Tüm talep ve istekleriniz için satış ofislerimizden, çağrı merkezimizden bize ulaşabilirsiniz.

Taksi Durakları

Konulduğu yere değer katan modern mimarisi, özel tasarım kullanım ergonomisinin kazandırdığı konforla Taksi Duraklarına özel yapılar Karmod kalitesiyle duraklara özel. Hazır yapılarda sektörünün lider markası Karmod uzmanlığıyla Taksi Durağı modelleri için iki ayrı yapı tarzında üretim yapılmaktadır. Her ikisi de modern mimariye uyumlu bu yapılardan lüks sınıfta yer alan Metropol Kabin taksi duraklarının estetik yeni yüzünü oluşturuyor. Duraklara dıştan zarafet modern mimari iç zenginliğiyle taksici esnafına evlerindeki konforu yaşatıyor.


Kentsel Tasarım Projelerine Uyumlu Yapı Modeli Karmod Taksi Durakları


Karmod Kabin Taksi Durakları, Çevre ve Şehircilik Bakanlığı öncülüğünde belediyelerin Kentsel Tasarım Müdürlükleri desteğiyle yürütülen Kentsel Tasarım Projelerine uyumlu yapı modelidir. Projenin hedeflediği şehirlerimizin tarihi, kültürel, doğal, sosyal ve ekonomik özelliklerinin korunmasına özel tasarım taksi durağı kabinimiz tam katkı sağlıyor.  Bu nedenle Büyükşehir Belediyelerin esnafa destek amacıyla satın alma yaptığı taksi kabinlerinde Karmod Kabin yapıları tercih ediliyor. Karmod çok sayıda belediyeye çözüm ortağı olarak taksi duraklarını modern mimariyle buluşturuyor.

Genel kullanımda şehir merkezlerinde cadde ve sokak kenarlarına konulan Karmod taksi durağı kabini kent mobilyası konseptiyle mekanla bütünleşiyor. Konulduğu yeri güzelleştiriyor, değer kazandırıyor. Şıklığıyla mahalle konseptini cami, sağlık ocağı, muhtarlık gibi ortak yapılarla bütünlüyor. Caddenin ve mahallenin prestij mekanlarından biri haline dönüşüyor.

Metropol Kabin Taksi Duraklarına Ev Rahatlığı Kazandırıyor


Metropol Kabin modern şehirlerin yeni mimarisine en iyi uyum sağlamak ve değer katmak için özel tasarlandı. Ar-Ge ile birlikte sektördeki uzmanlığın verdiği tecrübeyle ürün geliştirme süreçlerindeki çalışmalarla taksi duraklarına özel ürün geliştirildi. Yeni mimari ürün gece gündüz ekmek parası için trafik stresi ile zor şartlarda çalışan taksici esnafına ev rahatlığı kazandırdı. Kullanım alanına özel tasarlanan Metropol taksi durağı kabini ölçüleri 300x300 ebattan başlayarak 300x700 ölçüsüne kadar kullanıma hazır üretimle sevk ediliyor. Her bir ürün sevk edildiği gün durağa vinçle indirilir indirilmez kullanıma hazır hale getiriliyor.

En Çok Ilgi Gören Taksi Durağı Modeli Mutfaklı Ve Wc Kabinli Model


Taksi duraklarının temel ihtiyacı olan çay ocağı ve tuvalet kabininin de yer aldığı yapılar. Bu nedenle taleplerde en çok ilgi mutfak ve wc kabininin bir arada bulunduğu yapılara yöneliyor. Gerek çay ocağı gerekse tuvalet kabin ünitesi Karmod uzmanlığınca kullanıma hazır halde teslim ediliyor. Tuvalet ünitesinde yer taşı veya klozet ünite alternatif uygulamaları opsiyonel olarak yapılıyor. Wc içerisinde tercih edilen armatür ve üniteler standart bir evde kullanılan malzemelerle aynı kalite ve konfora sahip. Metropol taksi durağı yapılarında tuvalet genelde yapının arka tarafına projelendirilerek farklı kapıdan giriş yapılıyor. Plandaki bu uygulama tuvaleti ana solondan ayırarak kullanım konforuna katkı sağlıyor. Tuvalet kabininde yer alan yapıya özel menfez ünitenin havalandırmasına yardımcı olarak sonraki kullanımlara hazırlıyor.

Karmod taksi durağı modellerinin iç tasarımında en çok dikkat çeken bölüm ana salon. Karmod Metropol Kabinin salonundaki ferah tasarım üstünlüğü yapıya girer girmez hemen fark edilir. Salon tasarımında gece gündüz her yeni çağrıyla vatandaşın hizmetine koşan taksici esnafına ev konforu yaşatmak amaçlanmıştır. Yeni tamamlanan servisin yorgunluğuyla trafiğin oluşturduğu stres bu salonda atılarak geride bırakılır. Çay ocağında fokur fokur kaynayan taze çaylar ince belli bardaktan yudumlanır, arkadaş sohbetleri koyulaşır. Muhabbet muhabbeti açar. Durak çağrı sırası gelen taksi şoförü yeni müşterileri gidecekleri yere güvenle ulaştırmak için zindelikle aracının koltuğuna oturuyor. Servis sonrası durakta devam eden muhabbete tekrar ortak oluyor yine ocaktan taze çaylar yudumlanıyor.

En Aydınlık Mekanlar Karmod Taksi Durağında


Karmod Kabin Metropol Takis durağı yapıya özel tasarım büyük ebatlı pencereleriyle gündüzleri durağı elektriği ihtiyaç kalmadan aydınlatıyor. Durağın gündüz elektrik harcamasını ortadan kaldırarak taksi durağı sahibine aylık gider bütçesinden kazandırıyor. Birinci kalite pvc pencerelerde kullanılan çift ısıcamlı sistem yapının genel yalıtımına katkı sağlıyor. Kanat açılımlarıyla havalandırmalar kolaylıkla yapılıyor. 

En Iyi Taksi Durağı Fiyatları Karmod Ctp Yapılarda


Lider marka Karmod uzmanlığıyla CTP teknolojisiyle modern tesislerde üretilen polyester taksi durağı durak sahiplerinin en çok tercih ettiği modeller arasında. Yine modern mimariye uyumlu bu model çoğunlukla taksi durağı fiyatlarında en iyi avantajı arayanların tercihi. Bu modelde en çok tercih edilen ölçü 270x270 polyester kabin olup yapının 48 m2 büyüklüğünde 390x1230 polyester kabin üretimide bulunuyor. CTP modelinde 14 farklı ölçü çalışan sayısına göre taksi duraklarının kullanımına sunuluyor.

Taksi Durağı Sahibi Olmanın Kolay Yolu


Karmod Kabin hazır konsept estetik ve konforlu yapılarıyla durak sahiplerinin işini kolaylaştırıyor. Onlarca modelden hangi taksi durağı tercih edilirse edilsin sevk edildiği gün kullanıma hazır hale geliyor. Bu avantajıyla taksi durağı açmak ve mevcut yapıyı yenilemek kolaylaşıyor. Metropol kabin yapılar vinçle yerine indirilirken CTP polyester kabin modelleri araçtan özel aparatıyla manuel olarak indirilebiliyor.

Hazır Taksi Durağı Neler Kazandırıyor?


Kullanıma hazır üretilen taksi durağı yapılarının en temel kolaylığı esnafı uzun ve çetrefilli inşaat süreçleriyle uğraştırmamasıdır. Yukarıda vurguladığımız gibi tüm durak yapıları sevkiyatın tamamlandığı anda hizmete alınabiliyor. Klasik yapı modellerinde bu avantajı yakalamanız asla mümkün olmadığı gibi bir de uzun inşa süreçleri karşınıza çıkar.

Öncelikle inşaata başlayabilmeniz için bir mimara proje çizdirmeniz gerekecek. Ve aynı zamanda bunun için ekstra bir bedel ödemek durumundasınız. Oysa ki Karmod Kabin ürünlerinde çok sayıda alternatif projeden birini beğenmeniz yeterli.

Klasik yöntem daha size neler kaybettirecek? Projeyi hazırlattığınızda bir de beton için kalıpçı ustası çağırmanız gerekecek. Kalıp sonrası da beton firmasından randevu almanız. Sonra duvar ustası, ardından elektrik ve su tesisatçısını çağırmanız gerekecek. Duvarlara yalıtım için izolasyon firmasına da ihtiyaç var tabi ki. Daha sonra sıvacı gelecek. Şap için tekrar bir usta daha çağırmak durumundasınız. Kapı ve pencereyi beğenerek sipariş sözleşmesi imzalamanız gerekecek. Çatıyı da unutmayın. Her şeyi tamamladınız boyacıya da ihtiyaç duyacaksınız. Her işiniz yolunda giderse en iyi ihtimalle taksi durağınızın açılışını ancak altı ay zaman içerisinde yapabilirsiniz.

Klasik yöntemle taksi durağı yapmanın zorluğunu tekrar kısaca hatırlamış olduk. Karmod Metropol Kabin ve CTP teknolojili polyester yapılarıyla taksi durağı yapılarına hem konfor hem de zaman tasarrufu kazandırıyor. İnşaat süreçleri ve çok sayıda farklı ustayla uğraşmadan modern taksi durağı kabinine kısa sürede sahip olabilirsiniz. Üstelik sevk edildiği anda kullanımınıza hazır.

En Çok Tercih Edilen Taksi Durağı Ölçüsü


Sizi uzun süren inşaat süreçleriyle uğraşmaktan kurtaran taksi durağı fiyatları ile Karmod ürünleri çok cazip. Taksi durağı model tercihinde ölçüyü belirleyen en büyük etkenler ise kabin fiyatlarıyla birlikte durak çalışan sayısı. Metropol Kabinde 300x300 en çok satan model. CTP Polyester kabin modelinde ise en çok 270x390 taksi durağı kabini en çok tercih görenler arasında. Modellere müşteri tercihlerine göre çay ocağı, tuvalet eklemeleri yapılıyor.

Dış mekandaki mimari uyumuyla mekanlara değer katan, iç ferah ortamıyla taksici esnafına ev konforu kazandıran Karmod taksi kabinlerine hemen sahip olmaya ne dersiniz?