Tüm talep ve istekleriniz için satış ofislerimizden, çağrı merkezimizden bize ulaşabilirsiniz.

Güvenlik Kulübesi

En Doğru Güvenlik Kulübesi Tercihiyle Sorunları Geride Bırakın

Dünya gelişiyor ihtiyaç alanları genişliyor. Her şeyde olduğu gibi güvenlik alanları da her geçen gün artıyor. Önceden belirli merkezlerden polis ve jandarma gibi kamu güçlerince yürütülen güvenlik çalışmaları artık birçok alanda özel güvenlik ekiplerince sağlanıyor.  Alış veriş merkezleri, özel yönetim merkezleri, holdingler gibi birçok alanın güvenliği özel güvenlik ekiplerinin kontrolünde yürütülüyor. Hatta adalet sarayları gibi kamu hizmet binalarında da özel güvenlik ekipleri hizmet veriyor. 

Personelin görev ifasında en büyük yardımcısı Güvenlik Kulübesi. Görev anında mesaisinin neredeyse tamamı bu kulübenin içerisinde geçer. Adeta evi gibidir güvenlikçi için bekçi kabini. Kendi çalışma sistemine göre bir iç düzen kurar, gözlem notlarını alır, raporlarını hazırlar. Görev alanı neresi olursa olsun personelin memnuniyetiyle verimliliğini artırmanın çok sayıda farklı yöntemi var. Bunlar arasında yukarıda da belirtildiği gibi onların adeta ikinci evleri olan en doğru güvenlik kulübesini alarak önemli sorunlarını geride bırakabilirsiniz. Bir güvenlik görevlisinin en çok arzuladığı görev yerinde kullanacağı kabinin sorunsuz bir yapı olmasıdır. Çünkü onlar geçmiş tecrübelerinden deneyimledikleri çok sayıda sorunu biriktirmiştir. Soğuk havada ellerini hissetmez hale geldiklerini, sıcak havada adeta pişercesine ter döktüklerini, yağmurda çatıdan şıpır şıpır damlayan suları unutmazlar. Nasıl unutsunlar ki yaşadıkları bunca olumsuzluğu. İşleri zorlaşır, olumsuzluklardan görev yapamaz hale gelirler ama kimsenin haberi olmadan özveriyle çalışırlar.

Karmod güvenlik kulübesi tercihiyle güvenlik personeline en iyisini alın yaşadıkları sorunları geride bırakın. 7/24 işlerine tam odaklanarak en iyi performansla çalışsınlar. Siz evinizde rahat uyuyun. Karmod kabin modern tasarımı, uzun ömürlü yapı sistemi, tam sızdırmazlığı, yüksek yalıtımıyla güvenlik personelinizi memnun edecek.

 

Türkiye’nin En Çok Tercih Edilen Güvenlik Kulübesi

Kalite üstünlükleri ve ürün çeşitliliğiyle lider marka Karmod uzmanlığında üretilen yapılar Türkiye’nin en çok tercih edilen güvenlik kulübeleri. Yaygın kullanımıyla Karmod etiketli ürünler her yerde karşınıza çıkar. Onu, AVM önünde, toplu konut sitesinde, otel önünde, bir okul önünde veya zabıta denetim noktasında her yerde görürsünüz. Karmod ürünlerinin müşterilerce en çok tercih edilmesi asla tesadüf olmayıp önemli nedenleri var şüphesiz. Marka modern mimari konsepte en uyumlu güvenlik yapıları geliştiriyor ve üretiyor. Yenilikleri sadece müşterilerince değil sektöründeki firmalarca da takip ediliyor. Karmod güvenlik kulübeleri tasarım üstünlüğüyle beraber yapı kalitesi, iç ortam konforu, enerji tasarrufuyla kazandıran avantajlara sahip.

Karmod CTP polyester kabin, panel kabin, prekast kabin ve metropol kabin olmak üzere tam dört farklı modelde güvenlik kulübesi üretiyor. Ebatlarıyla da markanın ürün sunumu 50’ye yakın. Her biri standart üretimle hazırlanmakta olup siparişten kısa bir zaman sonra sevke hazır hale getiriliyor. İstanbul içerisinde ek nakliye ücreti ödemeden Karmod araçlarıyla güvenlik kulübeleri kapınıza kadar getiriliyor. Gelir gelmez kullanıma hazır konseptiyle hemen hizmete alabiliyorsunuz. İstanbul’la birlikte Ankara, Antalya, Bursa Karmod’un satış ofislerinin bulunduğu iller arasında.

Polyester kabin modeliyle üretilen güvenlik kulübeleri tek kişilik üniteden 48 m2 ölçüsüne kadar çok sayıda farklı ölçüde hazırlanıyor. Tek kişilik güvenlik kulübesi fiyatları en çok sorulan kabin modeli 150x150 Polyester kabin. Küçük ölçüsüyle modelin en ekonomik ürünü aynı zamanda. CTP teknolojisiyle üretilen Karmod polyester kabin uzun ömür dayanımıyla beraber yüksek yalıtımıyla enerji tasarrufu kazandırıyor. Beyaz parlak yüzeyiyle konulduğu yere canlılık katıyor. Üç cephede yer alan özel pencereleriyle güvenlik görevlilerinin vazifelerini kolaylaştırıyor. Pencere camları temperli cam olup otomotivlerde kullanılan sistem özellikle tercih edilmiştir. Olası kırılma durumlarında görevli personele zarar vermez. Cam fitilleriyle tam sızdırmazlık sağlanmıştır. Üretimde paneller arasına enjekte edilen poliüretan hammadde ile duvar ve çatı panelleri yüksek yalıtımlı hale getirilmiştir. Güvenlik kulübesi ısıtması en soğuk günlerde bile en az enerji kullanımıyla gerçekleştirilerek enerji bütçesine tasarruf kazandırır. Kullandıkça bu fark hemen hissedilir. Karmod ürünlerini tercih edenler Güvenlik kulübesi fiyatlarında  kullandıkça kazanmanın avantajını yaşıyor.

Aynı üstünlük ve avantajlar panel kabin güvenlik kulübelerinde de devam ediyor. Yapıya özel sandviç panelleriyle Karmod panel kabin yüksek yalıtıma sahip. Panellerin içinde ve dışında özel boyalı sac tercih edilmiştir. Taşıyıcı direkler paslanmaz galvaniz sac kullanımıyla hazırlanmakta olup özel yıpranmaz boyamasıyla benzerlerinden ayrılır. Bu modelin tek personel kullanımına özel ölçüsü 135x135 Panel kabin ’dir. Panel kabinin 240x400 en büyük ölçüsü güvenlikle beraber farklı ofis tercihleri için de talep görmektedir.

Karmod kalitesiyle yeniliklerle sunulan prekast kabin güvenlik kulübesi 150x150 ve 150x270 olmak üzere iki farklı ölçüde sunulmaktadır. Bu model kurşun geçirmez zırhlı nöbet kulübesi tercihlerine özel üretim de yapılabilmektedir. Antrasit rengi alüminyum kapı ve pencereleriyle birlikte füme reflekte ısı cam kullanımıyla yapı konforuyla üst seviyede bütünleştirilmiştir. Özel tasarım konseptine sahip bu ürün lüks konut siteleri, konsolosluk ve elçilik binaları, valilik, özel okul gibi güvenlik noktalarında tercih edilmektedir.

Metropol güvenlik kulübesi yine Karmod’un özel tasarladığı güvenlik bina çözümleri arasında yer almaktadır. Holding merkez binaları gibi güvenlik kabiniyle kurumsallığını bütünleştirmek isteyen markaların özel yapı tercihi. Kullanacak kişi ve konulacağı yerin büyüklüğüne göre 150x150 ile 300x700 ölçü aralıklarında özel üretimlerle kullanıma hazır sunulmaktadır. Yapının tamamını kuşatan metal taşıyıcı karkaslar üzerine cam yünü yalıtım uygulaması dışta taş desen kaplamalarla güzelleştirilmiştir. Özel alınlığıyla yapıya ekstra konfor kazandırılmıştır.

Tüm modellerinde kullanıma hazır konsept sunumunun esas alındığı Karmod güvenlik kulübeleri estetiğiyle konulduğu yere kalite katıyor değer kazandırıyor. Duvar ve çatısı, kapı ve penceresi, elektrik ve su tesisatlarıyla kapınıza kadar hazır geliyor. Gösterdiğiniz yere indirilir indirilmez personelinizin kullanımına sunabilirsiniz. Karmod güvenlik binalarının her modelinde elektrik tesisat sistemi özel projeli olup kalite kontrollü üretimde olası riskler tamamıyla önlenerek testlerden geçirilmiştir. Sigortalar, piriz ve anahtarlarda Viko marka tercih edilmiştir. Aydınlatma armatürlerinde iç mekana özel ekipman tercih edilmiş olup en iyi ortam aydınlatmasına sahiptir. Güvenlik kulübesine hemen elektrik verebilmek için elektrikçinizce yapı arkasında yer alan özel buattaki kabloları ana akım hattına bağlatmanız yeterli olacaktır.

Tuvalet üniteli güvenlikli wc kabinlerinde atık ve temiz su tesisatları özel projeye sahiptir. Uygulamalar üretim kalite kontrol aşamalarından geçirildikten sonra testlerle tamamlanmaktadır. Ünitelerde yer taşı veya klozet müşteri tercihine göre istenilen alternatifte kullanılmaktadır. Atık ve temiz su çıkışları yapı dışına arkadan çıkarılmış olup ana şebeke bağlantıları yaptırıldıktan sonra hemen kullanıma hazır hale gelir.

Güvenlik Kulübesi Fiyatlarında Nelere Dikkat Edilmeli

Farklı model nitelikte üretimlerin bulunduğu güvenlik kulübesi fiyatlarında gerçek avantajı yakalamak için ürün özelliklerini mutlaka sorgulamalısınız. İnternette gördüğünüz veya telefonla sorduğunuz bazı fiyatlar yanıltıcı olabiliyor. Bu nedenle basit sorularla en doğru ürünü en iyi fiyatla aldığınızdan emin olabilmeniz. Güvenlik kulübelerinde yapı ömrü zaten ilk sormanız gereken. Uzun ömürlü, dayanımlı yapıları tercih etmeniz size uzun yıllar kullanabileceğiniz güvenli kabine sahip olmanın yolunu açar. Bir diğer önemli husus yapı yalıtımı. Yalıtımı olmayan güvenlik kulübeleri size kullandıkça zarar ettirir. Bazen size bir yıllık kullanımda harcattığı iklimlendirme enerji sarfiyatı yapıya ödediğiniz fiyatı bile geçebilir. Enerji tasarrufu yüksek bir kabin almanız size personeliniz kullandıkça kazandıracak güvenlik kulübesi fiyatlarına avantaj olarak yansıyacak. Her ay enerji giderleriniz azalacak bütçeniz rahatlayacak. Unutmayın güvenlik kulübesinde doğru ürünü tercih edemediyseniz kullandıkça size nelere mal olacağını hesap etmediniz demektir. Doğru tercih her zaman kazandırır.