Tüm talep ve istekleriniz için satış ofislerimizden, çağrı merkezimizden bize ulaşabilirsiniz.

Panel Kabin

Modern mimari uyumuyla beraber yalıtım performans üstünlüklerine sahip Sandviç Panel Kabin fiyatları ile de çok avantajlı. Sandviç panel duvar ve çatı ana sistemiyle kullanıma hazır konseptte üretilip kullanıcıyla buluşan panel kabin en uygun bütçeli yapı çözümü. Stoklu ürünlerde satın aldığınızda aynı gün sevk edilebiliyor veya en fazla bir hafta da üretilerek kapınıza teslim ediliyor.

En avantajlı Sandviç Panel Kabin fiyatları


Bu güzel yapının gelir gelmez kullanıma hazır olması sandviç panel kabin modelini en fazla tercih edilen modeller arasına yükseltiyor. Zira bu hazır yapı sistemini tercih ettiğinizde inşaat malzemesi, ustalar, inşa süresi gibi önemli işlemleri geride bırakırsınız. Üstelik panel kabin modeliyle iki m2’den 10 metrekareye varan büyüklükte hazır yapılar üretiliyor.


Panel Kabinlerin güvenlik kulübesi için tek tercih edilen yapı modeli olduğunu vurgulayabiliriz. Güvenlik sektörüne özel kabin üretiminde wc - duş kabini ünitesinin de içerisinde yer aldığı modeller de bulunuyor.

Güvenlik dışında yapının tercih edildiği bir diğer kullanım arası da büfe kabini, sandviç panel kabin fiyatları ve üstünlükleriyle özellikle belediyelerin halk ekmek satış büfesi ihtiyaçlarına en iyi çözüm getiriyor. Sandviç panel kabin modeliyle onlarca ekmek satış noktası sadece bir kaç gün içerisinde şehrin farklı noktalarına yerleştirilerek hizmete alınıyor. Yüksek izolasyonlu sızdırmazlığı sağlanmış, ekmek satışına uygun hazır özel rafları ve hareketli pratik satış camıyla panel kabin belediye hizmetlerini kolaylaştırıyor.

Pratik yapı çözümü Sandviç Panel Kabin modelleri


2m2 ile 10m2 aralığındaki kapalı mekân ihtiyaçlarına Sandviç panel kabin modelleri en pratik yapı çözümü sunuyor. Sandviç panel çatı ve duvar panelleriyle iyi yapı yalıtımına sahip panel kabin soğuk ve sıcak havalardaki iklimlendirme performansıyla da revaçta. En önemli avantajı kullanıma hazır halde teslim ediliyor olması. Yapı size teslim edilir edilmez kullanmaya başlayabilirsiniz.


135x135cm panel kabin en küçük ölçüdeki üretim olup özellikle bekçi kulübesi olarak kullanılır. 260x260cm yapı güvenlik kabini ile beraber büfe kabin tercihleri için yoğun tercih görmektedir. Karmod kabin uzmanlığıyla markaya özgü ölçülerden 240x400 panel kabin son dönemde kurumsal satış ve stor mağaza tercihleri için ilgi görmektedir.

PVC kapısı, yapıya özgü temperlenmiş camlı pencereleri, projeli elektrik sistemiyle kullanıma hazır. WC duş kabini modellerinde de aynı şekilde tesisatları çekilmiş, ünite ve aksesuarlar montajlanmış olarak hazır geliyor. Burada vurgulanması gereken önemli bir detay Karmod güvenlik kabini yapılarında kullanılan tesisat sistemlerinin projeli oluşu. Sandviç panel kabin modellerinin tamamında gerek elektrik tesisatı gerekse sıhhi ve atık su tesisatları yapıla özel projelere sahip olmasıdır. Panel kabin elektrik tesisatı her bir üründe güvenli bir şekilde kablo bağlantısı yapılarak kapı üzerindeki sigorta panosunda toplanmıştır. Buradan yapı dışındaki özel buata aktarılan kablolama ana şebekeye kolayca bağlantı yapılacak şekilde hazırlanmıştır. Karmod kabinde tercih edilen anahtar ve aydınlatma armatürleriyle sigortalar ISO belgeli üretimlerden kullanılmıştır. Proje standardına özel kablo kalınlığı ve özel klemens bağlantısıyla bekçi kulübelerinde tam yangın güvenliği sağlanmıştır.  Dilerseniz Panel kabin teknik özellikler sayfasını inceleyebilirsiniz.


Karmod panel kabin modellerinde yer alan temiz ve atık su tesisat sistemi aynen elektrikte olduğu gibi yapıya özel projelendirilmiştir. WC duş kabininde bulunan tesisatlar ana şebekelere kolay bağlantı yapılacak şekilde ünite dışına çıkartılmıştır. Tercihe göre yer taşı - klozet tuvalet ünitesi veya duş teknesi yapı içerisinde kullanıma hazır montajlanmıştır. Lavabo, musluklar, ayna, sabunluk, tuvalet kâğıtlığı mobil tuvalet kabini içerisinde kullanıma hazır aksesuarlar arasında yerini almıştır.

Sürdürülebilir çevre Panel Kabinle mümkün


Karmod panel kabin sandviç panel sistem duvar ve çatısı ile tam dönüşümlü çevre dostu yapı grubunda yer alır. Aynı zamanda yapı güvenliğini sağlayan galvaniz sac paslanmaz çelikler dayanımla beraber tam dönüşüm özelliğine sahiptir. Yapıda kullanılan PVC kapı da aynı şekilde dönüştürülebilmektedir. Bekçi kulübesi pencereleri zaten tam dönüşüme sahip camlardan tercih edilmiştir.

Yıpranmadan uzun ömürlü kullanım özelliği de Karmod kabinin çevre dostu yapı üstünlüğünü sürdüren farkları arasında yer almaktadır. Sandviç Panel Kabin modelleri tam dönüşümlü malzeme tercihi ve uzun ömür kullanım üstünlüğüyle sürdürülebilir çevre politikalarına destek olmaktadır. Karmod güvenlik kabininin malzeme kullanımındaki çevre dostu özelliği üretim aşamasında da devam etmektedir. Karmod panel kabin havaya sıfıra yakın karbon salımı ile üretilmekte olup doğaya üretim aşamasında tam koruma sağlamaktadır.


Karmod kullanıma hazır yapıları sözde değil özde doğa dostudur. Malzeme tercihinden üretime Karmod doğaya zarar vermemeyi amaçlamıştır. Bu kurallara uyumu düzenli denetlemelerle ÇED (Çevre Etki Değerlendirmesi) raporlarına yansımıştır. Firma olarak temel ilkemiz doğal çevrenin korunması sadece üretim sonrası davranışların desteklenmesiyle değil üretim öncesi tercihlerle sağlanır. Bu ilkeden hareketle Karmod üretim öncesi malzeme tercihi, üretim süreç uygunluğuyla panel kabinlerine henüz ilk aşamada çevre dostu özellik kazandırmaktadır.

Karmod güvenlik kabinlerinde çevreye dostluğunu kullanım aşamasında yapılarına kazandırdığı enerji tasarrufuyla da sürdürmektedir. Tamamen sandviç panel yüksek yalıtımlı sistemiyle Karmod kabin kullanıldıkça en az iklimlendirme enerji ihtiyacıyla kazandırıyor. Bu tasarruf Karmod’un ürettiği Sandviç Panel Kabin fiyatlarına yansıyor ve kullandıkça enerji giderlerini azaltarak kazanç sağlıyor.

Panel Kabin fiyatları enerji tasarrufuyla kazandıracak


Duvardan çatıya sandviç panel sisteme üretilen Karmod Panel Kabin fiyatlarıyla kullandıkça kazanacaksınız. Yüksek izolasyon, en iyi iklimlendirme performansı, ses ve ısı yalıtım üstünlüğü Karmod kabinde bir arada. Bu özel ürün sandviç panel kabin ismini de duvar ve çatısında kullanılan sandviç panel tercihinden alıyor. Ürünün duvarları çelik levha metaller arasına yüksek yoğunlukta EPS izolasyon malzemesi yerleştirilerek hazırlanıyor. Bu panel sistemi yapıyı yalıtım açısından enerji tasarrufu ile kazandıran yapılar arasına yükseltiyor.

Sandviç panel kabin ürünlerinde iklimlendirme en az enerji sarfiyatıyla gerçekleştiriliyor. Klima veya benzeri ısıtıcılarla kışın en soğuk günlerinde yapı içerisi en düşük ısı ayarında bile sıcacık oluyor. Aynı şekilde güneşin dik açılarla geldiği kavurucu yaz güneşi altında serin ortamlar kolaylıkla hazırlanıyor. Yalıtım üstünlüğü aylık enerji giderlerini azaltarak kullandıkça tasarruf sağlıyor. Karmod kabin iyi izolasyonuyla sandviç panel kabin fiyatları sadece satın alırken değil kullanırken de size kazandırmaya devam edecek. Her ay sağlayacağınız enerji tasarrufuyla kullandıkça panel kabini kullandıkça yapıya ödediğiniz bütçeyi geri kazanacaksınız.

Al hemen kullan Panel sistem wc duş kabini


Karmod sandviç panel kabin üretimiyle beraber kullanıma hazır sunumla WC Duş kabini de imal ediyor. Mobil tuvalet temiz ve atık su tesisatı, armatür ve aksesuarlarıyla hemen kullanılabilir özellikte üretilerek sevk ediliyor. 135x135 tekli ünite, 135x210 ikil ünite veya 135x260 üçlü ünitede sandviç panel WC Duş kabini modern donanımda pratik tuvalet çözümü.

Tuvalet üniteleri müşteri tercihlerine özel ünitede hazırlanabiliyor. Kabini içi alaturka yer taşı, alafranga klozet, dış teknesi üniteleriyle standart olarak üretilebiliyor. Tuvalet kabini içerisine pisuar uygulaması da yapılabiliyor. WC kabini içerisinde tuvalet ünitesiyle beraber el yıkama lavabosu, havluluk, sabunluk, tuvalet kağıtlığı aksesuarları da standart olarak montajlanıyor. Rezervuar sistemi, havalandırma menfezi ürüne özel uygulamalardan.

Opsiyonel özel üretimle engelli wc kabini üretimi uluslararası standartlarda Karmod güvencesiyle üretilerek kullanıma hazır teslim ediliyor. Engelli kullanımını kolaylaştırmak için özel ünite, standart tutmaç ve aksesuarlar Karmod uzmanlığıyla hazırlanıyor.

Panel Kabin - Örnek Projeler