Tüm talep ve istekleriniz için satış ofislerimizden, çağrı merkezimizden bize ulaşabilirsiniz.

MetroLux Kabinler

Çift yönlü estetik çift yönlü konfor MetroLux kabinlerde. MetroLux kabinde hem dış cephede hem de iç cephede alüminyum kompozit kaplama bir arada. Güven, uzun ömür ve en iyi ergonomi beklentilerine özel kompozit kabin lider marka Karmod ayrıcalıklarıyla.

Karmod MetroLux duvar paneller taş yünü yalıtım uygulaması ile en iyi enerji seviyesine yükseltiliyor. Modern mimarinin trend renkleri iç ve dış alüminyum panel kaplamayla kompozit kabinlere estetik olarak yansıyor. Kompozit renkleri 20 farklı çeşitle kurumsal renk konseptlerine özel alternatifler sunuyor. Böylece marka projelerin ve özel ticari binaların güvenlik kabinlerinde kurumsal renk uyumu avantajı sağlanıyor. MetroLux kabinin zeminden duvarlarına, çatıya kadar görünmeden görev yapan metal karkas sistem yapı güvenliğinin güvencesidir.

MetroLux kabin güvenlik noktalarında ve satış büfe kabinlerinde modern mimari konseptiyle tercih ediliyor. Elektrik tesisatına varana kadar kullanıma hazır uygulamalarıyla yapı inşa süreçlerini tamamen ortadan kaldırıyor.

Büfe ve güvenlik kabinlerinde modern mimari uyum avantajıyla MetroLux kabin 7 ayrı ölçüde standart üretim avantajına da sahip. İhtiyacınıza özel ölçüyü bulmanız ve MetroLux avantajıyla kurumsal renklerinize özel kompozit kabin satın almanız şimdi çok kolay.

Modern mimaride marka projenize uyumlu MetroLux güvenlik kabinine karar verin kısa sürede Karmod ayrıcalıklarıyla sahip olun. MetroLux güvenlik kabinlerinde tuvalet ve  duşlu modeller de yer alıyor. Üstelik atık ve temiz su tesisatları yapıya özel projeli olarak Karmod uzmanlığıyla kullanıma hazır uygulamalı.

MetroLux kompozit büfe kabini kurumsal franchising mağazacılık sistemi için de çok uygun. Yapı inşa süreçleriyle uğraşmadan Karmod uzmanlığıyla kurumsal konseptinize tam uyumlu mağazalara kısa sürede sahip olun. İşletmelerinizi dilediğiniz lokasyonlarda aynı anda hizmete alarak hemen kazanmaya başlayın.

İçi Dışı Bir Kabin : MetroLux Kompozit Kabin

MetroLux alışılmış hazır kabinlerden çok farklı. Yaşanmışlık hikayelerinden hareketle beklentilere özel geliştirildi. Alüminyum paneller modern mimari trendleri, kompozit renkler kurumsal renk kombinasyonlarını uygulamayı kolaylaştırıyor.

MetroLux kabin Karmod uzmanlığıyla içte ve dışta alüminyum kompozit kaplama yapılarak üretiliyor. Duvar arasındaki taş yünü yalıtım uygulaması yalıtımda enerji tasarrufuyla kazandırıyor. Aynı zamanda yangın risklerine karşı MetroLux kabini güvence altına alıyor.

MetroLux Kompozit Kabin Avantajları

  • Modern mimari konseptlere en uygun güvenlik ve büfe çözümüdür
  • Dış ve iç cephede alüminyum kompozit kaplama estetik kazandırır, yapı ömrünü uzatır
  • Kompozit kaplama ile marka projelere ve kurumsal renklere tam uyumlu yapı çözümüdür
  • Kompozit kaplama arası taş yünü yüksek yalıtım enerji tasarrufuyla bütçelere kazandırır
  • Taş yünü yangın risklerine karşı ekstra güvence sağlar
  • Modern tasarımı ve şıklığıyla şehir mimarisine tam uyumludur. Konulduğu yere değer kazandırır.

MetroLux Lüks Kompozit Kabin Modelleri

MetroLux kabin yapı estetiği yüksek modern konseptlere tam uyumlu lüks kabin beklentilerine özel geliştirilmiştir. Dış ve içte kompozit kaplama uygulamaları Karmod uzmanlığı ile yapıya en iyi estetik kazandırmaktadır. Cephe üstünlüklerinin yanı sıra MetroLux kabin model çeşitliliği ile de farklı kullanım alanlarına en iyi hazır yapı alternatifleri sunmaktadır.

MetroLux Lüks kabin güvenlik ve satış büfe ihtiyaç alanları için göre ebat olarak 7 farklı modelde standart üretim yapılmaktadır. Modeller tekli güvenlik kabini kullanımına özel 140x140 cm ölçüden başlamaktadır. Çoklu güvenlik personeli ve satış büfeleri kullanımı için 240x400 cm standart ölçüdeki en büyük MetroLux kabindir. Modeller geliştirilirken kullanıma hazır üretimli MetroLux kabinin kolay sevk edilebilmesine önem verilmiştir. 240x300, 265x265, 215x265, 215x215 ve 140x215 MetroLux kabinin diğer ölçüdeki model çeşitliliğini oluşturur.

Özel ölçüde üretimli MetroLux kabin talepleriniz için uzman müşteri temsilcilerimizle mutlaka iletişime geçiniz. Uzman temsilciler size projenize en uygun yapı tercihi ve ölçü konusunda yardımcı olacaklardır. Güvenlik kabinlerinde WC ve duşlu kompozit kabin modelleri de bulunmaktadır.

Standart üretimli tüm modellerin tamamına markalı konut veya işletmenizin kurumsal renkleriyle uyumlu kompozit kabin uygulamaları yapılabilmektedir. Kurumsal konseptlere uyumlu kompozit renklerle kaplama alternatifleri MetroLux kabinlerin özel avantajını oluşturur.

MetroLux Kompozit Kabin Teknik Özellikleri

Uzun ömürlü metal karkas yapı Karmod MetroLux kompozit kabin özelliklerindeki temel üstünlüğü oluşturur. Köşe direkleri ve duvar panel aralıkları her yönden metal karkaslarla desteklenerek yapı güvenliği mükemmel seviyede gerçekleşmiştir.

MetroLux kompozit kabinlerin temel özelliğini iç ve dış cephede tamamen alüminyum kompozit levhaların kaplanması oluşturur. Kompozit levha renk seçeneği müşteri tercihine göre şekillenmektedir. Duvarda paneller arası profillerden destek alınarak taş yünü yalıtım malzemesiyle kaplanmıştır. Taş yünü MetroLux kabin yalıtımının en iyi seviyede gerçekleştirilmesine büyük katkı sağlar. Kolay iklimlendirmeyle enerji tasarrufu MetroLux kabinin üstünlükleri arasında yer alır.

Standart üretimli MetroLux kabinlerimizin tamamında 1. Derece deprem bölgesi, 3. İklim bölgesi koşulları esas alınmıştır. Çatı kar yükü 80 Kg/m2, rüzgâr hızı 80 Km/Saat baz alınmıştır. MetroLux kabinlerimiz diğer kabinlerimizde olduğu gibi rüzgâr kuvvetine karşı zemin sabitlemesi önerilmektedir. 

Çatıda metal karkaslarla desteklenmiş parepetli sistem MetroLux kabin estetiğini bütünler. MetroLux’ün kapı ve penceresinde reflekte camlı modern alüminyum profil sistemi tercih edilmiştir. Camlarda güvenlik için 4 mm kalınlıkta oto sanayinde kullanılan temperli camlar kullanılmaktadır.

MetroLux kabin elektrik ve su tesisatları yapıya özel projeli olup Karmod uzmanlığıyla en iyi kalitede güvenli malzemelerin kullanımıyla uygulanmaktadır. Kompozit Kabin modelimizin tüm özelliklerine MetroLux kompozit kabin teknik özellikleri sayfasından ulaşabilirsiniz.

Boyanabilir Kompozit Kabinle Kurumsal Kabinler

İç ve dış cephe uygulamasında tercih edilen alüminyum kompozit kaplama uygulaması MetroLux kabinin önemli üstünlüğüdür. Boyanabilir kompozit kabin ilekurumsal renklerinize tam uyumda kabin satın ayın. Kurumsalınıza uyumlu kompozit kabinle projenizi daha da ayrıcalıklı kılın. İçi dışı istediğiniz renklerde boyalı, kompozit panelden lüks bir kompozit kabin düşünün; güvenlikten büfeye birçok alanda çözüm ortağınız MetroLux.

MetroLux Kompozit Kabin Renk Seçenekleri

Konuttan ticari alana markalı mimari projeleriniz ve firma kurumsal renklerinize tam uyumlu güvenlik kabini için MetroLux en iyi tercih. Yapı inşa süreçleriyle uğraşmadan, proje alanınızı tekrar şantiyeye çevirmeden Karmod kalite güvencesiyle kullanıma hazır güvenlik kabinine sahip olun.