Tüm talep ve istekleriniz için satış ofislerimizden, çağrı merkezimizden bize ulaşabilirsiniz.

Polyester Kabin

Yapı güvenliği, sızdırmazlık, uzun ömürlü pratik kullanım gibi çok sayıda üstünlük Türkiye’nin en çok tercih edilen polyester kabininde bir arada. Karmod Kabin en iyi hammadde ve seçkin yapı malzemeleri kullanılarak modern tesislerde üretiliyor. Polyester kabin yapımı üretimin her aşamasında sıkı kalite kontrol denetimlerinden geçiriliyor. Bu titiz çalışmalar sonucu üstün nitelikli yapılar son kullanıcıyla buluşuyor.

Türkiye’nin En Iyi Polyester Kabini


Duvar ve çatı panelleri; polyester, cam elyaf ve jel kot hammaddelerinin bir araya gelişi ile hazırlanıyor. Araya yüksek yalıtım kazandıran poliüretan enjektesiyle polyester kabin panelleri en yüksek yalıtım performansına ulaşıyor. Özel ısıl işlem fırınlamasıyla dayanım, mukavemet ve sızdırmazlık kazanıyor.

Karmod Polyester kabin markaya özel pencere sistemine sahiptir. Pencere camları temperli cam sistemi kullanımıyla otomotiv sanayindeki camlarla aynı özelliktedir. Özel sızdırmaz contalarıyla polyester modüler kabine ekstra yalıtım sağlar. Sızdırmazlık kazandırır. Muhtemel kırılmalarda kabin içerisinde görev alan personele camlar zarar vermez. Kapıda birinci kalite uzun ömür dayanımlı tam kapama sağlayan PVC kapı sistemi tercih edilmiştir. Açma kapama çok pratik yapılır. Özel kilit sistemiyle kabinin kapısını kilitlemek son derece kolaydır.


150x150 polyester kabinin kapıyla beraber dört yönde bulunan pencere ve cam sistemi çok iyi görüşe sahiptir. Bu üstünlük özellikle bekçi kulübesi tercihlerinde personele ergonomik kullanımda görev yapma kolaylığı sağlar. Dilerseniz Polyester kabin teknik özellikler sayfasını inceleyebilirsiniz.

Projeli Elektrik Tesisatıyla En Güvenli Polyester Kabin


Karmod polyester kabin modellerinin tamamı özel projeli elektrik sistemine sahip olup kullanıcıya güvenli ortam hazırlar. 150x150 kabin modelinden başlayarak 390x1230 büyük ebatlı 50 m2’yi bulan ölçüye kadar tüm Karmod kabinlerin elektrik tesisatları ürüne özel projelidir. Yangın güvenliği ihtimallere bırakılmadan projeli tesisat uzmanlıkla uygulanmaktadır. Elektrik projesinde yapı büyüklüğüne göre aynı anda kullanılabilecek en yüksek enerji çekimi dikkate alınmıştır.

Polyester kabin kablo kalınlığı ve sigorta seçimi bu kıstaslara göre gerçekleştirilerek kullanıma başlanmıştır. Karmod kabin modellerinin sigorta sistemi kapı üzerindeki özel kutuda toplanmış olup tam amper değerinde VİKO marka sigortalar kullanılmaktadır. Kablo bağlantıları özel klemenslerle yapılmaktadır. Tüm ürünlerde güvenli elektrik tesisatı polyester modüler kabin ünitesinin arka üst kısmandaki özel buatta toplanmıştır. Bu buat kullanılarak polyester kabinin merkezi şebeke bağlantısı kolaylıkla gerçekleştiriliyor.


Polyester kabin içi aydınlatmasında yapı büyüklüğüne özel ergonomik aydınlatma sunan armatürler tercih ediliyor. Priz ve anahtarlar yine VİKO marka tedarikler kullanılarak tüm iç dizaynıyla kabin diğer yapılarla aynı konforu kazanıyor. Elektrik sisteminde gerek kablolama gerekse anahtar ve priz gibi aksesuarların montajı projeye uygunluktan taviz verilmeden uygulanıyor. Sonuçta tam yapı güvenliğine sahip en iyi polyester kabin son kullanıcıya ulaştırılıyor.

Güvenlik Bekçilerinin Adıyla Istediği Polyester Kabin


Karmod Kabin geçmişten bugüne taşıdığı uzmanlık ve modern üretimli polyester kabin ürünleriyle tercih edildiği her alanda müşteri memnuniyeti kazandı. Yapıların en çok tercih gördüğü bekçi kulübesi modeli güvenlik personelinin memnuniyetini kazanması sebebiyle onu marka adıyla istenen yapı konumuna yükseltti. Gece bekçileri ve güvenlik personeli Karmod adıyla istiyor. Daha önce görev yaptığı yerde Karmod Kabinin konforunu yaşayan personel yeni iş yerinde de bu konforu sürdürme amacında. Bu memnuniyetin en büyük sebebi Karmod hazır yapılarındaki dış kalite ve üstünlüğün yapı içerisine de taşınmış olması. İç detay çözümleri, kullanım ergonomisine özel iç tasarım üstünlükleri Karmod polyester kabin yapımında ürüne yansıyor.


Bu memnuniyetten hareketle Karmod polyester kabin fiyatları kampanyalarıyla daha fazla yapılarını güvenlik görevlisine ulaştırarak bu konforu onlara da yaşamayı amaçlıyor. Üstünlükleriyle Karmod yapıları Türkiye’nin her iline ulaşmış durumda. Karmod markasına her meydanda, fabrika önlerinde, avm önünde her an görebilirsiniz. Polyester kabin İzmir özelindeki satışlarımızda bunlardan biri. İzmir polyester kabin ürünlerinde en Karmod markasını tercih ediyor.

İstanbul haricinde İzmir gibi güvenlik kulübelerimizin en çok tercih edildiği iller arasında Bursa ve Ankara yer alıyor. Polyester kabin Bursa satışlarımız, Osmangazi ilçesinde bulunan satış ofisimizden direk müşterilerle buluşuyor. Stoklu ürünler aynı gün teslim edilerek hemen kullanıma başlanabiliyor. Polyester kabin Bursa’da çok sayıda fabrika, sanayi tesisi, iş yeri ve alış veriş merkezlerinin önünde güvenle kullanılıyor.

Karmod polyester kabin Ankara satışlarımız da Pursaklar’da havaalanı protokol yolu üzerinde bulunan Ankara Satış Ofisimiz ’den aynı gün kullanıcılarla buluşuyor. Polyester kabin Ankara kullanımı o kadar yaygın ki çok sayıda Bakanlık, Genel Müdürlük gibi kamu binalarıyla özel işletmelerde sürekli hizmet veriyor.

Barcelona, Manchester, PSG'nin Tercihi Karmod


Karmod kabin üretiminde Türkiye ile birlikte dünyada da lider marka. Polyester kabin ürünlerimiz dünyanın önde gelen futbol kulüplerince bilet satış ve stor mağaza konseptinde tercih edildi. Bu kapsamda İspanyol Barcelona, Fransız PSG, İngiliz devi Manchester United Karmod polyester büfe kabini tercih eden ünlü futbol markaları arasında.


Karmod polyester modüler kabin yapılarının ünlü kulüplerin tercihi yapan nedenler neler? Bunun en önemli nedeni Karmod’un stor mağazacılığa son derece uygun modern pratik yapılar üretmesi. Uzun ömürlü yapı güvenliği yüksek polyester kabin konulduğu mekanda çok az yer kaplıyor. Duvar kalınlıkları diğer yapılara göre çok daha ince olmasına rağmen dayanım ve yalıtım üstünlüklerine sahip.

Polyester büfe kabin kullanıma hazır konsepti ve ürün sunumuyla da büyük avantaj sunuyor. Fabrika tam üretimli sistemiyle sevk edildiği anda yerinde kullanıma hazır hale geliyor. Bu modelle bilet satış ve kurumsal ürün satış noktalarını çok kısa sürede hazırlayıp hizmete almak oldukça pratik. Diğer yapı modellerinde bu avantajı yakalayabilme imkânı bulunmuyor. O nedenle Karmod polyester kabin işini iyi bilen yatırımcının hemen dikkatini çekiyor. Tıpkı Barcelona, Paris Saint Germain ve Manchester United yöneticilerinin dikkatini çektiği gibi.

Karmod kabin marka kurumsal kimlik kaplamalı yapılmış şekilde farklı noktalara kullanıma hazır sevk ediliyor. Anında hizmete alınıyor kazandırmaya başlıyor. Üstelik stor mağazacılık konseptine uygun ürün sunum raflarıyla birlikte. Polyester kabin imalatı satış büfe kullanımına en uygun kriterlerde gerçekleştirilen Karmod yapılarının dev futbol kulüplerince tercih görmesi asla tesadüf değil. Bu başarıda Karmod’un 1986 yılından bugüne uzmanlığı, polyester kabin imalatında kullandığı yeni nesil teknolojilerin büyük katkısı var. Tabi ki en iyi hammadde ve yapı malzemesi seçimi de bu başarıdaki diğer tamamlayıcı etken.

Polyester Wc Kabin Ürünlerinde de En İyisi


Güvenlik ve büfe kabinleriyle beraber pratik kullanımıyla Polyester WC Kabin ürünlerinde de en iyisi Karmod. Kalite kontrol sistemli standart panel üretim üstünlükleri tuvalet kabin ürünlerine de yansıyor. Karmod tuvalet kabinleri diğer ürünlerde olduğu gibi kullanıma hazır konseptte müşteriye sunuluyor. Kabinde kullanılan atık ve su tesisat sistemleri elektrik sistemindeki gibi modele özel proje ile gerçekleştiriliyor.


Polyester wc kabin fiyatları incelenirken bu yapıların A’dan Z’ye kullanıma hazır teslim edildiğini bilmenizde yarar var. Bu özellik sizi pratik bir tuvalet hazırlarken inşaat süreçleriyle uğraş derdinden kurtarır. Tek üniteli bir wc inşaatı için çimento, tuğla, kum gibi inşaat malzemeleri başta olmak üzere çok sayıda yapı malzemesine ihtiyaç duyarsınız. Buna elektrik malzemesi ve aksesuarları, atık – temiz su tesisat malzemeleri, vitrifiye malzemeleri ve aksesuarları dahi etmeyi unutmayın. Kapı ve pencereyi de bir kenara not edin. Bir de bunlar için gerekli ustaları sıralarsak duvarcı, betoncu, sıvacı, kapıcı, elektrikçi, su tesisatçısı, fayansçı, vs. vs. Oysaki hazır her şeyiyle hazır uzun ömürlü, modern ünitelere sahip polyester wc kabin tercihiniz sizi tüm bu dertlerden kurtarır. Hangimiz hazır ürün varken bu inşaat süreçlerindeki sorunlarla zaman harcamak ister ki? İnşası çok uzun süren klasik yöntemlerle wc inşa ettirme sorununu geride bırakın Polyester wc - duş kabini avantajlarıyla size uzun soluklu çözüm sunuyor. Üstelik dilediğiniz gün dilediğiniz yere kullanıma hazır teslim. Engelli Wc Kabin olarak en çok kullanılan modüler yapılar polyester kabinlerdir.

Polyester Kabin - Örnek Projeler