Tüm talep ve istekleriniz için satış ofislerimizden, çağrı merkezimizden bize ulaşabilirsiniz.

Hakkımızda

Modüler Kabinlerde Dünya Lideri Üretici, Karmod

1986 yılından bugüne yapı sektöründeki uzmanlığı ve sahip olduğu yenilikçi teknolojilerle Karmod modüler kabin üretiminde Dünya lideri. Kullanıma hazır konseptle sunduğu yapıları günümüzde 140’ı aşkın ülkede güvenle kullanılıyor.

Karmod liderliğin verdiği sorumlulukla kazandırdığı yenilikler ve yeni teknolojileri kullanarak gerçekleştirdiği üretimleriyle hazır yapı sektörünün takip edilen markası. Tasarımdan üretime, kullanıma hazır teslimattan satış sonrası hizmetlere tüm aşamalarda çalışmalarını profesyonel ekiplerle sürdürmektedir. Sürdürülebilir çevre politikalarının destekçisi olan Karmod tedarikten üretime tüm süreçlerde doğayı korumayı ilke edinmiştir.

Karmod Grubun kabin üretimindeki markası Karmod Kabin

Karmod Grup, hazır yapı sektöründe üç ayrı yapı modeliyle üretim gerçekleştiriyor. Bunlardan Panel Sistem Prefabrik Binalarıyla; şantiye yapıları, ofisler, ev ve toplu konutlar, eğitim ve sağlık yapıları başta olmak üzere çok sayıda bina üretiyor. Konteyner yapılarıyla yine şantiye binalar, okul ve hastane yapıları, lüks ofisler, sosyal konutlar, askeri tesisler gibi çok sayıda yapının üretimini gerçekleştiriyor.

Karmod Kabin’in yapı çözümleri:

 • CTP Sistemli Polyester Kabinler
 • Sandviç Panel Sistemli Panel Kabinler
 • Lüks kullanım tercihine özel Metropol Kabinler
 • Prekast Kabinler
 • Polietilen Mobil WC ve Duş Kabinleri
 • Kurşun Geçirmez Zırhlı Kabinler

Sektördeki uzmanlığıyla Karmod 6 farklı modelde, 1.5m2’den 50m2’ye varan ölçülerde standart olarak 50’ye yakın ayrı planda kabin üretimi gerçekleştiriyor. Hazır konsept sunulan yapıları başta güvenlik kabinleri olmak üzere satış büfesi, wc – duş, taksi durağı gibi çok sayıda kullanım yeri bulunuyor. Karmod, Covid 19 sürecinde tasarladığı Dezenfektan Kabininde olduğu gibi uzmanlığını geliştirdiği spesifik çözümlerle insanlığın hizmetine yansıtıyor.

Karmod Kabin Dev Futbol Kulüplerinin tercihi oldu

Karmod Kabin, İngilizler’in dev futbol kulübü Manchester United’in Old Trafford stadın ve etrafında bilet satış ve stor kurumsal ürün satış mağazası olarak tercih edildi. Karmod Kabin ürünlerini İspanyol Barcelona ve Fransız PSG (Paris Saint-Germain) futbol kulüpleri de stor mağazada tercih eden ünlü markalar arasında yer aldı.

Birleşmiş Milletler’de Karmod Kabin’i tercih eden önemli kuruluşlar arasında. Karmod Kabin Nijerya’da BM Barış Gücü askerlerinin konaklaması için askeri kamp yapıları için tercih edildi.

İHE 2 milyon ekmek üretiyor Karmod Kabin’le İstanbullu’ya sunuluyor

Günlük 2 milyon ekmek üretimi gerçekleştiren İstanbul Halk Ekmek A.Ş. (İHE)’nin ekmekleri İstanbul’un birçok noktasında Karmod Kabinle tüketiciyle buluşuyor.

Karmod Kabin’i farklı kılan özellikler:

 • Kullanım ergonomisi sunan yenilikçi tasarımlar
 • En fazla modelde üretim ve 50’ye yakın standart planda üretim liderliği
 • Uluslararası standartlarda en iyi hammadde ve malzeme kullanımı
 • Uzun ömürlü kullanıma sahip yapı güvenliği ve yalıtım üstünlükleri
 • Çevre koruma ve insan sağlığını korumaya üst düzeyde uyum
 • Satış sonrası hizmet desteği

Her biri uzmanlık ve yeni nesil teknolojilerle, kalite ve ergonomi üstünlüğüyle en iyi konforu yaşatmak için hazırlanmış Karmod Kabin yapılarıyla en iyiyi tercih edeceğinize emin olabilirsiniz.