Tüm talep ve istekleriniz için satış ofislerimizden, çağrı merkezimizden bize ulaşabilirsiniz.

Bursa Güvenlik Kabini Modelleri

Bursa satış ofisimizde yeni model kabinleri yakından görerek satın alabilirsiniz.

Güvenlik Kabini Modelleri

Bursa'da En Çok Tercih Edilen Güvenlik Kabini Modelleri

Güvenlik sektöründeki yapı ihtiyaçlarını karşılamak için her biri uzmanlıkla tasarlanmış 100’e yakın güvenlik kabini modeli seçiminize özel. Yapı inşa süreçleri, yapı malzemesi bulma ve usta sorunlarıyla uğraşmadan güvenlik yapınızı hemen satın alabilirsiniz. Duvardan çatıya, kapısı ve penceresi, kabine özel projeli elektrik tesisatıyla güvenlik kabini kullanımınıza hazır. WC ve Duş modelli güvenlik kabinlerinde atık ve temiz sıhhi tesisatları armatürlerine varana kadar hazır üretimli.

Karmod lider üretici kimliğiyle tasarlayarak ürettiği güvenlik kabini modellerini 4 kategoride toplamıştır.

  • CTP Polyester Güvenlik Kabin Modelleri
  • Panel Sistem Güvenlik Kabini Modelleri
  • Metro City Güvenlik Kabini Modelleri
  • Zırhlı Güvenlik Kabini Modelleri

Güvenlik Kabini Denilince Polyester ve Panel Kabinler

Bursa’da bulunan çok sayıdaki fabrika tesisleri, Uludağ oteller bölgesi, tarihi mekan ve camiler gibi farklı alanlarda modüler güvenlik yapıları kullanılmaktadır. Bursa güvenlik kabini modellerinde polyester ve panel kabinler öne çıkmaktadır.

CTP polyester kabinlerde tek kişilik personel kullanımına özel tasarlanmış 150x150 ve 150x215 kabinler yoğun tercih görmektedir. Bu kabinlerin özellikle park ve bahçeler, fabrika güvenlik noktalarında kullanımı yoğunlaşmaktadır. Modeller arasında 150x270 tuvaletli güvenlik kabini de geliştirilerek ihtiyaç alanlarına sunulmuştur. WC’li tuvalet kabini güvenlik personeline görev alanında büyük kolaylık sağlamaktadır. Daha fazla personelin görev aldığı AVM, plaza gibi alanlarda kullanılan merkezi güvenlik ofislerinde 390x630 ve üzeri güvenlik yapıları tercih görmektedir. Kabin içerisine güvenlik kamera takip ekranları, telsiz istasyonu, alarm sistemleri ve acil müdahale ekipmanları yerleştirilmektedir. Geniş ve ergonomik seyir imkanına sahip güvenlik kabinlerinden saha denetimleri çok kolay şekilde yürütülmektedir.

Panel kabin modeli Bursa güvenlik kabini ihtiyaçlarında sıklıkla tercih edilen modeller arasında yer almaktadır. Bu modelde 135x135, 135x210 ve 135x260 panel kabinler güvenlik kullanımı için en fazla talep edilen modeller arasında yer almaktadır. Tekstilden otomotive, soğuk hava depolama tesislerine kadar Bursa’nın birçok yerinde güvenlik kabininde bu model kullanılmaktadır. Bu modelde de güvenlikli WC kabini üretilmektedir. En iyi ergonomide standartlaştırılmış kaliteli üretim, uzun ömür, yalıtım performansı Karmod kabinlerin öne çıkan üstünlükleri arasında yer alır.

Lüks Metro City Kabinler ve Kurşun Geçirmez Zırhli Güvenlik Kabinleri

Metro City güvenlik kabini Karmod’un lüks yapı beklentilerine özel geliştirdiği modeli oluşturmaktadır. Ürün geliştirmesinde yılların getirdiği uzmanlığın birikimi olan müşteri beklentilerinden maksimum düzeyde faydalanılmıştır. Yalıtımlı duvarlar üzerine estetik kaplama uygulamaları, çatıyı komple çevreleyen özel alınlık yapıya ihtişamlı görünüm kazandırmaktadır.

Bursa’daki sanayi tesislerinin lüks yönetim binaları, tarihi mekanlar, Uludağ otelleri gibi farklı mekanlarda Metro City güvenlik kabini tercih edilmektedir. Karmod Metro City firma veya kurumların kurumsal renklerine uyumlu boyama avantajına sahiptir. Bu modelde firmalar güvenlik kabinlerini kurumsal renklerinde boyanacak şekilde Karmod’a sipariş edebilmektedir. Lüks güvenlik kabiniyle Bursa’daki işletmelerine kurumsal konseptle birlikte prestij kazandırmaktadırlar.

Modeller arasında yer alan Zırhlı Güvenlik Kabini yüksek güvenlik gerektiren görev alanlarına özel geliştirilmiştir. Holding merkezleri, jandarma ve polis noktaları, havaalanları, otomotiv üretim tesisleri gibi mekanlarda kullanılmaktadır. BR7 sınıfı zırh delici mermi saldırılarına karşı koruma sağlayan zırhı güvenlik kabini personele can güvenliği sağlamaktadır. Yapı üzerine zırhlı pencerelere yerleştirilen atış mazgalları kullanılarak olası saldırılara anında mukavemet gösterilmesi kolaylaştırılmıştır.

Bursa'da ve Çevre İllerde Güvenlik Kabini Almak Çok Kolay!

Zorlu görev alanlarına özel geliştirilmiş modellerimizin yer aldığı Panayır Kavşağı’ndaki ofisimize gelerek Bursa’da güvenlik kabini almak çok kolay. Polyester, panel veya Metro City kabin modellerimizi yakından görebilirsiniz. Kalite ve ergonomisini inceleyerek hemen satın alabilirsiniz.

Karmod Kabin Bursa Şubemiz

Bursa Güvenlik Kabini Satış Ofisi ve Polyester Kabin

Karmod Bursa Kabin Satış Şubemiz Yalova yolu üzerinde merkezi lokasyonda yer almaktadır. Şehrin her noktasından ulaşımı çok kolaydır. Karmod Bursa şehir merkezinden Yalova Yolu üzerinde seyrettiğinizde Otogar’a gelmeden sağda Panayır Kavşağı üzerinde bulunmaktadır.

Adres Bilgisi : Yeni Yalova Yolu Üzeri Panayır Köy Kavşağı, No: 465 / Osmangazi / Bursa

Bursa İçin Kabin Nakliye Süreçleri

Güvenlik kabinlerini Bursa şubemize gelerek görerek satın alabilirsiniz. Stokta bulunan kabinlerimiz hızlı sevkiyat avantajına sahiptir. Yapı inşa süreçleriyle uğraşmadan kullanıma hazır güvenlik kabinini satın alarak hızlı sevkiyatla aynı gün kullanmaya başlayabilirsiniz.

Diğer İlerde Karmod Kabin Şubelerimiz

Karmod’un Bursa Şubesiyle birlikte ülkemizin önemli şehirlerinin merkezlerinde satış ofisleri bulunmaktadır. İstanbul’un Avrupa yakasında Avcılar, Anadolu yakasında ise Tuzla Satış Ofisimiz yer almaktadır. Başkent Ankara’da Karmod Satış Ofisi Pursaklar ilçesinde Turgut Özal Bulvarı üzerindedir. Antalya Karmod Satış Ofisi ise Aksu ilçesinde Serik Caddesi üzerinde yer almaktadır.