretimlerden özellikle seçilerek tercih edilmiştir. 

Aynı kalite hassasiyeti temiz ve atık su tesisat sistemleri için de korunmuştur. WC ve lavabolu modellerin tamamında özel projeli ergonomik kullanımda yapıya özel tesisatlar hazırlanmıştır. Atık ve temiz su borularından vitrifiye ekipmanlarına, musluk ve batarya armatürlerine varana katar her tedarik kalite sertifikalı üretimlerden seçilmiştir. 

Karmod kabin dış estetiği kaliteli malzemelerin tercihiyle bütünlenmiştir. Bu noktadan hareketle CTP üretimli polyester kabinlerde yalıtımlı en parlak panel yüzeyi, sandviç panelli panel kabinlerde en iyi görünümde yüksek yalıtımlı paneller tercih edilmiştir. Lüks MetroCity kabinlerde kaplamalar en iyi estetik görünüme göre yapılırken malzeme kalitesi ve yalıtımında da aynı hassasiyet özenle korunmaktadır. Polis ve askerler başta olmak üzere güvenlik noktalarına özel geliştirilen kurşun geçirmez zırhlı kulübelerde tam güvenlik esas alınmıştır. Bu yapılarda güvenlik öncelenirken aynı zamanda yapı estetiğinden de taviz verilmemiştir. 

Kabinlerin pencere sisteminde temperlenmiş güvenli cam kullanımı Karmod’un öncülüğüyle standart uygulamalar arasına yükseltilmiştir. Güvenlik kabinleri ve satış büfelerinde en iyi aydınlığı sağlayan camlar tasarımda en iyi şekilde yerleşimle yapıya entegre edilmiştir. CTP, Panel Sistem veya MetroCity kabinlerde ayırt etmeksizin en iyi enerji tasarrufu için yalıtımlı malzeme kullanımı esas alınmıştır. Karmod markalı kabinlerin tamamı enerji tasarrufu açısından en iyi kalitede üretimlerin standardını oluşturmuştur. Sıcak yaz günleri kabin içerisini klimalar en az enerji harcayarak en iyi konforda serinletir. Kışın soğuk geceleri en yine en az enerji harcanarak kabin içi sıcacık ortam hazırlar. 

Tasarımında uzmanlık üretiminde en iyi kalitede malzemelerin tercih edilerek hazırlanan Karmod kabin farklı kullanım alanları için en iyi yapılar üretiyor. Kullanıma hazır konseptle modern tesislerde kalite kontrol süreçlerinde üretilen kabinleri mutluluk ve güvenle kullanabilirsiniz.