Tüm talep ve istekleriniz için satış ofislerimizden, çağrı merkezimizden bize ulaşabilirsiniz.

Tuvalet Kabini

Tuvalet Kabini Her Yere Lazım


Mobil taşınabilir kullanıma hazır ürün sunumuyla Tuvalet Kabini konulduğu her yerde pratik kullanım avantajı sahip. Meydanlar, millet bahçeleri, fabrikalar, şantiyeler, piknik alanları, camiler gibi çok sayıda alanda güvenle kullanılıyor. Özel tasarımıyla her yere yakışıyor mobil üretim tarzıyla yer değiştirilerek farklı alanlarda hizmete alınabiliyor. Tekli üniteden çoklu üniteye tuvalet kabini standart üretimle imal ediliyor. Tekli, ikili ve üçlü portatif tuvalet en yaygın kullanılan modeller arasında. Ünite içi yerleşimi standart olarak müşteri tercihine göre klozet, alaturka veya duş teknesi şeklinde hazırlanabiliyor. Hazır konsept üretim sistemine sahip olan Karmod tuvalet kabini sipariş verdiğinizde kapınıza kadar sevk ediliyor.

Tuvalet ünitesinin yanı sıra elektrik tesisatı, atık ve temiz su tesisatları uygulamalarıyla kullanımınıza hazır. Elektrik ve su tesisat sistemi tuvalet kabini modeline özel projelendirilmiş olup uygulamaları kalite kontrol sisteminde uzmanlıkla gerçekleştirilmektedir. Tercihe göre duş, klozet veya yer taşı ünite montajı ile lavabo kullanıma hazır montajlanmıştır. Karmod wc kabinlerinin temiz su tesisatı taharet ve lavabo muslukları, rezervuar bağlantıları montajlanmış şekilde hazır sevk edilmektedir. Şebeke bağlantısı kabin arkasına tesisatla hazırlanan çıkıştan kolaylıkla yapılacak şekilde bırakılmıştır. Atık su tesisatı özel proje ile lavabo ve ana ünite gideri toplanarak arkadan bağlantı çıkış borusunda toplanmıştır. Arkada yer alan atık çıkışı kanalizasyon hattına bağlantılandığında tuvalet kabini hemen kullanıma hazır hale gelmektedir. Kanalizasyon şebekesinin bulunmadığı yerde arka çıkış fosseptik kuyusuna veya septik tanka bağlantılanarak kullanılabilir.


Tuvalet kabin modellerimizin tamamında elektrik sistemi özel projeli olarak hazırlanmıştır. Elektrik tesisatı en iyi malzeme seçimi ve kalite kontrol uygulamasıyla tam yangın güvenliği standardına yükseltilmiştir. Karmod ’a özgü uzmanlıkla olası yangın riskleri bertaraf edilmiş, yapıya güvenli kullanım kazandırılmıştır. Elektrik sisteminde kablo bağlantıları tamamıyla özel klipsler yardımıyla gerçekleştirilmiş olup tesisat güvenli şekilde kapı üzerindeki sigorta kutusunda toplanmıştır. Sigortalarda birinci kalite VİKO tam amper değerindeki sigortalar tercih edilmiştir. Yapı ihtiyacını en ergonomik şekilde karşılayacak ideal armatür tercih edilerek tuvalet kabini tavanına yerleştirilmiştir. WC kabini içerisinde aydınlatma anahtarıyla beraber priz yine kullanım ergonomisine göre yerleştirilmiştir. Prizde tıraş makinesi, saç kurutma fön makinesi vb. cihazlar güvenle çalıştırılabilmektedir. Elektrik tesisatı ana şebeke bağlantısı için kabinin arka kısmına yerleştirilen özel buata aktarılmıştır. Bu buattaki kablolamalar merkezi şebekeye kolayca bağlantılanarak yapıya kısa sürede elektrik verilebilmektedir.


Yapıya özel pvc kapı sistemi üretilerek montajlanmıştır. Kapının üst kısmında yer alan Karmod Kabin'e özgü buzlu cam kullanımıyla yapının gündüzleri elektrik ihtiyacı duymadan kullanımını kolaylaştırmıştır. Tuvalet kabini kapısı içten özel kilit sistemine sahip olup çok pratik kilitlenebilmektedir.

Mobil WC olarak da bilinen bu modellerimizin havalandırması arkada yer alan havalandırma menfezinden hazır sistemle gerçekleştirilmektedir. Sağlıklı havalandırma ile kabin kısa sürede tekrar kullanıma hazırlanmaktadır.

Hijyen Kolaylığı Tuvalet Kabininde


Karmod uzmanlığıyla detay çözümleriyle üretilen tuvalet kabini hijyen şartlarında temizlik kolaylığıyla da öne çıkıyor. Yapı dışıyla beraber yapı içerisinde de tam sızdırmazlık uygulamalarının gerçekleştirildiği Karmod mobil wc kolayca temizlenebilmektedir. Ünitelerle beraber özel yıpranmaz zemin yüzeyi temizliği iyice kolaylaştırmaktadır. Tazyikli su veya fırça kullanımıyla temizlik yapılabilir. Defalarca yıpranmadan temizlenir deforme olmayan zemin yüzeyine sahiptir. Her temizlik sonrası ilk günkü canlı ve parlak yüzeyini muhafaza eder. Zemin özel parlak kaplamasıyla leke tutmaz ve kolay temizliğe yardımcı olur.

Tuvalet Kabinini Aynı Gün Kullanın


Ünitelerinden elektriğe, su tesisatından atık su tesisatına kullanımınıza hazır üretilen tuvalet kabinini tercih ederek aynı gün hizmete alabilirsiniz. Devreye almak için atık ve temiz suyun merkezi şebeke bağlantısını yaptırmanız yeterli. Şebeke bulunmayan yelerde suyu su deposuna bağlayarak kullanabilirsiniz. Bulunduğu yerde kanalizasyon bağlantınız yoksa özel fosseptik veya septik tanka bağlantı yaparak tuvalet kabinini kullanıma sunabilirsiniz.

Karmod ‘un tekli ve çoklu ünitede çok sayıda tuvalet kabinlerinden birini hemen satın alarak tuvalet ihtiyacınızı en kolay yöntemle karşılayabilirsiniz. Bilgi alın, inceleyenin tuvalet kabin fiyatlarını siz de çok cazip bulacaksınız. Klasik yöntemlerle tuvalet yaptırmaya karar verseniz uzun inşa süreci ve farklı ustalarla uğraşmak sizi yoracak hem de devasa paralar harcayacaksınız. Tekli klozet, duş, yer taşı veya hepsinin bir arada sunulduğu çoklu üniteler hepsi kullanımınıza özel. Nasıl bir wc ihtiyacınız varsa Karmod ’un hazır yapılarıyla hemen kolayca satın alabilirsiniz. Sizi inşaat süresi ve çok sayıda ustayla uğraşma masraflarından kurtaracak tuvalet kabin fiyatları ve modellerini hemen inceleyin, kazançlı çıkın.