Tüm talep ve istekleriniz için satış ofislerimizden, çağrı merkezimizden bize ulaşabilirsiniz.

Vale Kabini

Vale Kabin Göreve Değer Verir


Basit görülür ama zor bir göreve taliptir vale. Gece gündüz görevi boyunca otel veya restoran önünde saatlerce bekler. Kapı önünde duruşunuzla size hemen hizmete koşar. Vale bazen otel önünde bazen de gittiğimiz bir restoranda bizi güler yüzle selamlar, aracımızın kapısına aşar. Bize “Buyurun siz rahatınıza bakın Efendim, aracınız bana emanet, onu sizin için park edeceğim.” diyerek sizden teslim alır. O’na emanet edersiniz aracınızı dilediğiniz zaman güvenle almak üzere. Vale sizin adınıza aracınızın sorumluluğunu alır, metrelerce uzaktaki güvenli adına sizin için park eder.

Her zaman özveriyle soğuk sıcak, yağmur yağış demeden çalışan valelere özel vale kabin zorlu çalışma şartlarında dinlenebilecekleri güzel bir mekân. Bulundukları yerlere göre vale kabin küçük belki ama onlara ev konforunu yaşatmak için özel tasarlandı. Konulduğu yere kalite katan şık görünümü ve valelere yaşattığı iç konforuyla Karmod vale kabin bir başka. Yaptıkları zor görevde saygıyı en çok hak eden ama çok az saygı gören maalesef çoğunlukla horlanan valeye değer katıyor. Hizmetlerinin karşılığında göremedikleri saygı ve değeri vale kabin onlara yaşatıyor. Adeta evleri gibi oluyor.

Vale Kabininde Iki Ayrı Modelde Üretim


Karmod uzmanlığında tasarlanıp üretilen vale kabin modeli iki ayrı sistemle üretiliyor. Biri CTP teknolojisiyle üretilen polyester kabin diğeri de panel kabin sistemi. Bu iki model sektörde en yaygın tercih görenler arasında. Bunun dışında Karmod lüks konseptte iki ayrı vale kabini daha üretiyor. Bunlar 150x150 Prekast kabin ve 140x140 Metro City kabin. Kabin modellerinin tamamı otel, restoran gibi kullanım alanlarının kurumsal kimliğine uygun renk alternatifleriyle kaplanabiliyor. Oteller, restoranlar, iş merkezi ve plazalar, alış veriş merkezleri gibi kullanım alanlarıyla modern mimarisiyle bütünleşiyor. Kurumsal kimlik, logo ve amblemler kabin üzerine dijital kaplama veya tabela uygulamalarıyla yansıtılıyor. Konulduğu yere görsel değer kazandırıyor.

150x150 Vale Kabini


CTP polyester kabin sistemiyle üretilen Karmod vale kabin modelinde en çok tercih edilen 150x150 polyester kabin ölçüşüdür. CTP teknolojisiyle modern tesislerde üretilen bu kabin uzun ömürlü kullanım, enerji tasarrufu, estetik ve iç mekân konfor üstünlüklerine sahip. Duvar ve çatı panellerinde tam yalıtım üstünlüğü bulunuyor. Özel tasarımlar yine özel geliştirilmiş kalıplara yansıtılarak üretime alınıyor. Üretimde polyester, jelkot ve yapıya dayanım kazandıran cam elyaf serimi gerçekleştiriliyor. Üretim anında panelle arasına poliüretan yalıtım malzemesi enjekte edilerek panellerin tamamı yüksek izolasyonlu hale getiriliyor. Vale kabini pütürsüz parlak yüzey ve koku yapmaz iç ortama sahip. Kabin panellerindeki parlak yüzey özel ısıl işlem fırın sisteminde son şeklini alıyor. Tam zamanlamalı bu fırın teknolojisi kabin panellerinin hem mukavemet hem de yüzey parlaklığı kazandırıyor.

Vale kabin pencerelerinde otomotiv sanayinde tercih edilen güvenli temperli cam kullanılıyor. Olası kırılma ve çatlamalarda valelere zarar vermeyecek özelliğe sahip. Yapının üç yanında yer alan gözetleme pencerelerinden görev alanlarına gelen araçlar çok rahat gözlenebiliyor. Yapı pencereleri ayakta ve otururken aynı görünüm konforuna sahip. Gerekli durumlarda kapı penceresi de seyir için kullanılabiliyor. Kapı penceresinin de devreye girişiyle dört yönde gözetleme konforu elde ediliyor. Vale kabini içerisinde vale personelinin konforu için özel detay çözümleri uzmanlıkla gerçekleştirildi. Otururken veya ayakta kabin içi yapı büyüklüğüne göre oldukça ferah mekân sunuyor. Yüksek yalıtımıyla Karmod kabin kışın en soğuk günlerinde en az enerjiyle sıcacık olurken yazın da serin bir ortam hazırlıyor. Vale kabin içerisinde gelen araçların plaka ve diğer bilgilerini sisteme giriş yapıyor. Araç sahibinin aracını çağırması sisteme gelen mesajla alınır. Araç sahibinin belirttiği saatte araç müşterinin kullanımı için vale alanında hazır hale getirilir. CTP polyester kabin modelinin vale kabin kullanımı için 150x215 ve 270x270 ölçüleri de tercih edilmektedir.

135x135 Vale Kabini


Panel sistemle üretilen 135x135 panel kabin modeli sandviç panel duvar panellerine sahiptir. Sandviç panel yalıtımlı duvar panelleriyle yaz ve kış enerji sağladığı tasarrufuyla kazandırır. Kabinin üç yönünde yine temperli güvenli camların kullanıldığı pencereler yer alır. PVC kapı sistemindeki pencere de dahil edilerek dört yönde görüş konforu sunar. 135x210 ve 260x260 panel kabinler de vale kabin kullanımlarında tercih edilmektedir.

Karmod uzmanlığında tasarlanıp uzun ömürlü kullanım standardında üretilen vale kabin fiyatları ile valenize ev konforunda sıcak bir mekân hazırlayabilirsiniz.