Tüm talep ve istekleriniz için satış ofislerimizden, çağrı merkezimizden bize ulaşabilirsiniz.

Antalya Güvenlik Kabini Modelleri

Turizmin merkezi olarak bilinen Antalya'da Oteller ve eğlence merkezleri, tesis emniyeti için güvenlik kabinleri kullanırken, Antalya plajlarında tuvalet kabinleri tercih ediliyor.

Antalya'da En Çok Tercih Edilen Güvenlik Kabini ve Tuvalet Kabini Modelleri

Tarım ve turizm şehri Antalya’da en çok tercih edilen güvenlik kabini ve tuvalet kabini modellerini bu sayfadan inceleyebilirsiniz.

Güvenlik Kabini için Sandviç Panel Kabinler

Sandviç panel üretim sistemine sahip panel kabinler Antalya’da en çok tercih edilen model olarak öne çıkmaktadır. Özellikle sahil bölgesinde yer alan otel ve turizm tesisleri panel sistem güvenlik kabinlerini tercih etmektedir. Güvenlik personellerine hazır üretimli, uzun ömürlü ve ergonomik kullanımdaki kabinlerde görev alanında konforlu mekanlar hazırlanmaktadır.

Yine sahil bölgeleri halk plajlarında görev alan Turizm Polisleri sandviç panel güvenlik kabinlerini kullanmaktadır.

Tek kişilik personelin görev aldığı güvenlik noktalarında 135x135 güvenlik kabini tercih edilmektedir. 135x210, 210x260 ölçüdeki güvenlik yapıları da Antalya’da güvenlik noktaları için kullanılmaktadır. 135x260 Antalya’da güvenlikli tuvalet kabini olarak tercih görmektedir.

Polyester Güvenlik Kabinleri

CTP üretim teknolojisinin üstünlüklerini taşıyan polyester kabinler Antalya’nın göz önündeki güvenlik noktalarında yerini almıştır. Pürüzsüz beyaz gövdesi, şıklığı, ergonomisi, yalıtım üstünlüğü ve uzun ömürlü kullanım avantajlarının tamamını yansıtır.

Antalya’da bulunan oteller, konsolosluklar, polis ve zabıta denetim noktaları polyester güvenlik kabinlerini özellikle tercih etmektedir. Polyester kabin seyir konforuyla güvenlik denetimlerini kolaylaştırmaktadır. Kolay iklimlendirme ile görev alanlarında konforu yaşatırken enerji tasarrufuyla bütçelere kazandırmaktadır.

150x150 polyester güvenlik kabini Antalya’da en çok tercih edilen modeller arasında yer alır. Yine 215x215, 215x270 polyester kabin tercihte öne çıkmaktadır. Personelin WC ihtiyacının da karşılanacağı 150x270 tuvaletli güvenlik kabinleri tercih edilmektedir. Tuvalet kabinleri bağımsız bir yapı olarak tekli, ikili, üçlü veya daha üzeri ünitelerde üretilebilmektedir. Antalya halk plajlarında en pratik WC çözümü olarak bilinmektedir.

Polyester kabinler modern mimari görünümü, şıklığı ile turizm şehri Antalya’da konulduğu her yere estetik kazandırmaktadır.

Tuvaletli Güvenlik Kabini Modelleri

Tuvaletli güvenlik kabini modelleri kullanım yerindeki önemli ihtiyacın karşılanmasına büyük katkı sağlamaktadır.

Sandviç panel sistemde tuvaletli güvenlik kabini ölçüsü 135x260 cm’dir. Modelde tuvalet ve güvenlik kulübesi ters yönde kapılarla konumlandırılmış. Ön tarafta güvenlik personelinin görev alanı yer alırken arka bölümde tuvalet bulunmaktadır. Tüm WC modellerinde olduğu gibi panel tuvalet kabini ünitesi kullanıma hazır olarak üretilmiştir. Ünite tercihi müşteri seçimine bırakılmış olup klozet veya yer taşı modelde uygulanabilmektedir. Kabin içerisine opsiyonel olarak pisuar montajlanmaktadır. Lavabo ve musluklarla birlikte ayna, sabunluk, tuvalet kağıtlığı, rezervuar kabin iç donatısındaki standart uygulamalardır.

CTP polyester güvenlikli tuvalet kabini ölçüsü 150x270’dir. Bu kabinde de ön tarafta güvenlik personeli görev alanı arkada ise WC ünitesi yer almaktadır. Opsiyonel olarak duş kabini üretimi de yapılmaktadır.

Antalya’da Güvenlik Kabinleri Nerelerde Kullanılıyor?

Antalya güvenlik kabinlerinin en yoğun tercih edildiği yerler otel ve turizm tesisleri. Oteller bölgesinde spor kulüpleri kamp turizmine yönelik hazırlanan futbol sahası güvenliklerinde de kullanılmaktadır. Otellerle birlikte okul ve hastaneler, Antalya’da bulunan yabancı ülke konsoloslukları güvenlik kabini satın alan kurumlar arasında yer almakta.

Antalya’da Tuvalet Kabinleri Nerelerde Kullanılıyor?

Modüler özellikte kullanıma hazır üretilen tuvalet kabini modelleri Antalya’da sıklıkla tercih ediliyor. Antalya tuvalet kabini kullanılan yerler arasında otel ve halk plajları öne çıkmaktadır. Bununla birlikte tarımsal üretimin yaygın olduğu sera ve açık bahçe alanlarında tuvalet kabini yaygın olarak kullanılmaktadır.

Yaz aylarında yüzbinlerce insanın akın ettiği Antalya’da WC ve duş ihtiyacı hazır tuvalet kabini modelleriyle pratik olarak çözümlenmektedir.

Karmod Kabin Antalya Şubemiz

Turistik Antalya Bölgesinde Güvenlik Kabini Satışı

Şubemize gelerek güvenlik ve tuvalet kabini modellerini yakından görerek satın alabilirsiniz. Satış ofisimiz Aksu merkezine giderken Isparta Kavşağı’na gelmeden 500 metre geride sağda yer almaktadır. Antalya Aksu'da bulunan ofisimiz sayesinde güvenlik kabini ihtiyacınıza hızla cevap veren Türkiye'nin en büyük modüler Kabin üretici firması.

Adres Bilgisi : Güzelyurt Mah. Serik Cad. No:144 (Soğucak Su Mevki) / Aksu / Antalya

Antalya İçin Kabin Nakliye Süreçleri

Antalya güvenlik ve tuvalet kabini ihtiyaçlarınızda şubemize gelip ürünleri yerinde görerek güvenle satıl alabilirsiniz. Kabinlerimiz açık kasa kamyonetlere kolayca yüklenerek yine yerinde kolayca indirme avantajına sahiptir. Antalya içi ve çevresi için nakile süreçleriyle ilgili şubemizde bulunan uzman satış temsilcimizden detaylı bilgi alabilirsiniz.

Diğer İlerde Karmod Kabin Şubelerimiz

Karmod kabin satış şubesi Antalya ile birlikte ülkemizin önemli şehirlerinde de bulunmaktadır. Başkent Ankara, Bursa ve İstanbul Karmod satış ofislerinin bulunduğu şehirlerimizdir. İstanbul’un Anadolu Yakası’nda Tuzla, Avrupa Yakası’nda da Avcılar olmak üzere iki ayrı satış ofisimiz bulunmaktadır.