Tüm talep ve istekleriniz için satış ofislerimizden, çağrı merkezimizden bize ulaşabilirsiniz.

Lüks Kabinler

Şehrin cadde ve meydanları lüks kabinlerle buluşuyor, canlanıyor, renklilik kazanıyor. Şehrin hareketli ritmine uyumlu lüks kabinle alış verişler hem kolaylaşıyor hem de şenleniyor. 150x150’den 300x700 ölçü çeşitliliğine Karmod Metropol Kabin seçiminize özel. Modern mimariye en iyi uyumda hazır kabin konseptiyle konulduğu yere estetik katıyor, değer kazandırıyor.

Cadde Ve Meydanlar Lüks Kabinlerle Renkleniyor

Güvenlikten büfeye, kafeden restorana, danışma kabininden satış ofisine lüks kabin modern yaşamın her anında hayatı kolaylaştırmak için her yerde. Çoğu zaman meydanda veya caddenin en işlek noktasında, bazen mahallenin muhtarlık binasında veya aile sağlığı merkezinde onu mutlaka görürsünüz. Size en konforlu ili hizmet orada sunulur, soğuk ve sıcak içecekler onun içinde hazırlanır, dönerin nefis kokusu oradan yayılır. Karmod Metropol lüks kabini size nasıl anlatalım ki. Belki farkında değilsiniz ama hem hizmetleri hem de lezzetleriyle onu çok iyi tanıyorsunuz.

‘Dur hemen bi taksi çağıralım...’ dediğinizde demli çayı, koyu muhabbeti onun içinde bırakır hemen koşar taksici hizmetinize. Sizi gideceğiniz yere bırakır bırakmaz hemen lüks taksi durağı ofisine geri döner taksici. Çünkü bilir onun ev konforu sunan yaşattığı mutluluğunun oluşturduğu zindeliği.

Bekçi Kulübesi Algısı Lüks Kabinle Değişiyor

Karmod Metropol kabin bekçi kulübesi algısını değiştirdi. Güvenlik personeline yakışır modern mimariye uyumlu estetik tasarım, uzun ömürlü, yalıtımlı yapı konforu geldi. Ülkemizin farklı yerlerinde kamu ve özel güvenlik görevlileri şıklığı ve rahatlığıyla Karmod güvenlik kabininin konforunu yaşıyor. Uzun süren gecesiyle kışın en soğuk günlerinde lüks bekçi kulübesinin sıcak ortamında görev yapmanın rahatlığını buluyor. Yazın sıcak geçen uzun günlerinde kabinin serin iç atmosferinde sıcak çay yudumlamak onlara ayrı keyif veriyor.

150x150 güvenlik lüks kabin tek kişilik güvenlik personeline en dar mekanlarda bile fonksiyonel iç konfor yaşatıyor. Küçük ölçülerde bile Karmod yapılarına detay çözümünün kazandırdığı iç ferahlığı veren ortam hemen fark ediliyor. 300x400 Metropol bekçi kulübesi iki ila dört personelin görev aldığı koruma alanları için en iyi kullanım konforuna sahip.

En Yüksek Yalıtım Metropol Lüks Kabinlerde

Yapı güvenliğiyle beraber duvar ve çatı izolasyon uygulamalarıyla özel pencere gibi  tercihleriyle Metropol lüks kabin en iyi yalıtım performansına sahip. Yapı güvenliği duvardan çatıya metal profillerle desteklenen Karmod Metropol yalıtım üstünlüğünün sağladığı enerji tasarrufuyla sürekli kazandırıyor. Duvar uygulamasında metal karkas arasına özel kalınlıkta yalıtım malzemesi yerleştirilerek yöne yapıya özel levhalarla kapama sağlanıyor. Çatıda her lüks ofis kabini modelinde standart olarak 80 mm kalınlığa sahip cam yünü şilte uygulanıyor. Özel çatı sızdırmazlık uygulamalarıyla yapı çatısındaki izolasyon duvarlarla bütünleşiyor. Metropol ofisin pencere sisteminde modern mimaride uzun ömür dayanımıyla en fazla tercih edilen pvc pencereler kullanılıyor. Birinci kalite pencereler çift ısıcamla buluşturularak pencerenin yalıtıma tam katkısı sağlanıyor. Çatı, duvar ve pencerelerin en iyi izolasyonuyla Karmod lüks ofis kabini benzerlerine göre çok yüksek enerji tasarrufu kazandırıyor. Bu üstünlükle Metropol ofisler kullandıkça iklimlendirme giderlerini minimize ederek kazandırıyor. Her ay enerji kullanımdan bütçeye tasarruf sağlayan Karmod ofis kabini kullandıkça kazandırıyor.

İzolasyonlu pencereleri büyük kanat açılımında tercih edilen Karmod kabinler gündüz kullanımda aydınlık iç mekan hazırlıyor. Elektrik armatürlerine gündüz ihtiyaç duymadan aydınlatma sağladığından bu yönüyle de ayrıca tasarruf sağlıyor.

Karmod Metropol güvenlik kabinleri çok sayıda öne çıkan üstünlüğü ile başta polis, jandarma ve zabıta kontrol noktaları olmak üzere bir çok alanda tercih ediliyor. Büyükelçilik, konsolosluk, adalet sarayları, yönetim binaları, alışveriş merkezleri, endüstriyel tesisler gibi çok sayıda alanda Karmod kabin en çok tercih edilen marka.

Marka Projelerin Satış Ofislerine Metropol Şıklığı Yakışır

Türkiye’nin büyüklüğüyle öne çıkan markalı konut ve ofis projeleri satış ofislerinde Karmod Metropol lüks ofis binalarını tercih ediyor. Markalı projeler satış ofisi için inşa süreçleriyle uğraşmaktan kurtuluyor kısa sürede hazır lüks satış ofis yapılarına kavuşuyor. Hazır konsept kullanımda lüks ofis modeliyle Karmod Metropol bilinçli yatırımcıya ayrıcalıklı mekanlar hazırlıyor. Standart 300x700 bina tek araçla sevk edilerek anında kullanıma sunuluyor. Daha büyük metrajda tek ve iki katlı ofis modelleri birleşimli sistemle üretilerek kısa sürede Karmod uzmanlarınca yerinde hizmete alınıyor.

Markalı projeler hazır kullanımdaki lüks satış ofislerinin içine satış ekiplerini yerleştirerek topraktan satışa başlıyor. Ofis içi salona proje maketlerini yerleştirerek kataloglarıyla beraber lansmanı kolaylaştırıyor. Modern mutfağı, yönetici ve çalışma odalarıyla satış ofisleri lüks ofise kavuşuyor. Karmod hazır ofis proje tamamlandığında özel kaldırma mapalarından kaldırılarak defalarca farklı proje alanlarında kullanıma alınabiliyor.

Restoranınınız Nerede Açacaksanız Lüks Kabin Orada

Büfelerle beraber büyük ebatlı modelleri kafe ve restoranların açılmasına kolaylık sağlayan Metropol lüks kabin işletmecilere hemen kazanma fırsatı sunuyor. Kullanıma hazır konseptteki Metropol kabinle büyük metraj müşteri salonunu sahip restoranları dilediğiniz yerde hizmete açmanız mümkün. Üstelik sevk edildiği gün kullanmaya başlayabilirsiniz. 3x7 standart ölçüsünün yanı sıra birleşimli üretimle daha büyük metrajlı hazır yapılar hazırlanarak kafe ve restoran kullanımlarına sunuluyor.

Karmod Metropolle işletmenizi kiralık değil kendi mülkünüz olarak hizmete açın. Binanızın sevk edildiği gün ekibinizi hazırlayın, tezgahınızı dizin ustalığınızla lezzetli yemekleri tutkunlarıyla buluşturun. Kira ödemeden, çok yüksek yapı bütçeleri ayırmadan en önemlisi inşaat süreci ve ustalarla uğraşmadan kendi mülkünüze sahip olun.

Yüksek Riskli Bölgelere Lüks Güvenlik Kabini

Başta terör tehdidi olmak üzere yüksek güvenlik riski bulunan bölgelere özel Karmod Metropol zırhlı güvenlik kulübesi modelinde üretim yapılabiliyor. Lüks kabin konseptinde hazırlanan özel güvenlik yapısı şıklığı ile beraber güvenlik donatılarına sahip. Özel güvenlik testlerinden geçirilerek Karmod Ar-Ge’sinde geliştirilen kurşun geçirmez zırhlı kabin bu alandaki ihtiyacın karşılanmasında önemli bir işlev görüyor. Yurt içi taleplerle beraber savunma sanayine özel üretim modeliyle yurt dışına ihraç edilen Karmod yapıları arasında yer alıyor. Kurşun geçirmez zırhlı kabin jandarma ve polis tarafından güvenlik uygulama noktaları başta olmak üzere sınır bölgeleri, riskli terör bölgelerinde kullanılıyor. Büyük elçilik ve konsolosluk görev alanları bu özel lüks kabin modelinin kullanıldığı alanlar arasında bulunuyor. Bakanlıklar gibi üst düzey kamu hizmet bina güvenlikleriyle holding merkezi gibi güvenlik noktaları bu özel kabinin tercih edildiği yerlerden.

BR7 kurşun geçirmez zırh delici mermiye kaşı özel güvenlik testlerinden geçirilmiş zırhlı kulübe kullanan personele güvenli çalışma ortamı kazandırıyor. Yapının duvarları ve çatısı tamamen BR7 seviyesinde güvenlik kabini sınıfında üretiliyor. Zırhlı nöbet kulübesinin üç yönünde yer alan geniş gözetleme açısına sahip pencereleri de tamamen kuşun geçirmez özellikte. Pencere camında uluslararası akredite laboratuvarı TÜV Rheinland tarafından onaylanan EN 1063 BR7 NS sınıfı kurşun geçirmez cam kullanılmıştır. Üç yönde pencere camlarına yerleştirilen atış mazgalları otomatik çalışan mekanizmayla kendinden kapanmaktadır.

Zırhlı kulübenin kapısı da özel üretimli olup aynı korumaya sahiptir. Kapı üzerinde yer alan özel kurşun geçirmez gözetleme camı yapıya dört yönde gözetleme güvenlik imkanı kazandırmıştır. Görev bölgesine yaklaşan tehlikeler anında fark edilerek tehlikeyi saldırısız savma adına alarm tertibatı yapı üzerine yerleştirilmiştir. Saldırı anında da sistem içerideki butonla anında devreye alınabilmektedir. Yapı üzerine yerleştirilebilen özel projektör ile gece gözetlemeleri daha kolay ve güvenli hale getirilmektedir. Alarm ve projektör sistemi olası saldırılarak ekstra caydırıcılık kazandırmaktadır.