Tüm talep ve istekleriniz için satış ofislerimizden, çağrı merkezimizden bize ulaşabilirsiniz.

Bekçi kulübesi

Bekçi Kulübesi Güven Demek Verimlilik Demek

İşletmelerimiz için birçok şeyi önemsemeyiz belki ama mutlaka dikkate almamız gereken önemli detaylar da var. Bu önemli detaylardan biri bekçi kulübesi kuşkusuz. Yönetim binamız, fabrikamız, sanayi sitelerimiz, alış veriş merkezlerimiz gibi çok sayıda farklı işletmemizin güvenliği bizim için önemli değil mi? Nasıl önemli olmasın hepimizin birikimleri işletmelerimizde. Buralarda yaşanabilecek olumsuzluklar bizi zor duruma düşürerek geleceğimizi karartabilir. Ömrümüzü vererek kazandığımız birikimlerimizi anlık dikkatsizliklerle bir anda kaybedebiliriz.

Vurgulanan tatsızlıkları yaşamamak için işletmelerimize personel seçiminde gösterdiğimiz hassasiyeti onlara güvenlik kabini satın alırken de göstermek durumundayız. Kuşkusuz bekçi kulübesi fiyatları kalitesine göre değişiklik gösterir. Ama fark ve üstünlüklerini kıyaslayarak en iyi yapıyı satın alabilirsiniz. Çünkü bekçi kulübesi demek verimlilik demek. Güvenlik personelinizin en iyi verimlilikte çalışma performansı gösterebilmesi görev alanında kullandığı yapıyla doğrudan ilgili. Güvenlik kabini gerek seyir – gözetleme üstünlük farkları, gerekse yalıtım özellikleriyle bekçilerin görevini kolaylaştırarak onlara ekstra katkı sağlamalı. Görevlerini kolaylaştırmalı verimliliklerine ekstra performans eklemeli. İç ferah ortamıyla onlara rahat görev alanı hazırlamalı. Seyir ve gözetleme cam yerleşim ergonomisiyle onların denetimlerini kolaylaştırmalı. Kışın en soğuk gecelerinde bekçi kulübesi sıcak ortamıyla güvenlik personelinin sağlığını korumalı. Yazın sıcağında onları çileli çalışma ortamından kurtaracak serin mekânlar hazırlamalı. Her yönüyle güven vermeli onlara kendilerini değerli hissettirmeli ki işletmelerimizi, fabrikalarımızı en iyi şekilde korusunlar. Konforla 24 saat gözlerini kırpmadan görev yapsınlar ki biz fark etmeden evlerimizde rahat bir uyku uyumamıza yardımcı olsunlar. 

Güvenlik Personelinin Performansını Yükselten Bekçi Kulübesi

1986 yılından bugüne sektördeki uzmanlığı ve modüler kabinde dünya lideri Karmod, güvenlik personelinin görev performansını yükselten Bekçi Kulübeleri üretiyor. Karmod güvenlik kabinlerinde görev yapan personelin verimliliği artıyor işletmelerin korunması daha güvenli hale geliyor. Çünkü Karmod kabinler güvenlik personelinin kullanımına özel tasarlanıyor. Tasarımlarımızda yaz kış 7/24 zor görev alanlarında onlara konforlu çalışma ortamı hazırlamak en önemli ilkemiz oldu.

Tek kişilik kabinden komple güvenlik ekibinin görev alacağı büyük yapılara kadar her birinde en iyi konfor bir arada Karmod Bekçi Kulübesinde. Benzerlerine göre çok sayıda üstün özelliği üzerinde toplayan Karmod kabin yüksek yalıtım, sızdırmazlık, uzun ömürlü yapı sistemi avantajlarına sahip. Yüksek yalıtımıyla güvenlik personeline her mevsim konforlu kullanım kazandırılmıştır. Güvenlik görevlileri için uzun ve çetin geçen kış geceleri önemli bir sorundur. Erkenden gece karanlığı çöker sabah da hava bir türlü aydınlanmak bilmez. Karanlık geceler güvenlikçinin gözünde uzadıkça uzar. Bir de buna gecenin soğuğu da eklendiğinde sorun büyüdükçe büyür. Görev zorlaşır, sabahın gelişi uzadıkça uzar gecikir. Karmod bekçi kulübesi tüm modellerinde sahip olduğu yüksek yalıtımla güvenlik personeline her mevsim konforlu çalışma ortamı hazırlar. Yalıtım üstünlüğüyle kışın uzun geçen en soğuk gecelerinde göre neşeye dönüşür. Klima ve benzeri ısıtıcılar yardımıyla iç ortam en kısa sürede sıcacık hale dönüşür. Mevcut ısı uzun süre muhafaza edilerek yalıtımın sunduğu konfor sürekli yaşanır. Aynı şekilde güvenlik kulübeleri yazın en sıcak günlerinde serin ortamlar hazırlar. Karmod kabinler en az enerji kullanımıyla bekçi kulübesi fiyatı değerlendirmesinde kullandıkça kazandıran tasarruflu yapıdır. 

Ferah Iç Mekânıyla En Iyi Seyir Avantajı Bu Bekçi Kulübesinde

Karmod Bekçi Kulübesi özel tasarımıyla güvenlik personeline en iyi seyir avantajı yaşatarak görev gözetlemelerini kolaylaştırır. Yönetim ofisleri, fabrikalar, sanayi tesisleri, sanayi siteleri, konutlar daha güvenli hale gelir. Karmod güvenlik kabininin tüm modellerinde pencere yerleşimleri en iyi kullanım ergonomisine göre özel tasarlanmıştır. Üç yönde yer alan geniş pencerelerle en iyi gözetleme imkânı sunulmuştur. Kapıda yer alan pencere vasıtasıyla güvenlik gözlemi yapının dört yönüne kazandırılmıştır.

Bekçi kulübesi pencerelerinde hem otururken hem de ayakta en iyi gözetleme yapılabilmektedir. Olası olumsuzluklar anında en iyi şekilde süzülerek gerekli önlemlerin alınabilmesi için ilgili birimler hemen bilgilendirilmektedir. Pencerelerde kullanılan camlar otomotivlerde kullanılan temperlenmiş camlar olup yaşanabilecek kırılmalarda personele zarar vermesi engellenmiştir. Pencerelere cam yerleşimi özel fitillerle çevrelenerek yerleştirilmiş olup tam sızdırmazlık sağlanmıştır. Temperli cam kullanımı önemli bir ayrıntı olup bekçi kulübesi fiyatlarını etkilemektedir. Ekonomik ürünlerde fiyat değerlendirmesi açısından temperli cam kullanılıp kullanılmadığını mutlaka sorgulamanızı öneririz. 

Bekçi Kulübesinde en fazla model sunumu

Sektördeki liderliğiyle Karmod Bekçi Kulübesi yapılarında en fazla model ve ürün çeşitliğine sahip markadır. Liderliğiyle sürekli güvenlik kabini modelleri geliştiren Karmod’un yenilikleri sürekli takip edilmekte, sektörüne yön vermektedir.

Karmod dört farklı modelde geliştirdiği her biri seçkin tasarımdaki bekçi kulübesini müşteri tercihine sunmuştur. Bunlar polyester kabin, panel kabin, prekast kabin ve Metropol kabin modelleridir. Her biri modern mimari estetiğiyle öne çıkan güvenlik kabinleri farklı beklentide kullanım yerlerine göre şekillenmiştir. CTP sistemiyle üretilen polyester kabin bekçi kulübeleri en çok tercih edilen modeller arasında yer almaktadır. Polyester kabin modelinde tek kişilik güvenlik personeli kullanımına özel üretilen en küçük ölçü 150x150 cm’dir. Yirmiye yakın farklı ölçünün sunulduğu bu yapı sistemiyle 48 m2 büyüklükte 390x1230 ölçüde yapılar da standart olarak üretilmektedir. 215x215 ve 215x270 bekçi kulübesi en çok tercih edilen modeller arasında yer almaktadır. Çoklu güvenlik personelinin görev aldığı sanayi tesisleri, toplu konut siteleri gibi alanlarda daha çok 390x630 modeli talep görüyor. 390x750 de bu kullanım alanında tercih ediliyor. Tek kişilik personel kullanımında wc ihtiyacının da çözümlenmesi için 150x270 wc’li güvenlik kabini bulunmaktadır.

CTP polyester kabin en iyi hammadde kullanımıyla yeni nesil teknolojilerle modern hatlarda üretiliyor. Özel izolasyon uygulamalı çatı ve duvar panelleriyle enerji tasarrufuyla kazandıran yüksek yalıtıma sahip. Bekçi kulübesi kullanıma hazır sunumuyla son derece avantajlı. Sevk edildiği anda hemen kullanıma hazır hale getiriliyor. Yapının elektrik sistemi armatürlerine kadar hazır imal edilmekte olup yapı arkasındaki buattan ana akım bağlantısı yapılarak hemen devreye alınabilir. Tuvalet üniteli güvenlikli wc kabinlerinde atık ve temiz su tesisatları ile armatürlerine varana kadar kullanıma hazırdır. Bunlarda da atık su ve temiz su ana şebekeleri bağlantılanarak hizmete alınabilir.

Polyester kabin avm ve site güvenliği, fabrikalar, spor tesisleri, zabıta kontrol noktaları başta olmak üzere birçok alanda kullanılmaktadır.

Diğer çok tercih edilen bekçi kulübesi modeli panel kabin sistemidir. Panel sistem kabinlerde duvar ve çatı panelleri sandviç panel sisteme sahiptir. Tam yapı sızdırmazlığı sağlanmış olup sandviç panel sistemin kazandırdığı avantajla kullandıkça enerji tasarrufu sağlar. Panel kabin için tek kişilik ünite büyüklüğü 135x135 cm olup daha çok şantiye ve konut projeleri inşaat güvenliğinde tercih edilmektedir. 135x210, 210x260, 260x260 ve 240x400 panel kabin standart bekçi kulübesi üretimleri arasında yer almaktadır. 

Prekast sistemli güvenlik kabinleri 150x150 ve 150x270 ebatlarında standart olarak üretim yapılmaktadır. Özel tasarım ve boyasıyla konulduğu her yere ihtişamlı görünüm ve değer katmaktadır. Prekast bekçi kulübesinin en çok tercih gördüğü kullanım yerleri arasında konsolosluklar, iş merkezleri, AVM’ler gibi alanlar bulunmaktadır.

Metropol kabin bekçi kulübesi modelinde Karmod’un lüks konsept ürünleri arasında yer almaktadır. 150x150 ölçüden 300x700 ölçüsü aralığında standart üretim yapılmaktadır. Özel mekânlar için birleşimli ve iki katlı planda tasarlanarak daha büyük metrajlarda yapılar projelendirilerek üretilmektedir. 

Bekçi Kulübesi Fiyatları Avantajlarıyla

Güvenlik personelinizin en iyi görev verimliliğinde çalışma ivmesi yakalaması için güvenlik kabinin de en doğru tercihi yapmalısınız. En iyi seyir için özel tasarlanan Karmod kabin kalite üstünlüğü, kullandıkça enerji tasarrufu sağlayan yalıtımıyla bekçi kulübesi fiyatlarını avantaja çevirecek. Güvenlik kabininde doğru yapıyı tercih ederek bir kez alın kullandıkça kazançlı çıkın.