Tüm talep ve istekleriniz için satış ofislerimizden, çağrı merkezimizden bize ulaşabilirsiniz.

Mobil WC

Kolay taşıma ve pratik kullanım üstünlüklerini üzerinde toplayan Mobil WC çok sayıda kullanım alanına hazır tuvalet çözümü sağlıyor. Miting, festival ve şenlik gibi açık hava organizasyonları olmak üzere çok sayıda farklı kullanım yerinde mobil tuvalet en iyi yardımcı. Günübirlik veya birkaç günlük organizasyonlar için son derece ideal. Organizasyon başlamadan hemen öncesi onlarca seyyar tuvalet etkinlik alanına transfer edilerek istenilen şekilde dizilebiliyor. Mobil wc üstünlüğüyle yan yana veya ayrı ayrı bölgelere dağıtılarak pratik kullanıma anında kazandırılıyor. Açık hava etkinlik organizatörlerini en çok düşündüren tuvalet sorunu portatif tuvalet kabiniyle kolayca çözülüyor. Mobil tuvalet sahaya iniyor etkinlikler daha da şenleniyor.

Mobil Wc, Nerede Istersen Orada

Polietilen mobil wc ürün üzerinde standart olarak yer alan temiz su deposu ve altındaki atık tankıyla şebeke bağlantılarına ihtiyaç duymaz. Gün boyu defalarca kullanılan tuvaletin atık deposu etkinlik sonrası vakum makinelerince çekilerek kolayca alınır. Kir tutmaz iç ünite imkan bulunan yerlerde tazyikli su ile veya benzeri uygulamalarla anında temizlenir. Mobil tuvalet görev tamamlanır etkinlikten etkinliğe yıllarca kullanılır. Veya çok az yer kaplayan büyüklüğüyle kolayca depolanır.

Piknik alanları mobil wc modelinin tercih edildiği bir diğer kullanım yerleri arasında. Seyyar tuvalet genelde merkezi kanalizasyon şebekelerinin bulunmadığı piknik alanlarında doğal çevrenin korunmasına büyük katkı sağlar. Ürün üzerinde yer alan atık su haznesi çözümü kolaylaştırır. Piknik sahası içerisinde sabit tuvalet yeri belirlenerek Karmod’un ürettiği özel fosseptik deposu ile uzun vadeli çözüm getirilebiliyor. Toprak altı kullanım şartlarına özel üretilen 5 tonluk fosseptik tankı mobil wc modellerinin piknik yeri kullanımlarını daha da pratikleştiriyor. Bu özel fosseptik depoları entegre edilerek portatif tuvaletler piknik alanlarında sezon boyu hiç boşaltma ihtiyacı duyulmadan güvenle kullanılabilir.

Mobil tuvalet modelinin en çok tercih edildiği yerler arasında şantiye işçi kampları da bulunuyor. Yol yapımdan havalimanı inşaatına, enerjiden madenciliğe çok sayıda şantiye projesi portatif wc ve seyyar duş modelini tercih ediyor. Özellikle sürekli şantiye hareketliliği yaşanan yol yapım gibi projelerde mobil wc son derece pratik kullanım kazandırıyor. Şantiye yapı gurubuyla beraber diğer çalışma sahasına kolaylıkla taşınıyor yeni yerine iner inmez hemen hizmete alınıyor.

Lider Üreticiden Çeşit Çeşit Mobil Wc

Karmod Kabin1986 yılından beri uzmanlığıyla sektörün duayen firması. Ar-Ge çalışmalarıyla çok sayıda mobil wc modeli geliştirerek modern tesislerde kullanıma hazır üreten Karmod’un gelişmeleri daima takip ediliyor. Getirdiği yeniliklerle sektörüne öncü oluyor.

Tekli, ikili, üçlü ünite gibi çok sayıda plana sahip Karmod mobil wc modelleri teme olarak 3 ana kategoride üretim yapılıyor. Bunlardan ilki tamamıyla polietilen hammaddeden imal edilen Polietilen mobil wc ve duş modeli. Bir diğer seyyar tuvalet ise polyester tuvalet kabini. Karmod Kabin'in başka bir hazır tuvalet kabin modeli ise panel kabin sistemiyle üretilen portatif tuvalet.

Polietilen Mobil Wc İle Şebeke Sorununa Son

Özel yeni nesil kalıp sistemiyle polietilen hammadde kullanılarak rotasyon teknolojisine sahip tesislerde üretim yapılan Polietilen Mobil WC şebekeye ihtiyaç duymuyor. Özel ergonomide tasarımıyla ferah iç mekan kullanımına sahip ürünün çok sayıda avantajından öne çıkanı temiz ve atık sorununa getirdiği çözüm. Polietilen mobil tuvalet modelinin üst çatı bölümüne 180 litre su deposu yerleştirilmiştir. Kanalizasyon sorunu ise tasarımda alta yerleştirilen 150 litrelik atık tankıyla çözümlenmiştir. Gerek temiz su gerekse atık su depolama tankları tasarımda ustalıkla gizlenmiş olup mobil wc ile yekpare bütünlüktedir.

Polietilen seyyar tuvalet kanalizasyonun bulunmadığı kullanım alanlarında soruna getirdiği depolama tankı çözümü için özellikle tercih edilir. Alt haznesinde biriken atıklar vakumlanarak kolaylıkla çekilir ve temizlenir. Mobil wc ana şebeke bağlantı gider borusuna da sahip olup şehir kanalizasyon şebekesinin bulunduğu yerler de gidere kolaylıkla bağlanabilmektedir.

Polietilen hazır tuvalet 115x115 cm ebatlarıyla en dar mekanlara bile kolaylıkla konularak hizmete alınabilir. Ölçü avantajıyla miting gibi açıkhava etkinliklerinde şehir meydanlarına onlarcası yan yana çok az yer kaplayarak konuşlandırılarak pratik kullanım imkanı sunar. Mobil wc her şey dahil 170 kg. ağırlığıyla sürekli kullanımlarda kolay yükleme ve indirme avantajına sahiptir. Polietilen portatif tuvaletin iç ünitede üç farklı ünite sunumu bulunmaktadır. Her biri standart üretimle hazırlanmakta olan bu üniteler alafranga klozet, alaturka yer taşı ile seyyar duş üniteleridir. Ünite içerisinde pisuar modeli de bulunmaktadır.

Tuvalet kabini içerisinde oluşabilecek kötü kokular tüm modellere yerleştirilen özel tahliye borusuyla üst kısımdan ünite dışına çıkartılmaktadır. Sonraki kullanımlara temiz ortam hazırlanmaktadır. Karmod wc kabin modellerinin hepsinde olduğu gibi bu modelde de rezervuar sistemi yer almıştır. Yapıya özel lavabo, ayna, havluluk, tuvalet kağıtlığı, elbise askılığı standart olarak hazır şekilde teslim edilmektedir. Kilit sistemi mobil wc modeline özgü olup içten kapı kilitli olduğunda kırmızı, kilit açık olduğunda ise yeşil renk şeridi bulunmaktadır. Bu sistem mobil üniteye kullanım konforu kazandırmaktadır.

Yüksek dayanımdaki polietilen hammadde kullanımıyla üretilen mobil wc uzun yıllar güvenle kullanılabilir. Mekandan mekana aktarılırken deforme olmaz. Boya gibi bakımlara gerek duymaz. Sürekli suya maruz kalan nemli veya aşırı yağmurlu ortamlarda kalsa bile çürüme yapmaz. İlk günkü kullanım formunu uzun yıllar devam ettirir, hep yeni kalır. Tam dönüşümlü polietilen malzeme kullanımıyla sürdürülebilir çevre politikalarını en iyi destekleyen ürünler arasında yer alır.

Tekli Üniteden Çoklu Üniteye Polyester Wc Kabini

CTP üretim teknolojisiyle Karmod’un modern tesislerinde üretilen bir diğer mobil wc modeli de Polyester WC Kabinidir. Kullanım hazır konsept uzun ömürlü özelliğiyle seyyar tuvalet tekli üniteden çoklu ünitelere üretilebilmektedir. Fabrikadan kullanıma hazır sevk edilen kabin üniteleri tek yapıda 4 ayrı üniteye kadar üretilebilmektedir. Demonte sevk edilerek Karmod montaj ekibiyle kullanım yerinde kurulan tuvalet kabinleri ise aynı yapıda 7 üniteli olarak hazırlanabilmektedir.

Polyester kabin modeliyle hazırlanan mobil tuvaletin en küçük ölçüsü 150x150 cm olup konulduğu her yere şık görünümüyle zarafet katar. Hazır tuvalet içerisinde isteğe bağlı olarak klozet, yer taşı veya duş kabini ünite yerleşimi standart üretimle yapılmaktadır. Çoklu tuvalet kabinlerinde istenilen ünite uygulamaları çeşitlendirilerek uygulanabilir. Uzun yıllar bakım gerektirmeden güvenle kullanılır. Hem ünite içi hem de ünite dışı suyla beraber fırça veya bez kullanımıyla kolayca temizlenebilir. Tekli ünitelerle beraber polyester kabinde en çok tercih gören wc duş kabini ölçüleri 150x270 ikili ve 150x390 3’lü üniteli modeldir. 150x270’de klozet ve yer taşı veya duş kabini ünitesi aynı anda tek yapıda karşılanabilmektedir. Yer taşı modeli içerisine duş telefonu montajlanarak aynı üniteye tuvaletle beraber seyyar duş işlevi kazandırılabilmektedir. 150x390 cm üçlü ünite ise alaturka, klozet ve duş seçeneğini tek yapıda buluşturabilmektedir. Bu model özellikle şantiye ve fabrika wc kabin ihtiyacına önemli çözüm getirmektedir.

Panel Sistem Tuvalet Kabini Uzun Ömürlü Çözüm

Karmod Kabin kalite güvencesiyle kullanıcılarla buluşturulan diğer mobil wc modeli de Panel tuvalet kabini. Tamamen sandviç panel çatı ve duvar panelleriyle panel kabin uzun ömürlü kullanımla beraber yalıtım üstünlüğüne sahiptir. Yer taşı, klozet ve duş alternatiflerinde ünitelerle standart üretim yapılmaktadır. Özel projeli elektrik tesisat sistemiyle tam yangın güvenliği sağlanmıştır. Atık ve temiz sıhhi tesisat sistemleri projeli olarak gerçekleştirilmiş olup ana şebekelere bağlantı yapılacak şekilde kullanıma hazırdır. Ponel kabin modeliyle üretilen tekli mobil wc kabin ölçüsü 135x135 cm olup özel yalıtımlı duvarları çok az yer kaplar. Kabin içerisinde maksimum genişlikte ferah iç ortama sahiptir. 135x210 panel kabin ikili üniteye sahiptir. Her yönde iki olmak üzere 4 üniteli panel kabin wc ölçüsü ise 210x260 cm’dir. Ünitelerin tamamı müşteri tercihine göre alaturka, klozet ve duş şeklinde yerleşim yapılabilmektedir. Piknik alanlarında ayrı yönlerde bay – bayan tuvalet kabini olarak kullanımı yaygındır.

Kullanıma hazır seyyar tuvalet fiyatlarıyla aynı gün uzun ömürlü mobil wc kabinine sahip olabilirsiniz. Üstelik hazır sunumun kazandırdığı avantajla portatif wc inşa süreci ve ustalara gerek duymaz. Bu önemli üstünlük avantajı seyyar tuvalet fiyatlarını başka yapı modellerinin ulaşamayacağı şekilde cazip kılmaktadır.