Tüm talep ve istekleriniz için satış ofislerimizden, çağrı merkezimizden bize ulaşabilirsiniz.

Ankara Güvenlik Kabini Çözümleri

Lider marka Karmod yapılarına Ankara başkentte güvenlik kabini satış ofisinde bulabilirsiniz. Karmod satış ofisi Ankara’da Pursaklar ilçesi Turgut Özal Bulvarı üzerinde yer alıyor. Güvenlik kabinlerimiz ülkemizle birlikte dünyanın 135’i aşkın ülkesinde güvenle kullanılıyor. Başkent Ankara’da çok sayıda Bakanlık ve bağlı birimlerde, elçilik bina önlerinde, Çankaya Köşkünde ve sanayi yönetim merkezlerinde güvenlik kabinlerimiz kullanılmaktadır.

Ankara'da En Çok Tercih Edilen Güvenlik Kabini Modelleri

Ankara Güvenlik Kabini Modelleri - Ctp Kabin ve Panel Kabin

Türkiye’nin yönetim merkezi Ankara’da güvenlik daha da ön plana çıkıyor. TBMM, Cumhurbaşkanlığı Sarayı ve Bakanlıklar başta olmak üzere Başkentimizde çok önemli kurumlar bulunuyor. Ayrıca çok sayıda ülkenin de elçilik binaları ile temsil ofisleri yine bu şehrimizde yer alıyor. Holding merkezleri ve sanayi kuruluşlarını da göz önüne aldığımızda Ankara güvenlik kabini modelleri ayrı bir önem kazanmaktadır.

1986 yılından bugüne sektördeki uzmanlığımız ve 140 ülkeye yaklaşan ihracat tecrübemizle güvenlik kabini modelleri geliştirdik. Ankara özelinde satışını yaptığımız kabinlerin model gelişimlerinde düşük, orta ve yüksek risk güvenlik noktaları modellemelerini bulabilirsiniz.

Metro City Güvenlik Kabini

Metro City güvenlik kabini lüks ve estetik güvenlik binası beklentilerine özel Karmod uzmanlığı ile geliştirildi. Bakanlıklar benzeri kamu hizmet binaları ile elçilikler ve holding merkezlerinde Metro City güvenlik kabini tercih edilmektedir. Metro City modern mimari sitiliyle konulduğu her yere estetik görünüm kazandırmaktadır. Ekstra kaplamalı gövde yapısı, çatıda dört yana açılan alın kısmı yapı estetiğine katkı sağlamaktadır.

Metro City kabin modelinde en küçük ölçü 140x140 ölçüdeki tek personelin kullanımına özel yapıdır. Yine 140x215, 215x215, 215x265 ölçüdeki güvenlik binaları da tek personel kullanımı için geliştirilmiştir. Metro City güvenlik kabinlerinde daha büyük ölçüde üretimler de yapılabilmektedir. Çoklu personelin görev aldığı güvenlik yapıları içerisine kamera kayıt sistemleri, izleme ekranları, telsiz istasyonu gibi cihazlar konumlandırılabilmektedir.

Karmod Metro City güvenlik kabini yapı estetiği, yüksek yalıtımı, kullanım ergonomisiyle konulduğu her yere prestijli görünüm kazandırmaktadır. Kullanıma hazır üretimiyle yönetim binaları önünü şantiyeye çevirme riskinden kurtarmaktadır. Araçtan indirilir indirilmez aynı anda kullanıma hazır hale gelmektedir.

Kurşun Geçirmez Zırhlı Güvenlik Kabini

Başkent olması nedeniyle Ankara güvenlik kabini ürünlerinde yüksek güvenlikli yapıların öne çıkması bir zorunluluktur. Yüksek güvenlik gerektiren görev alanlarına özel zırhlı güvenlik kabini modelleri geliştirdik.

Ankara’da Cumhurbaşkanlığı Sarayı, TBMM, siyasi partilerin genel merkezleri, elçilik ve ataşelikler yüksek güvenlik önlemi alınması gereken özel alanlar arasında. Yine Genel Kurmay Başkanlığı başta olmak üzere TSK yapılanmasını oluşturan Kara, Hava, Deniz ve Jandarma Komutanlıkları Başkentte bulunuyor. Ayrıca MİT başta olmak üzere ASELSAN, TUSAŞ, Roketsan gibi ülke güvenliğimiz ve milli savunma sanayimiz için önemli kurumların yönetim merkezleri de Ankara’da yüksek koruma gerektiren alanlar arasında yer alıyor.

Karmod olarak geliştirdiğimiz zırhlı güvenlik kabinleri BR7 sınıfı zırh delici mermilere karşı koruma sağlamaktadır. Kabinin tüm gövdesi, özel kapısı ve camları kurşun geçirmez özelliktedir. Üç yöndeki görüş pencereleriyle birlikte kapı bölümünde yer alan gözetleme alanı kurşun geçirmez camlar uygulanmaktadır. Pencerelerde hızlı karşılık vermek için atış mazgalları bulunmaktadır. Zırhlı güvenlik kabini gece görüş aydınlatma ışıkları ve saldırı alarm sirenleriyle donatılmaktadır.

Diğer Kabin Modelleri

Başkent Ankara’da satışa sunduğumuz modüler hazır kabinler arasında polyester ve panel kabin modelleri de bulunmaktadır. Polyester güvenlik kabinleri CTP bant hattında üretilmektedir. Modelle 150x150 ölçüden 390x1230 ölçülerine kadar kullanıma hazır kabinler üretilmektedir. 150x150 ölçü ile birlikte 150x215, 150x270 güvenlik kabini tercihinde öne çıkan ölçüleri oluşturmaktadır.

Panel sistem güvenlik kabinleri duvardan çatıya sandviç panel sistemine sahiptir. Tüm güvenlik yapılarımızda olduğu gibi panel sistem yapılarımız uzun ömür, iklimlendirme enerji tasarrufu ve kullanım ergonomisi avantajlarına sahiptir. 135x135, 135x210, 135x260 ölçüdeki panel kabinler güvenlik yapısı olarak tercih edilmektedir. Ankara’daki güvenlik noktalarına özel WC’li güvenlik kabinlerimiz de bulunmaktadır. 

Ankara'da Güvenlik Kabini Almak Çok Kolay!

Türkiye’nin modülür hazır yapılardaki lider markası Karmod’un Ankara Pursaklar ilçesindeki satış ofisine gelerek güvenlik kabinlerini inceleyebilirsiniz. Karmod’la kullanım alanınıza özel güvenlik kabinini yapı inşa süreçleriyle uğraşmadan Ankara’da satım almanız çok kolay.

Karmod Kabin Ankara Şubemiz

Ankara Güvenlik Kabini Modelleri ve Kabin Satış Noktası

Havalimanı protokol yolu üzerinde yer alan Karmod Kabin Ankara satış ofisine ulaşım çok kolay. Ofisimiz, Esenboğa havalimanına giderken Ülker fabrikasına gelmeden hemen sağda M oil benzin istasyonu yanında.

Adres Bilgisi : Osmangazi̇ Mahallesi, Özal Bulvarı, No:174 / Saray / Pursaklar / Ankara

Ankara İçin Kabin Nakliye Süreçleri

Kullanıma hazır üretimli güvenlik kabinlerimiz Ankara için kolay nakliye imkanlarında sevk edilmektedir. Nakliye aracına yüklemesi ve araçtan indirilmesi çok pratik. Araçtan indirilir indirilmez hemen kullanıma alabilirsiniz. Aydınlatma armatürlerine kadar hazır elektrik sistemini arkadaki buattan kolayca elektrik hattınızla buluşturabilirsiniz.

Ankara için Kabin Nakliye İşlemi

Diğer İlerde Karmod Kabin Şubelerimiz

Karmod Ankara ile birlikte 5 ayrı noktada satış ofisimiz bulunmaktadır. İstanbul Anadolu Yakası’nda Tuzla, Avrupa Yakası’nda Avcılar ilçelerinde Karmod satış ofisi yer alıyor. Bursa merkez Osmangazi’de Panayır Kavşağı, Antalya Aksu ilçesi Karmod şubelerinin bulunduğu satış noktalarımız arasındadır.