Tüm talep ve istekleriniz için satış ofislerimizden, çağrı merkezimizden bize ulaşabilirsiniz.

Referanslar

Karmod 1986’dan bugüne sektördeki uzmanlığıyla kullanıma hazır konseptte yeni mimaride yaşam kabinleri tasarlayıp üretmektedir. Kabin yapı çeşitliliği standart olarak iki metrekareden elli metrekareyi bulan ölçü aralığında olup model çeşitliliği 50 adeti aşmaktadır. Karmod yapılarındaki en iyi kalitede uzun ömürlü kullanım standardı ve en iyi ergonomisiyle çok sayıda sektörü referanslarına eklemiştir.

Karmod’un sektördeki uzmanlığı ve kalitesiyle birlikte ürün ve model sunum çeşitliliği özelden kurumsala farklı firmaların dikkatini çekmiştir. Bu durum markaya farklı sektörlerden binlerce kurumsal firmayı referanslarına eklemenin yolunu açmıştır. Aynı zamanda 130’u aşan ülke referansıyla Karmod tüm sektörler açısından ulaşılması güç bir başarıyı gerçekleştirmiştir.Kullanıma hazır sunumda CTP teknolojili ve panel sistem üretimli güvenlik ve büfe kabinlerinde Türkiye ile birlikte Dünyanın en çok tercih edilen lider markası olmuştur. Karmod kabinin farklı kullanım alanlarına göz attığımızda referanslar arasında farklı sektörlerin çeşitliliği hemen fark edilmektedir. Örneğin dünyanın dev futbol takımları markalı ürünlerinin satışını gerçekleştirdiği stor mağazaları ve bilet satış kabinlerinde Karmod yapılarını tercih etti. İlk olarak dünyanın önde gelen İngiliz futbol takımı Manchester United stor mağaza ve bilet satış kabinlerinde Karmod markasının ürettiği kabinleri seçti. Kulübün maçlarını oynadığı Old Traford stadı etrafı ürün satış kabinleriyle çevrelendi. İspanyol devi Barcelona, Fransız devi PSG Paris Sanit Germain kurumsal markalı forma ve ürünlerinin satış mağazalarında Karmod Kabini tercih edenler arasında.

 

Karmod Kabinin tercih edildiği bir diğer önemli sektör de ulaşım. Otobüsle yolcu taşımacılığında Avrupa’nın lider kuruluşu Flixbus Paris gibi şehir meydanlarına Karmod kabin yerleştirdi. Marka müşterilerine bilet satışlarını bu kabin üzerinden gerçekleştiriyor. THY, TAV gibi önemli ulaşım markaları Karmod yapılarını tercih eden referanslar arasında.

 

Dünyanın ülkeler arası en büyük organizasyonu BM Karmod kabini tercih eden önemli kuruluşlar arasında. BM sığınmacılar için farklı ülkelerde hazırladığı mülteci kamp yapılarında ve barış gücü askerlerinin barınmasında Karmod kabinleri kullanıyor. Karmod kabin UNICEF gibi BM organizasyonundaki kurumlarca da tercih ediliyor. Karmod kabin gıda amaçlı büfe tercihlerinde de öne çıkıyor. Günlük 2 milyon ekmek üreten İstanbul Halk Ekmek (İHE) ürünlerini İstanbul halkıyla Karmod büfe kabinleri üzerinden buluşturuyor.

 

Katar ve Nijerya’da askeri birliklerin barındırıldığı karakol yapılarının hazırlanmasında yine Karmod kabin kullanıldı. Nijerya genelinde yaygınlaştırılan polis ve askeri denetim noktalarının yapıları, büyük elçilik güvenlik noktaları yapıları yine Karmod’un tercih edildiği alanlar arasında.

 

50 metrekareyi bulan ölçülerde yaşam alanlarının üretildiği Karmod yapıları Eritre, Senegal gibi sıcak kuşak ülkelerde şantiye yapıları olarak kullanılıyor. Yüksek yalıtımlı duvar ve çatı panelleriyle iklimlendirmenin en az enerji harcanarak gerçekleştirildiği yapılarımız bu ülkelerde ‘Ice Cabin’ (serin kabin) adıyla isimlendiriliyor.

 

Güvenlik yapılarından satış büfelerine, ofisten hazır konsept WC yapılarına lider marka Karmod kabin referanslarını bu sayfada inceleyebilirsiniz. Uzun ömürlü, güvenli, enerji tasarruflu, ekonomik fiyatlı hazır yapılarla çok yönden kazanın.