Tüm talep ve istekleriniz için satış ofislerimizden, çağrı merkezimizden bize ulaşabilirsiniz.

Metropol Kabin

Yeni tasarım sitilleriyle bütünleşen görünümüyle Metropol Kabin modern mimarinin yeni gözdesi. Karmod Metropol Kabinin görünümünde estetik özünde kalite ve konfor var. Lüks kabinler estetiğiyle konulduğu her yere modern görünüm kazandırıyor. Yapıyı kullananlara ergonomik konfor üstünlüklerini yaşatıyor. Yeni nesil güvenlik kabini ile mekanlar güzelleşiyor, kullananlara coşku, neşe ve yüksek verimlilik kazandırıyor.

Metropol Kabin, Modern mimarinin yeni gözdesi

Güvenlik ofisi, taksi durağı, büfe benzeri minimize yapılar modern mimari konseptin çözümünde zorlandığı en önemli model sorunuydu. Lüks ofis projeleri, marka konutlar, AVM gibi projelerde çok güzel projelere imza atılıyordu ama mobil yapıların bu güzelliği kuşatması zordu. Mevcut mobil bekçi kulübesi genel konsepte uymuyor ve projenin değerini düşürüyordu. Konsepte uyum mümkündü tabi ki ama onda da temel sorun klasik yapı modelinin yüksek maliyetleriydi. Karmod’un Ar-Ge ve Ür-Ge süreçlerinde ihtiyaca çözüm üretme amacıyla yapılan çalışmalar güzel bir ürünün ortaya çıkmasıyla meyvesini verdi.

Yeni ürün Karmod Metropol Kabin modeli modern mimarinin hem estetik uyumuna hem de bütçe uygunluğuna çözüm getirdi. Metropol Kabin modeli üç m2’den 21 m2 ölçülerine kadar standart olarak kullanıma hazır konseptte üretilerek teslim ediliyor. Hazır sunumuyla yerine yerleştirilir yerleştirilmez hizmete alınabiliyor. Birleşimli yapı mobil yapı avantajıyla yüz m2’yi bulan ölçülerde tek katlı ve iki katlı üretilerek modern mimarinin tasarım özgürlüğünü bütünlüyor.

Her modelde bulunan Metropol Kabin modeline özgü özel çatı tacıyla konulduğu her yere hem modern görünüm hem de ihtişam kazandırıyor. Özel kaplamaları ve genel yapı projesinin kurumsal kimlik renklerinde boyama avantajıyla modern mimarinin gözde projelerine değer katıyor.Marka projeler Karmod Metropol Kabinle ritmini buldu

Güvenlik kabini ve büfelere özel bir tarz kazandıran Karmod metropol kabin adını sıkça duyduğumuz marka projelerin bekçi kulübesi uyum sorununa da çözüm getirdi. Örneğin İstanbul Mecidiyeköy’de bulunan Astoria Avm girişine konulan Metropol taksi durağı projenin marka ismiyle bütünleşerek değer kattı. Sabancı Holding güvenlik ofisi de Metropol kabinin güven ve renk kattığı merkezler arasında yerini aldı.Önceden marka gücüne göre oldukça zayıf kalan klasik mobil üniteler tercih etmek durumunda kalan bu önemli projeler Metropol Kabin modeliyle ritmini buldu. Metropolün projeyi bütünleştiren hazır yapı sistemiyle inşaat firmaları konseptlerine uygun ekstra bir bekçi kulübesi inşasından kurtulmuş oldu. Büyük inşaat firmaları hem proje kimliklerine en uygun yapı modelini buluyor hem de ekonomik metropol kabin fiyatlarıyla bütçeden tasarruf ediyor.

Karmod Metropol duvarı, çatısı, kapı ve penceresi, elektrik ve su tesisatı, dekorasyon uygulamalarıyla boya dahil kullanımınıza hazır üretiliyor. Marka proje konseptinize uygun bir bina için tekrar inşaat süreçlerini yaşamanıza gerek duymazsınız. Tuğla, çimento, çatı malzemesi, elektrik ve su tesisat malzemeleri tedarik etmek durumunda kalmazsınız. Üstelik betoncu, duvarcı, çatıcı, pencereci, tesisatçı, izolasyoncu, boyacı gibi ona yakın ustayla uğraşmaktan kurtulursunuz. Proje alanınıza konur konmaz Karmod güvencesinde kullanıma hazır. Tek yapmanız gereken yapıya elektrik vermek için ana akım hattına bağlantısını gerçekleştirmek. Metropol wc ve duş kabini modelinde ise kullanıma hazır konumdaki atık ve temiz suyu ana şebekeye bağlayarak kullanmaya başlayabilirsiniz. Metropol kabin fiyatları hem hesabınıza hem bütçenize uyacak size markanıza uyumlu bir yapıya kolayca sahip olmanın keyfini yaşatacak.

Modern Hayatın Güvenlik Kabini

Karmod Metropol Kabin yapı kalitesi, estetiği ve kullanım konforuyla modern hayatın yeni sitil güvenlik kabini. Toplu konut siteleri, özel güvenlik noktaları, avmler, hastane ve okullar, şehir meydanları benzeri konulduğu mekanlara şıklık ve seyir zevki kazandırıyor. Modern büfe kabini görünümüyle meydanlar renkleniyor, bekçi kulübeleriyle siteler değerleniyor.

Şehrin kalabalık meydanlarında, caddelerinde büfe işleten kafeterya, restoran, gazete bayi, dönerci, tatlıcı Metropol Kabinle modern satış noktalarına kolaylıkla sahip oluyor. Yerine konulur konulmaz satışa başlayarak para kazanmanın mutluluğunu yaşıyorlar. Modern konsepti ve uzun ömürlü yapı modeliyle müşterilere konforlu hizmet sunmak hem işlerini hem de keyiflerini artırıyor. 

Metropol kabin modeliyle 7/24 gündüz gece uzun mesaide görev yapan güvenlik görevlileri konforlu çalışma ortamına kavuşuyor. Yüzler gülüyor, güler yüzle verimli saygın çalışmalar görev performansını taçlandırıyor. En iyi yalıtım üstünlüğüyle Metropol bekçi kulübesinde kışın en soğuk gününde görev yapmak evde olmak gibi tutkuya dönüşüyor. Yaz günlerinde güneşin tepeden vurduğu aşırı sıcak havada serin çalışma ortamıyla sıcak çayı yudumlarken dışarıya aldırış etmeden yine yüzler gülüyor.

Taksi Duraklarına Metropol Kabinle Konfor Geldi

Metropol Kabinle taksi durakları yapısal düzen geldi, güzellik geldi, konfor geldi. Taksiciler yıllardır ihtiyacını duyduğu hak ettiği yeni nesil yapı rahatlığıyla buluştu. Durakta görev alan taksici personel sayısına göre altı m2 ile 21 m2 standart ölçü aralığında üretilen taksi durağı metropol kabin taksicilere keyif kattı moral verdi. Derme çatma yapılarda yorucu çalışma aralarını geçiren taksici esnafı huzura kavuştu.

Elektrikten su tesisatına varana kadar her şeyiyle kullanıma hazır konseptte üretilen metropol kabin modelleri sevk edildiği saatte hizmete alınabiliyor. Tek odalı modellerin yanı sıra oda ve mutfak bölmeli modeller de yer alıyor. Maksimum genişlikteki konforlu salonda taksici esnafı yoğun trafikte geçen çalışma temposunun yorgunluğunu burada keyifle atıyor. Yeni taksi çağırılarına zindelikle moral depolayarak duraktan keyifle ayrılıyor. Yeni Metropol kabinin modern dış görünüşü durak alanında esnafı adeta bir sığıntı muamelesinden kurtarıp mahalleli konumuna yükseltiyor. Yapı içerisindeki konfor her yönüyle taksici esnafına yakışıyor. Yapı içerisinde bazen ana salonun bir bölümünde veya özel bölmede yer alan mutfakta demlenen çaylar keyifle yudumlanıyor.


En nezih wc duş kabini Karmod metropol kabinde. Sızdırmaz güvenli tesisatı, evlerindeki gibi lüks armatürleri, lavabosu ve tuvalet ünitesiyle en kaliteli ve modern tarzlar bu kabinde. Atık ve temiz su tesisatları kullanıma hazır üretilen lüks kabinler yapı dışında bulunan çıkışlar ana şebeke hatlarına kolay bağlantı yapılacak şekilde hazır. Karmod uzmanlarınca özel projeli hazırlanan elektrik tesisatı tam yangın güvenliğine sahip. Kalite kontrollü üretim ve projeli tesisat sistemiyle yapı içerisinde meydana gelebilecek olumsuzluklar tamamıyla bertaraf edilmiştir.

Proje kapsamında TSE ve ISO belgeli ideal akım kalınlığında kablolar asla bant kullanılmadan özel klipslerle sigorta kutusuna kadar ulaştırılmıştır. Metropol Kabinde kullanılan sigortalar VİKO marka olup gerçekçi tam amper değerine sahip özelliktedir. Elektrik projesi yapı içerisinde bir taksi durağında ihtiyaç duyulabilecek maksimum enerji kullanımına göre özel hesaplamalar yapılarak gerçekleştirilmiştir. Proje uygunluğu üretimin her aşamasında kalite kontrol süreçleriyle takip edilmektedir. Metropol Kabinde tercih edilen aydınlatma armatürleri en iyi markalardan kullanılmış olup yapıya ergonomik kullanım konforunda aydınlatma kazandırılmıştır.

Karmod Metropol Kabin fiyatları bütçenizi rahatlatın

Yapı güvenliği, yalıtım üstünlüğü, konforu, inşaat süreçleri ve ustalara gerek duyulmadan hazır teslim edilen Karmod metropol kabin fiyatları bütçenizi rahatlatacak. Bekçi kulübesinde, taksi durağında, güvenlik ofisinde, büfede nerede olursa olsun yüksek yalıtımıyla her ay enerji tasarrufuyla size kazandırmayı sürdürecek. Üstünlükleriyle bütçenize kullandıkça kazandıracak Karmod Metropol kabin fiyatları ile bina amortisman giderini kısa sürede geride bırakacaksınız. Yerinize sevk edildiği gün kullanmaya başlayacağınız hazır konseptiyle işiniz ilk günden tıkır tıkır işleyecek. Metropol kabini kullandıkça hem kazanacak hem de işinizi daha da ileriye taşımanın mutluluğunu yaşayacaksınız. Dilerseniz Metropol kabin teknik özellikler sayfasını inceleyebilirsiniz.

Metropol Kabin - Örnek Projeler