Tüm talep ve istekleriniz için satış ofislerimizden, çağrı merkezimizden bize ulaşabilirsiniz.

Mobo Kabin

Mobo Kabin Sistemi

Modüler yapı sektörünün kullanıma kazandırdığı Mobo kabin sistemi hazır yapı sistemiyle öne çıkıyor. Modüler birleşim özelliğiyle küçük metrajlı kabin yapıları Mobo adıyla isimlendirilmektedir. Üretim esnasında duvar panelleri, çatı panelleri ayrı ayrı hazırlanarak montaj esnasında bir araya getirilir ve Mobo kabin ortaya çıkar. Bu modüler birleşim özelliği mobo ismini ortaya çıkarmış ve yapıya şirinlik katmıştır. Kabin panellerinin parçalı üretimi bu küçük ama işlevsel yapı modeli için oldukça büyük avantaja sahiptir. Duvar panelleri parçalı olarak hazırlanarak üretim esnasında devasa büyüklükte hantal kalıp kullanımını sonlandırmıştır. Aynı zamanda mobo modeline göre fırınlama gereken durumlarda duvar panellerini daha küçük ısıl işlem alanında tutmayı başarmıştır. Bu şekilde üretim alanında fırının kapladığı alan ve ısıl işlem fırını fiyat maliyeti minimize edilmiştir.

Parçalı panel sisteminin kazandırdığı bir diğer avantaj ise mobo yapıların montaj sahasında kolayca birleştirilerek hazırlanmasını sağlamıştır. Aynı zamanda stok maliyetlerini düşürmüş yalın üretim sisteminin en sağlıklı şekilde işlemesine yardımcı olmuştur. Panel ölçülerinin parçalı halde üretilmesinin kazandırdığı bu avantajı şu şekilde örnekleyebiliriz. 150x150 polyester kabin 4 adet duvar ve 1 adet çatı paneli kullanılarak dakikalar içerisinde montajlanabiliyor. Mobo kabini daha büyük ölçüde hazırlamak için bu standart parçalı paneller bir araya getirilerek üretiliyor. Mesela 390 eninde bir kabini hazırlamak için bir adet 150’lik bir adet de 220’lik panel bir araya getirilerek kolayca hazırlanabiliyor. Aynı şekilde 1230 cm enindeki en geniş kabinler de bu birleşim sistemiyle montaj hattında kısa sürede birleştirilerek hazırlanıyor.

Panellerin birleştirilerek üretimiyle her plan genişliğine özel panel üretmek zorunda kalmıyorsunuz. Otuza yakın farklı ölçüdeki güvenlik mobosu standartlaştırılmış 5-6 ebattaki duvar panelleriyle hazırlanabiliyor. Sadece 5-6 panel stoklanarak hangi plan istenmişse montajda onu oluşturacak sayıda panel bir araya getirilerek israf edilmeden üretim gerçekleştiriliyor. Bu durum mobo fiyatları için olumlu bir avantaja da sahip. İstenilen metraj ve plandaki kabin standart panellerin kullanımıyla kısa sürede montajlanıyor. Stoktan hemen hazırlanarak teslim edilen mobo fiyatları tercih edenlere bütçe tasarrufu kazandırıyor.

Mobo kabin ihtiyaç anında hazır yapı

Güvenlik kabini ihtiyacınız mı var yoksa bir ekmek satış büfesi mi açmak istiyorsunuz veya kulüp markalı ürünlerinizi taraftarlarınızla buluşturmak istiyorsunuz. Modüler yapı ihtiyacınız ne olursa olsun Mobo kabin hazır konseptiyle her an yanınızda. Hazır kabin sektöründeki uzmanlığımızla elli metrekareleri bulan ölçülerde farklı kullanım alanlarına özel mobo yapılar üretiyoruz. Karmod modüler kabinlerde hem ölçü hem de model çeşitliliğiyle lider. 135x135, 150x150, 300x700, 390x1210 gibi çok sayıda mobo modelini Karmod marka güvencesiyle kullanımınıza hazır üretim yapıyoruz. Standart olarak stoklu çalıştığımız ürünler çoğunlukla sipariş günü müşterilerimizin kullanımı için yola çıkıyor. Yapınız aracın gidebildiği noktaya kadar yaklaştırılarak kolayca indiriliyor. Kapınıza gelir gelmez kullanmaya başlayabilirsiniz. Küçük bir not yapınızın elektriklerini devreye alabilmek için kabin arkasındaki buatı ana elektrik sisteminize bağlamayı unutmayınız.

Mobo ile satış büfesi hayalinizi hemen gerçekleştirin

Mobo kabin satış büfesi işletmecilik hayalinizi gerçekleştirmek için daima hazır ve yanınızda. Aynı gün hizmete alınabilen yapı avantajıyla Karmod Büfe Kabini ile hemen kazanmaya başlayabilirsiniz. Diğer yapı modellerindeki gibi uzun süren inşa süreçleri, farklı ustalarla uğraşmanıza gerek kalmadan. Üstelik kira değil kendi mülkünüz. Büfenizi dilediğinizde deforme olmadan başka mekânlara da taşıyabilirsiniz. Mini bir market, gazete bayi, çay ocağı, manav, terzi veya başka bir iş Karmod kabinle iş yerinizi hazırlamak çok pratik. Bu nedenle Türkiye’nin her yerinde çok sayıda müteşebbis Mobo kabini tercih ederek iş hayatına merhaba diyor. Hiç biri kira ödeme derdini düşünmüyor çünkü kendi iş yerlerine sahip oluyor. Çok ekonomik ve cazip mobo fiyatlarıyla siz de kendi iş yerinizi hemen açın kazanmaya başlayın.

Mobo fiyatları neler belirler

Öncelikle şunu belirtmek isteriz ki Mobo fiyatları tüm yapı grupları değerlendirildiğinde en cazip fiyata sahip. Doğru mobo tercihinde bulunabilmeniz için bazı önemli ipuçları vermeye çalışacağız. Öncelikle mobo seçiminde dikkat etmeniz gereken en önemli konu işin uzmanı, güvenilir bir marka tercihinde bulunmanız. Aslında bu kıstas tüm satın almalar için geçerli önemli bir ilkesel kuraldır. Her sektörde olduğu gibi kabin üretim sektöründe de irili ufaklı çok sayıda firma var. Merdiven altı tabir edilen firma veya şahıslardan mobo satın aldığınızda olası sorunlarla karşılaşabilirsiniz. En basit şekliyle kabinin iklimlendirmesinde yaşayacağınız sorunlar. Kabin içi kışın bir türlü ısıtamazsınız. Dondurucu soğuktan içerisinde girmek istemezsiniz. Yazın en sıcak günlerinde kabin içerisindeki kavurucu sıcaktan içine girmeniz mümkün olmaz. Bu çok basit gözüken sorun aslında üretimdeki ucuz malzeme kullanımından kaynaklanan yalıtım sorunudur. Ucuz mobo fiyatına aldanarak kalitesine bakmadan aldığınız ürünü aslında hiç kullanamaz hale gelmişsiniz. Ürün işlevini yerine getirmiyor. Bundan daha büyük sorun ne olabilir ki. Ödediğiniz, ucuz sandığınız bütçe bu tercihle tamamen israf olabilir. Yaz kış klima gibi iklimlendirme cihazlarının sürekli çalışmak durumunda kalacağından havaya giden enerjiyi de hesaba katmanız yazım.

Ekonomik gözüken ürünlerin size yaşatabileceği bir diğer temel sorun sızdırma. Mobo fiyatı çok ucuz diye aldığınız bir kabin çatısından, pencere kenarlarından veya panel birleşim alanlarından yağmur suyunu sızdırabilir. Çünkü çatısına yalıtım uygulaması yapılmamıştır. Gerekli su gider sorunu çözümlenmemiştir. Veya pencere panel birleşimlerine gerekli contalamalar kullanılmamış olabilir. Panel birleşimlerinde sızdırmaz kilit sistemi çözülememiş olabilir.

Tüm bu sorunları yaşamamak için iyi bir markayı tercih ederek gerçekten çok ekonomik mobo fiyatını yakalamanız yine mümkün. 1986 yılından bugüne sektöründeki uzmanlığıyla Karmod mobo kabin üretiminde dünya lideri marka. Yapıları İngiltere’den ABD’ye, Yeni Zelenda’dan Nijerya’ya, Ruya’dan Moritanya’ya dünyanın çok sayıda ülkesinde güvenle kullanılıyor.

Karmod Kabin uzun ömürlü kullanım üstünlüğü, yüksek izolasyonuyla sadece satın alırken değil kullandıkça da kazandırıyor. Üretim gerçekleştirdiğimiz tüm modellerimizde yüksek izolasyon en önemli üstünlük. Polyester Kabin ürünlerinde polyester, jelkot ve cam elyaf serimi arasına enjekte edilen poliüretan dolgu maddesi en yüksek izolasyona sahip. Özel fırınlama sistemiyle panel mukavemeti artıyor, parlak yüzey elde ediliyor. Koku yapmayan iç ortam Karmod güvenlik mobosunda. Panel kabinlerde de aynı yalıtım üstünlüğü devam ediyor. Özel sac levhalar arası eps dolgu ile 4 cm duvar kalınlığı Karmod panel kabinde. Pencere camları sızdırmaz contalı sisteme sahip. Metropol ve Prekast Kabin modelinde estetik, modern mimari uyumu, uzun ömür ve yüksek yalıtım üstünlükleri yine bir arada.

Tüm bu üstünlüklerin bir arada toplandığı Karmod mobo kabin yapılarının tamamı kullandıkça kazandırıyor. Karmod kabin tercihiyle sadece alırken değil kullandıkça da kazançlı çıkın. Enerji giderlerinizi kontrol altına alın ve tasarruf edin. Karmod kabin yüksek yalıtımıyla kışın en soğuk günlerinde sıcacık iç mekan hazırlar. Yazın kavurucu sıcaklarında klima vb. cihazlarla iklimlendirme çok pratik şekilde en az enerji kullanımıyla gerçekleştirilir. Enerji harcamalarında her ay yüzde atmışa varan oranlarda tasarruf sağlar. Uzun ömürlü kullanımıyla bir kez alırsınız senelerce güvenle kullanırsınız. Mobo Güvenlik Kabini kullanan personeliniz dört mevsim rahat ederken siz de mobo fiyatlarıyla bir kez değil sürekli kazanırsınız.