Tüm talep ve istekleriniz için satış ofislerimizden, çağrı merkezimizden bize ulaşabilirsiniz.

Seyyar Tuvalet

Seyyar tuvalet pratik wc çözümü

Kullanıma hazır ünite sunumu sahip Seyyar tuvalet en pratik wc çözümü. Sağladığı hijyen kolaylığıyla insan sağlığını korur. Hazır seyyar wc kabinleri tercihe göre iki farklı şekilde kullanılabilir. Birinci kullanım şekli yerinde sabitlenerek kalıcı kullanım için devreye alınabilir. Diğer kullanım şekli ise konser, miting, piknik alanı gibi açık hava organizasyonlarında kullanılmak üzere portatif tuvalet kullanımıdır.

 

 

Seyyar tuvalet birinci kullanım şeklinde mobil kabin sürekli kullanıma uygun sabit bir alana yerleştirilmelidir. Wc Kabini arkasında yer alan atık gider borusu merkezi kanalizasyon şebekesine bağlantılanarak kanal sorunu kalıcı olarak çözülebilir. Merkezi kanalizasyon şebeke hattının bulunmadığı alanlarda fosseptik çukuru hazırlanarak gider oraya verilebilir. Veya günümüzde yaygın olarak üretilen septik depolama tankları kullanılarak gider bağlanabilir. Fosseptik çukuru veya septik tank uzun süre seyyar tuvalet giderlerini depolamada kalıcı çözüm sağlayacaktır. Arzu edildiğinde kontrol edilerek düzenli aralıklarla vidanjör gibi vakum çekici araçlarla temizlenilerek kullanıma devam edilebilir. Seyyar wc modeli sürekli kullanımlar için fabrika ve üretim tesisleri, park ve bahçelerdeki merkezi tuvaletlerle şantiye projelerinde tercih edilmektedir. Merkezi kanalizasyona bağlanarak uzun yıllar güvenle kullanılmaktadır.

İkinci kullanım şeklinde ise daha çok Karmod üretimi 115x115 seyyar tuvalet modeli kullanılarak sorunun çözümü kolaylaştırılmaktadır. Polietilen mobil tuvalet üzerinde bulundurduğu temiz su deposu ve atık depolama tankıyla seyyar wc ihtiyaçlarının karşılanmasına en iyi katkı sağlıyor. Mobil wc spor etkinlikleri, konser, miting gibi şehir merkezlerinde düzenlenen açık hava organizasyonlarında en çok tercih edilen tuvalet modeli. Binlerce insanın katıldığı bu tür etkinliklerde onlarca seyyar tuvalet kısa sürede kullanıma hazır hale getirilebilmektedir. Bir tıra kullanıma hazır montajlı şekilde 22 adet yüklenebiliyor. Etkinliğe saatler kala sahaya indirilerek yan yana dizilerek veya bölge bölge dağıtılarak anında kullanıma hazır hale geliyor. Üstelik temiz su deposu ve atık depolama tankı hazır. Organizasyona katılan binlerce insana hijyenik sağlıklı temizlik şartlarına sahip mobil tuvalet hazırlanıyor. Aynı ürün mevsimsel kullanımlara hizmet veren piknik ve mesire alanlarında da güvenli kullanıma sahip. Türkiye’nin dört bir yanındaki tabiat ve milli parklara yerleştirilerek doğal çevrenin korunmasına büyük katkı sağlanabilir. Deterjan kullanılsa bile kimyasal atık haznesinde toplanarak doğaya salınımının önüne geçilebilir.

Seyyar tuvaletle sorunları geride bırakın

Uzun ömürlü kullanım avantajına da sahip seyyar tuvalet kullanıma hazır sunuluyor. İnşaat yapı süreçlerine asla ihtiyaç duyulmuyor. Gelin şimdi dilediğiniz zamanda kullanımınıza hazır olarak kapınıza kadar gelen seyyar wc modelinin üretim serüvenine yakından bakalım. Öncelikle yapı Karmod modern tesislerinde titiz kalite kontrol aşamalarından geçirilerek üretiliyor. Yapı içerisinde wc kabin ünite tercihini kendiniz belirliyorsunuz. Tekli ünitelerde isteğinize göre alaturka yer taşı, alafranga klozet veya duş teknesi modelinde siparişte bulunabilirsiniz. Arzu ederseniz pisuar ünitesi de kabine eklenebiliyor. Veya yer taşılı modellere şantiye kullanımları için duş kabini ünite işlevi de birleştirilerek devreye alınabiliyor.

Üretimin ilk aşamasında daha önceden modern hatlarda hazırlanmış duvar ve çatı panellerinin montaj hattına alınmasıyla başlanıyor. Duvar panelleri bir araya getirilerek izolasyon uygulamaları gerçekleştiriliyor. Kapı ve havalandırma menfezi bu aşamada otomatik olarak gerçekleştirilmiş oluyor. Daha sonra tuvalet ünitesinin çatı paneli Duvar panellerine geçirilerek montajlanıyor. Gerekli izolasyon uygulamaları yapılıyor. Çatı panelinde iç kısımda aynı zamanda aydınlatma ünitesinin montajı yapılmış oluyor. Şimdi sıra ünite hazırlamasına geldi. İlk olarak uzman Karmod teknik ekibince temiz ve atık su tesisatları onaylı projeye göre gerçekleştiriliyor. Sıra şimdi seyyar tuvalet modelini şekillendirmeye geldi. Yer taşı, klozet veya duş teknesi montajına geçiliyor. Montaj sonrası zemin sızdırmazlık işlemleri ve kapamalar yapılıyor. Musluklar, lavabo ve rezervuar ünitesi montajı gerçekleştiriliyor. Kağıtlık, havluluk, elbise askılığı ve aynamızı da montaj edince seyyar tuvalet artık sevke hazır. Ürününüz yüklendi, nerede kullanmak isterseniz oraya geliyor.

Seyyar tuvalet fiyatları neden çok hesaplı

Yukarıda özetlediğimiz wc kabin üretim süreci aslında seyyar tuvalet fiyatlarının ne kadar hesaplı olduğunu çok güzel açıklıyor. Bir kere hiç bir şekilde inşaat süreçleriyle uğraşmanıza gerek yok. Diyelim ki fabrika ofisinizde işçilerinizin kullanım için wc ve duş alanınız bulunmuyor. Ofis dışında bir yere wc ve duş kabinleri hazırlamanız gerekecek. Bu kabinlerin kullanım ergonomisi açısından soyunma odalarına da yakın olması lazım. Bu şekilde bir tuvalet yapısı inşa için öncelikle kanuni izinlerinizi almanız gerekecek. Aksi takdirde fabrikanıza ekleyeceğiniz her yeni yapı size iskânda sorun yaşatacaktır. İskân alamadığınızda ise çalışma ruhsatınızı almanız mümkün olmamaktadır. Seyyar tuvalet fiyatları ve kullanıma hazır kolaylığıyla bu tür sorunlarınızı kolayca gidermeniz için en iyi yardımcınız. Her biri özel projelendirilerek üretilen seyyar wc modelleri üretim tesisinizdeki wc ve duş ihtiyacını çözmenin en kolay yolu. Kabin içi standartlarıyla tek üniteden onlarca üniteye kadar hazır tuvalet yapıları üretiyoruz. Üstelik su tesisatları, atık su tesisatları ve elektrik sistemleri kullanıma hazır şekilde. Yapmanız gereken tek şey atık suyu kanalizasyona, temiz su ve elektriği ana şebekelere bağlatmanız.

Seyyar tuvalet fiyatını avantajlı hale getiren en büyük kolaylık bu yapıların inşa süreci gerektirmeden kullanımınıza sunulmasıdır. Oysaki klasik sistemle wc ve duş kabini inşa ettirmeye kalksanız çok sayıda sorun sizi bekliyor olacak. İlk olarak bir proje çizdirmeniz gerekecek. Sonrasında ya çok sayıda usta ile satın almanızı baş başa bırakacaksınız veya bir müteahhitlik firmasıyla anlaşmak durumunda kalacaksınız. İkinci olarak zemin betonu atmanız için kalıpçınızı ayarlamalı beton santralinden randevu almanız gerekecek. Tuğla duvar ustası, sıvacı, elektrikçi, su tesisatçısı, çatı ustası, yalıtkan ustası derken çok sayıda kişiyle muhatap olacaksınız. Üstelik her biri ayrı ayrı fiyatlar verecek. Satın almanız yapıyı ekonomik hale getirmek için en az üç ayrı firmadan teklifler almak için zaman harcayacak. Teklifler incelenecek, raporlar paylaşılacak ve yapmak istediğiniz basit bir tuvalet yapısı bütçenize büyük yük oluşturacak.

Karmod’un kullanıma hazır özel projeli ürettiği seyyar tuvalet modelini tercih ederek ustalarla uğraşarak zamanınızı harcamaktan kurtulun.  Karmod uzmanlığıyla üretilerek kapınıza kadar teslim edilen seyyar tuvalet fiyatları size de çok cazip gelecek.

Seyyar wc kabinlerinde en çok tercih edilen 150x150 tuvalet

Her biri farklı kullanım alanlarına özel her yıl yüzlerce seyyar wc kabini üreten Karmod ’un en çok satan modelleri tekli ünitelere sahip yapılar. 150x150 seyyar tuvalet modeli bunlardan biri. CTP üretim teknolojisiyle polyester kabin modelinde üretilen 150x150 wc kabini tüm üretimlerde olduğu gibi kullanıma hazır imal ediliyor. İç ünite klozet, yer taşı veya duş kabini şeklinde müşteri tercihine göre standart üretim yapılabiliyor. Ünite içerisinde kullanım konforu adına tüm detaylar düşünülmüş durumda. Kâğıtlık, havlu asma aparatı, askılık ve ayna bu detaylardan bazıları. Stoklu ürünler aynı gün teslimata çıkartılıyor. Yine panel kabin wc modelinde de tekli ünite olan 135x135 seyyar tuvalet en çok talep görenler arasında.

Seyyar tuvalet üçlü üniteler şantiye ve fabrikalar tercih ediyor

Tekli üniteden onlu ünitelere kadar hazır wc üretimi Karmod güvencesiyle müşterilerle buluşuyor. Bunlar arasında üçlü seyyar tuvalet kabini şantiye sahaları ve fabrika üretim tesislerinin en çok tercih ettiği modeller arasında. Üçlü ünitelerin her biri ayrı işlevde hazırlanabiliyor. Bir adet yer taşı, bir adet klozet ve diğer ünite de duş kabini olarak donatılabiliyor. Bu durum özellikle şantiye ve fabrikalarda üç ayrı üniteyi aynı anda bir yapıda karşılamak isteyen satın almaların işini kolaylaştırıyor.