Tüm talep ve istekleriniz için satış ofislerimizden, çağrı merkezimizden bize ulaşabilirsiniz.

İstanbul Güvenlik Kabini Çözümleri

Güvenlik kabini üretiminde yenilikleri ve teknolojik üretim anlayışını getirerek sektörümüze kazandırdık. Hazır üretimli modüler güvenlik kabinlerimiz en iyi kullanım ergonomisiyle güvenlik personeline konforu yaşatıyor. Yapı inşa süreçlerini sonlandıran hazır üretimi, uzun ömürlü kullanımı ve yalıtım enerji tasarrufuyla bütçelere kazandırıyor. Bu üstünlüklerle İstanbul güvenlik kabini tercihlerinin markalı ürünlerimizle şehrin her semtine yansımalarını görürsünüz.  

İstanbul'da En Çok Tercih Edilen Güvenlik Kabini Modelleri

İşletmelerin ve güvenlik personelinin beklentilerine özel geliştirilen güvenlik kabini modellerimiz farklı ihtiyaç alanlarının en çok tercih edilen markası konumunda. Özel tasarlanmış şık görünüm, kalite, ergonomi, yüksek yalıtım iklimlendirme performansı 2 m2’den 50 m2’ye tüm güvenlik yapılarımıza yansıyor.

Polyester Kabin ve Sandviç Panel Kabin Güvenlik Kabini Modellerimiz

Güvenlik kabini model çeşitliliğimizle de yenilikçi liderliğimizi sürdürüyoruz. Polyester güvenlik kabini ve panel güvenlik kabini modellerimize liderliğimizin verdiği sorumlulukla yeni ürün Metro City güvenlik kabinlerini ekledik. Hem ölçü hem de model çeşitliliğimize yenilerini ekleyerek güvenlik yapısı sektörüne yenilikler kazandırıyoruz.

Polyester Güvenlik Kabini

Polyester güvenlik kabinlerimizle 3 m2’den 50 m2’yi bulan ölçülerde modellerimiz bulunmaktadır. Polyester güvenlik kabini modellerimiz arasında 150x150 ve 150x215 tercihte öne çıkmaktadır. Yönetim binaları, AVM’ler, sosyal tesis binaları, park ve millet bahçeleri, fabrika üretim tesisleri, toplu konut alanları güvenlik kabini modellerimizin kullanıldığı yerlerdir. Zabıta denetim noktaları, danışma alanları polyester yapılarımızın tercih edildiği alanlar arasında yer alıyor.

150x150 modelimiz vale kabini olarak restoran, otel, sosyal tesis gibi alanlarda tercih edilerek kullanılmaktadır. 7 m2 ve üzeri polyester kabinlerimiz hazır gıda sektörü başta olmak üzere büfe çözümü olarak tercih edilmektedir.

Sandviç Panel Güvenlik Kabini 

Panel güvenlik kabini hazır üretimin tüm avantajlarını yansıtmaktadır. Tamamen sandviç panel gövde yapısı, hazır tesisatı ve fiyat ekonomisiyle İstanbul’daki şantiyelerde en çok tercih edilen güvenlik kabini modelidir. Kabin tozlu, yağmurlu, çamurlu zorlu saha şartlarına özel tasarlanmıştır. Şantiye ortamlarında görev alan tek kişilik güvenlik personeli için 135x135 panel kabin modeli sıklıkla tercih edilmektedir.

Metro City Güvenlik Kabini

Metro City güvenlik kabini İstanbul’un merkezi lokasyonlarındaki kullanım alanlarında özel geliştirildi. Metro City lüks güvenlik yapısı beklentilerinin tam karşılığını oluşturmaktadır. Geliştirme süreci de müşteri beklentilerinin en iyi analiziyle Karmod Ar-Ge’sinde tamamlanmıştır.

Metro City Güvenlik Kabini modelinin en çok tercih edildiği yerler arasında oteller, AVM gibi ticari binalar, yönetim binaları, elçilik ve konsolosluk gibi farklı alanlar bulunmaktadır. 

Karmod Güvenlik Kabinleri İstanbulun Her Yerinde 

Karmod güvenlik kabini modelleri yönetim binalarından sanayi tesislerine, AVM’lerden konsolosluk binalarına İstanbul’un her yerinde kullanılıyor.  

İstanbul’un tarihi yarımadasında oluşturulan zabıta kontrol noktalarında Karmod güvenlik kabini ürünlerini her adım başı görebilirsiniz. İstanbul’daki ülke konsolosluklarının çoğunda Karmod güvenlik kabinleri kullanılmaktadır. Yine ülkemizin köklü futbol kulüplerinden İstanbul takımları antrenman sahaları ve stadyum güvenliklerinde Karmod güvenlik kabinini tercih etmektedir. Yönetim binaları, AVM binaları, fabrika üretim tesisleri ve ofislerinde Karmod güvenlik kabinleri İstanbul’da her yerde.

İstanbul'da Güvenlik Kabini Almak Çok Kolay!

İstanbul’da güvenlik kabini satın almak Karmod’la çok kolay. Tek kişilik personel kullanımından çoklu güvenlik ofis binalarına güvenlik kabinlerimizi Gebze’den Çatalca’ya İstanbul’un her noktasına ücretsiz teslim ediyoruz. Prizden aydınlatma armatürlerine varana kadar hazır üretimli güvenlik kabini İstanbul’da Karmod’tan alınır. Güvenli, enerji tasarruflu, uzun ömürlü güvenlik kabinlerimizle bütçeden gerçek tasarruf sağlayın. Personelinize dört mevsim en iyi ergonomide görev yapacakları konforlu mekanlar hazırlayın.

İstanbul Avcılar Şubemiz 

İstanbul güvenlik kabini ihtiyacınızda Avrupa yakasında bulunan Avcılar satış ofisimizi ziyaret edebilirsiniz. Karmod Avcılar kabin satış ofisi Beylikdüzü istikametine ilerlerken D-100 yanyolu sağ bölümde yer alıyor. Şubemize ulaşım İstanbul Üniversitesi Avcılar kampüsüyle birlikte yan yola girmeniz gerekmektedir. Türksan Durağı’nı 100 metre geçtiğinizde satış ofisimize gelinmektedir. 

Adres Bilgisi : Mustafa Kemal Paşa Mahallesi, E-5 Karayolu Üzeri No:140 / Avcılar

İstanbul Tuzla Şubemiz / Şubenin kısa tarifi

Anadolu yakasında güvenlik kabinlerimizi görmek için İstanbul Tuzla Şubemizi ziyaret edebilirsiniz. Tuzla satış ofisimiz Ankara istikametine ilerlerken İçmeler Köprüsüne gelmeden sağda bulunan en son binadır.

Adres Bilgisi : Aydıntepe Mahallesi, Akyıldız Çıkmazı E5 Yanyol / İçmeler / Tuzla 

İstanbul'da Bulunan Karmod Kabin Fabrikamız

Karmod Kabin Üretim Fabrikası

Karmod’un Kabin üretim fabrikası İstanbul’un Tuzla ilçesi Orta Mahalle’de yer almaktadır. Güvenlik kabini üretimlerimizi 20.000 m2 alana sahip modern fabrika tesisimizde gerçekleştirmekteyiz. Fabrika üretim tesislerimize TEM Orhanlı gişe çıkış güzergahlarını kullanarak kolayca ulaşabilirsiniz.

Adres Bilgisi : Orta Mah. Oğuzhan Cad. Keban Sok. No: 4 / Orhanlı / Tuzla 

İstanbul İçin Kabin Nakliye Süreçleri

Güvenlik kabinlerimizde İstanbul içerisinde hızlı üretim ve ücretsiz nakliye avantajlarımızdan yararlanabilirsiniz. İstanbul içerisinde Tuzla’dan Çatalca ilçe merkezine kadar güvenlik kabinlerimizi ücretsiz sevk etmekteyiz. Kocaeli’nin Gebze, Çayırova, Darıca ve Körfez ilçelerine ücretsiz nakliye hizmetimiz bulunmaktadır.

İstanbul İçi Ücretsiz Güvenlik Kabini Nakliyesi

Diğer İlerde Karmod Kabin

Karmod güvenlik kabinlerini İstanbul Avcılar ve Tuzla satış ofislerimizden satın alabilirsiniz. Bunların dışında Başkent Ankara, Bursa ve Antalya illerinde de Karmod Kabin Satış Ofislerimiz bulunmaktadır.