Tüm talep ve istekleriniz için satış ofislerimizden, çağrı merkezimizden bize ulaşabilirsiniz.

Geniş Kabinler

Modern mimari uyumu, yapı estetiği, kullanım konforu, güvenli uzun ömürlü yapı modeli, kullanıma hazır mobil taşınabilir özellik Karmod Geniş KabinlerdeOfis Kabinini bugün sipariş verin kısa sürede işletmenizi hizmete açın. Aynı zamanda inşaat ve yapı giderlerini geride bırakın.

50 M2’yi Bulan Modern Geniş Kabinler

Bekçi kulübelerinin lider üreticisi Karmod uzmanlığıyla üretilen Geniş Kabinler kalitesi ve şık görünümüyle konulduğu her yere kalite katıyor. Modern mimarinin yeni konsept projelerine uyum sağlıyor. Başta ofis ve büfe olmak üzere çok sayıda alternatif kullanım alanı bulunan polyester kabin modelinin çok sayıda farklı planı bulunuyor. Endüstriyel kabin olarak da isimlendirilen bu yenilikçi yapılar 390x390 cm ebadından başlayarak 50 m2’yi bulan ölçüye kadar standart üretim yapılıyor. Geniş Kabin dış görünüm şıklığıyla beraber maksimum genişliğiyle yaşattığı iç konforla da öne çıkıyor.

Dar ama yüksek yalıtımlı yapıya özel duvar panelleri iç mekanda en geniş ve ferah ortam hazırlıyor. Karmod Geniş kabin modeline özgü yükseltilmiş çatı sistemi bu ferahlığı daha da yükseltiyor. Yapının dış panellerinde yer alan göz alıcı parlak yüzey yapı içerisinde de devam ediyor. İçerideki pütürsüz, düzgün ve parlak yüzey ofis gibi kullanımlarda yapıya ekstra konfor kazandırıyor. Geniş kabinin yine yapıya özgü geniş pencereleri yapı içerisine aydınlık kullanımda çalışma ortamı kazandırıyor.

Yüksek Yapı Güvenliği Ve Enerji Tasarruflu Yalıtım Üstünlüğü Karmod Geniş Kabinde

Ofis kabini ve Büfe kabininin bir diğer üstünlüğü yapının uzun ömürlü ve deprem gibi etkenlere karşı yapı güvenliğine sahip olması. Yapının duvar ve çatıları CTP teknolojisiyle üretimde panel aralarına tam yoğunlukta poliüretan hammadde enjekte edilerek hazırlanıyor. Yalıtımlı paneller kullanım esnasında yapıya enerji tasarrufu sağlıyor. Yapı içi iklimlendirme klima ve benzeri cihazlarla kolaylıkla yapılabiliyor. En düşük enerji sarfiyatıyla kış aylarında sıcacık yaz aylarında da serin iç mekanlar oluşturuyor. Geniş Kabin yalıtım üstünlüğüyle Afrika ülkelerinde sıcak iklimiyle bilinen Somali ve Eritre’de şantiye yatakhanesi, Suudi Arabistan’da konut olarak tercih edildi. Karmod kabin bu yönüyle sıcak ülkelerde kullananlarca ‘Ice Cabin’ (Serin Kabin) olarak isimlendiriliyor. Rusya’da Başkent Moskova’da büfe amacıyla tercih edilen geniş kabin işletme sahibine sunduğu sıcak ortamıyla onu da memnun ediyor.

Ekmek Satışından Restorana Hazır Büfe Kabinleri

Kullanıma hazır konseptte üretilen Karmod geniş kabin yapıları ekmek satışından restorana, marketten büfe kabinine birçok alanda tercih ediliyor. Mobil taşınabilir özelliğinin yanı sıra bakım gerektirmeyen uzun ömürlü yapı sınıfı Karmod kabini tercih sebebi kılıyor.

15 ila 25 m2 büyüklüğündeki geniş kabin daha çok büfe kullanımları için tercih görüyor. Bu aralıktaki hazır Büfe kabin standart ölçüleri 390x390, 390x510 ve 290x630 cm olarak sıralanıyor. Bu ebatlar mini market, halk ekmek, gazete bayi, balık ekmek, kokoreççi, döner büfesi gibi iş yerlerinde tercih ediliyor. Elektrik tesisatına kadar kullanıma hazır üretimi küçük esnaf için büyük kolaylık sağlıyor. Sevk edildiği gün satış büfesini açarak müşterilerine hizmet vermeye ve anında kazanmaya başlıyor. Klasik yapıların uzun süren inşa sürelerini ve farklı ustalarla uğraşma sorunun geride bırakıyor.

Geniş Kabinde Çayeli Kuru Fasulye keyfi

Restoran tarzı işletme fikirleri için Karmod Geniş Kabin oldukça cazip fırsatlar sınıyor. Gerek küçük işletmeler gerekse hizmet zincirlerini Franchising (Frençayzing) sistemiyle büyütmek isteyen yatırımcılar için büfe kabini çok cazip. Karmod’a özgü özel ölçüdeki 390x750, 390x870, 390x990, 390x1110 ve 390x1230 geniş kabinler yatırımcıların işini kolaylaştırıyor. Türkiye’nin her yerinde restoran yatırım fikirlerini Karmod kabinin hazır konseptiyle gerçeğe dönüştürmeniz çok kolay, çok cazip. İstanbul’da Çayeli Kuru Fasulyeci, İzmir’de Akçaabat Köfteci, Ankara’da Gaziantep Baklavacı, Antalya’da Edirne Ciğercisi. Tek şubeli veya franchising modelinde restoran zincirleri için yenilikçi yatırım fikirlerinizi Karmod geniş kabinlerle gerçeğe dönüştürün, hemen kazanmaya başlayın. Tezgahınızı kurun, masaları dizin ferah iç mekanıyla müşterinizi konforla ağırlayın. Hijyen kolaylığı sunan yeni nesil yapıların hijyen kolaylığıyla müşterilerinize güvenilir ortamda lezzetler tattırın.

Taksi Durağının Modern Yüzü Karmod Kabin

Karmod kabin modern mimariye uyumlu şıklığı, ferah iç mekan, yalıtım üstünlüğüyle Taksi Durağı yapılarının yeni tercihi. Karmod geniş kabin dilediğiniz yere sevk edildiği gün konularak taksi duraklarını anında konforla tanıştırıyor. Huzurlu iç mekanda sohbetler yükseliyor yorucu trafik sonrası yeni müşteriler beklenirken hoşlukla dinleniliyor. Hazır çay ocağında çaylar demini alıyor kahveler köpürtülüyor. Yazın kavurucu sıcağında bile geniş kabinin serin ortamında keyifle yudumlanıyor.

Karmod kabinle hem taksici esnafının hem de taksi durağı işletmecisinin keyfi yerine geliyor. Taksici esnafı konforun farkına varıyor; ‘İşte bu!’ diyor. Yüksek yalıtımlı geniş kabin kullandıkça kazandıran enerji tasarrufuyla taksi durağı sahibinin de keyfine keyif katıyor. Çünkü Karmod kabinlerin kendine özgü duvar ve çatı panelleri yüksek yalıtıma sahip. Modern tesislerde en iyi hammadde kullanımıyla üretilirken panel aralarına tam yoğunlukta poliüretan yalıtım malzemesi yerleştiriliyor. Özel fırın sisteminde en ideal sürede ısıl işleme tabi tutulan paneller hem yalıtım hem de uzun ömürle çıkıyor. Bant hattında yan yana getirilen paneller kalite kontrollerle ustalıkla montajlanarak lüks taksi durakları haline geliyor. Geniş kabinin elektrik tesisatları projeli olarak ISO belgeli birinci kalite VİKO sigorta ve anahtarlar kullanılarak yangın güvenliğinde hazırlanıyor.

Taksi durağı çay ocağı ve tuvalet kabini bölümünde yer alan sıhhi ve atık su tesisatları yine projeli olarak gerçekleştiriliyor. Tesisat çıkışları ana şebekeye bağlanacak biçimde yapı dışına arka kısma alınarak hazır ediliyor. Çay ocağı tezgahı ve elektrik prizleri kullanıma hazır. Hemen çayın altını yakabilirsiniz. WC içerisine isteğe bağlı olarak yer taşı veya klozet üniteyle beraber pisuar ünitesi uygulanıyor. Rezervuar, lavabo, ayna, askılık, tuvalet ve havlu kağıtlığı standart uygulamalardan ve kullanıma hazır montajlanıyor. Taksi durağı tuvaleti en iyi vitrifiye malzemesi ve aksesuar kullanımıyla standart binalarla aynı konfora sahip.

Taksi durağını yenileyerek geniş kabin konfor ve avantajlarına sahip olmak için Karmod’la iletişime geçmeniz yeterli. Hazır sunum konseptiyle Karmod kabinle inşaat süreçleri ve çok sayıda ustayla uğraşmadan hemen sahip olabilirsiniz. Taksi durağınızı Karmod’la yenileyin kullanıma hazır kabin fiyatları avantajlarını yaşayın.

Ofis Kabiniyle Hemen Kazanmaya Başlayın

Karmod ofis kabini kullanıma hazır konseptiyle satış ofisleri ve kurumsal satış mağaza zinciri gibi yatırımlara büyük kolaylık kazandırıyor. Satış ofisleri yapı inşa süreçleriyle uğraşmadan aynı gün hizmete alınıyor. Kurumsal satış zincir mağazalar Türkiye genelinde çok kısa sürede yaygınlaştırılıyor. Farklı farklı ürünleri hedef müşteri kitlesinin ayağına kadar götürmek kolaylaşıyor büyüme hedefleri hızlanıyor.

Karmod geniş kabinler kullanıma hazır mobil özelliğiyle ofis kabin tercihlerinde hem bireysel hem de kurumsal firmaların daima yanında. Hazır mağaza konseptiyle satış mağazanız için bina arama derdine son. Türkiye’nin neresinde olursa olsun sevk edildiği gün yeni satış ofisinizin açılış kurdelasını keserek hizmete alabilirsiniz. 50 m2’yi bulan hazır satış kabini sizi kiralık ofis derdinden tamamen kurtaracak. Dilediğiniz yerde Karmod geniş kabinle kiralık değil kendinize ait ofis sahibi olun. Mobil kolay taşınabilir özelliğiyle arzu ederseniz farklı yerlere taşıyarak hizmet sunumunuzu çeşitlendirebilirsiniz.

Otoparklara Özel Vale Kabini

Karmod açık alanda çalışarak hizmet veren otopark personeli içinde kullanımı pratik kapalı mekanlar üretiyor. Otopark gibi kullanım alanlarına özel vale kabini dört mevsim farklı iklim şartlarında görevli personele en pratik kapalı mekan hazırlıyor. En çok kullanılan vale kabini olan  150x150 Polyester kabin modelini inceleyerek aynı gün teslimat avantajlarından yararlanın.

Geniş Kabinler - Örnek Projeler