Tüm talep ve istekleriniz için satış ofislerimizden, çağrı merkezimizden bize ulaşabilirsiniz.

Mobil Dükkan Kabini

Modüler yapısıyla taşınabilir mobil dükkan kabini iş yerinizi istediğiniz her yerde açma imkanı sunuyor. Polyesterden yapılan mobil dükkan kabinleri 150x150 ölçüden başlayarak 270x750 ölçülerine kadar 11 farklı modelde üretilmektedir, bunların dışında geniş kabin olarakta bilinen ve ölçüleri 390x390 ile 390x1230 arasında 8 farklı model üretimi de yapılabilmektedir.

Polyester Kabin ile Mobil Dükkanlar

Mobil Dükkan Kabinlerinin Kullanım Alanları

Çiğ köfte ve dondurma satış büfesi, Ekmek Satış Büfeleri, Kafeterya, Restoran, Okul kantini, Bilet satış gişeleri (Otobüs, müze, sinema salonu, turizm bölgesi, lunapark gişesi gibi), Futbol kulübü ürün satış kabini ve Outlet mağazaları gibi bir çok alanda bu kabinler kullanılmakta.

Mobil Dükkan Kabini

Geniş Polyester Kabinlerle Mobil Dükkan 

Deprem Bölgesinde Geniş Mobil Dükkanların Kullanılması

Afet sonrası geniş kabinler bölgede hızlı yapı çözümü sunuyor. Kolay nakliye ve hızlı üretim avantajlarıyla afet bölgesi yapılarına umut oluyor.

Afet Bölgesinde Geniş Mobil Dükkan Kabini Kullanım Amaçları:

Deprem Evleri, AFAD koordinasyon merkezi, Deprem afeti kamu hizmet binaları, Muhtarlık binaları, Mobil dükkanlar (Market, Büfe ve restoran vb.), Deprem bölgesi tuvalet ve duş kabinleri gibi bir çok amaçla kullanılabilabilmektedir.