Tüm talep ve istekleriniz için satış ofislerimizden, çağrı merkezimizden bize ulaşabilirsiniz.

Polietilen Kabin

Tüm ünite donatılarıyla kullanıma hazır tasarlanarak üretilen Polietilen Seyyar Tuvalet Kabini hayatı kolaylaştırmanın en pratik yolu. Mobil Tuvalet yapıya özel hazırlanmış kalıplarla yüksek dayanımlı polietilen hammaddeden rotasyon teknolojisiyle üretilmektedir. Üretim aşamasında teknolojik hatta ısıl işlemle fırınlanan seyyar tuvalet iç ve dışındaki tüm yüzeyleriyle kusursuz üretime sahiptir.

Hayatı Kolaylaştırmanın En Pratik Hali Polietilen Seyyar Tuvalet Kabini

Uzun ömür dayanımında üretilen polietilen mobil wc hayatın birçok alanında güvenle kullanılıyor. Pratik kullanım üstünlüğüyle portatif tuvalet miting, konser, spor etkinlikleri gibi açık hava organizasyonlarında en fazla tercih edilen mobil wc modeli. Bunun yanı sıra piknik alanları, semt pazarı yerleri, fabrika gibi endüstri tesisleri portatif tuvaletin en çok tercih edildiği kullanım yerleri arasında bulunuyor. Seyyar tuvalet kabininin bu alanlarda tercih edilmesindeki en büyük etken ünitenin kolaylıkla her alana sevk edilebilir en hafif ağırlığa sahip olmasıdır.

Yapı gövdesiyle beraber özel tuvalet ve lavabo ünitelerine varana kadar her detay yüksek mukavemetli ama hafif polietilen hammaddeden üretiliyor. Bu hammadde mobil tuvalet kabininin hem kullanımını hem de başka alanlara defalarca transferini oldukça kolaylaştırıyor. Üzerindeki tüm donatılarıyla hazır tuvalet ağırlığı sadece 107 Kg. Gerektiğinde kamyonet veya kamyon gibi araçlara kızaklar yardımıyla tek kişi yükleyebilir ve kolayca yer değiştirilebilir. 115x115 cm ölçüsüyle her alana yine kolaylıkla yerleştirilebiliyor. Hazır tuvalet kabini adından da anlaşılacağı gibi hazır ünitesinin yanı sıra temiz ve atık su depolama tanklarını da üzerinde bulunduruyor. Mobil ünitenin üst kısmında 180 litre temiz su haznesi alt kısmında da 150 standart litrelik atık su depolama haznesi yer alıyor.

Seyyar Wc ve Seyyar Duş Polietilen Kabinde Bir Arada

Karmod uzmanlığıyla fonksiyonel kullanım detayları düşünülerek üretilen son derece işlevsel mobil WC kabininde Seyyar WC ve Seyyar Duş ünitelerinde imalat yapılmaktadır. Tamamen müşteri tercihiyle alaturka yer taşı, alafranga klozet veya duş üniteli kabinler üretilebilmektedir. Bu özel tuvalet kabininde pisuar uygulamalı modellerin de bulunduğunu vurgulamak isteriz. Seyyar tuvalet kabini her üç ünitesinde de kullanım ergonomisi öne çıkan temel yapı özelliğidir. Karmod tarafından uzmanlıkla tasarlanan iç yerleşim portatif tuvalet modeline ayrıcalıklar kazandırmıştır.

Öncelikle ferah iç hacim tasarımda ilk çözümlenen detaylardandır. Benzer mobil ünitelerde yaşanan tuvalet ünitesi kullanım sorunları Karmod mobil tuvalet kabininde tamamen giderilerek yapıya tam ergonomi kazandırılmıştır. Aynı kullanım konforu gerek klozet ve yer taşı ünitede gerekse seyyar duş ünitesinde uzmanlıkla tasarlanarak üretime yansıtılmıştır.

Kullanıma Hazır Portatif Tuvalet Her Detay Düşünüldü

Bu üründe yok yok. Kullanıma hazır portatif tuvalet modelinde en iyi konforda kullanım için her detay düşünüldü. Ünite içerisindeki detayları incelediğinizde siz de hayran kalacaksınız. Portatif WC içerisinde tuvalet kağıtlığına kadar her detay planlanarak lüks kullanıma özel hazırlandı. Tıpkı evlerdeki gibi tuvalet ünitesindeki her türlü konfor Karmod hazır portatif tuvalette aynen uygulandı.

Öncelikle atık foseptik deposu ile temiz su tankının mobil tuvalet yapısına özgü standart uygulamalar arasında yer aldığını belirtmiştik. Pisuar, gider temizlik rezervuarı ve el yıkama lavabosu bu ana uygulamalardan biri. Bir önemli standart da mobil wc’ye özel havalandırma bacası. Bu baca bir boru yardımıyla yapı içerisinden yukarı çıkartılarak özel havalandırma menfezi görevini üslenmiştir. Özel havalandırma borusu tuvalet ünitesi içerisinde oluşabilecek istenmeyen kokuların yapı içerisinden kısa sürede dışarı atılmasına yardımcı olmaktadır. Testleri yapılan bu uygulama ile tuvalet ünitesinin içi her kullanımdan sonra temiz ve doğal havaya kavuşturulmaktadır. Şimdi gelelim portatif wc ünitesindeki diğer aksesuar uygulamalarına. Sıvı sabun dispanseri en yaygın kullanılan modellerden seçilerek yapı içerisinde lavabo yanına montajlanmıştır. Tuvalet kağıtlığı ve havluluk yine evinizdeki konforda yapı içerisinde en ergonomik kullanım alanına ustalıkla monte edilmiştir. Kapı arkasına elbise askılığı da es geçilmeyen ayrıntılar arasında yer alıyor. Yine kapıya içten uygulanan ayna kişisel bakım ihtiyaçlarınıza özel yerleştirildi.

Seyyar tuvalet kabininde önemli bir detay da yapıya ait kapıyla ilgili. Özel menteşeli yaylı menteşe sistemine sahip kapı pratik şekilde açma kapama yapılabiliyor. Kapı tutmacı yanındaki yeşil ve kırmızı şerit önemli bir işlevi görüyor. Kapı içeriden kilitlendiğinde kırmızı dolu renk kareye yerleşirken kilit açıldığında bu renk yeşile dönüyor. Bu özellik seyyar wc kabininin kullanımına kullanım rahatlığı kazandırıyor.

Portatif Wc Ayrıcalığıyla Ister Şebekeye Bağla Ister Depodan Kullan

Portatif wc ürününü temiz ve atık su şebekelerinin bulunmadığı yerlerde yapıla özel üzerinde yer alan depolama tanklarıyla kullanabilirsiniz. Mobil wc 180 litre temiz su ve 150 litre atık su haznesiyle kullanımınıza hazır. Temiz su haznesine özel kapağından takviye yapılabilir. Foseptik tankı ise vakum yöntemiyle kolaylıkla temizlenebilir. Her iki depoda uzun ömürlü dayanıma sahip olup uzun yıllar güvenle kullanılmaktadır. Su ve kanalizasyon ana şebekelerinin bulunduğu kullanım yerlerinde portatif tuvalet giriş ve giderleri kolaylıkla bağlanabilir.

Mobil Tuvalet Pratikliğiyle Her Yerde

Açık hava organizasyonları, üretim tesisleri, piknik alanlarını, dinlenme tesisleri, film setleri, şenlikler, plajlar, şantiyeler Mobil tuvalet hayatın akışında her yerde. Darbe dayanımıyla deforme olmadan yeri değiştiriliyor ve hafifliğiyle kolayca taşınıyor. Etkinlik günü onlarca ürün dakikalar içerisinde yan yana dizilerek çeşit çeşit seyyar wc kullanıma sunuluyor. Miting, şenlik, piknik, kültürel ve spor etkinliği gibi çok sayıda açık hava organizasyonunda binlerce insan bir araya geliyor. Organizasyonun çok önemli tuvalet sorununa pratik mobil wc ile en iyi çözüm getiriliyor. Pratik tuvaletle ihtiyaçlar gideriliyor organizasyonlar renkleniyor.

Polietilen seyyar tuvalet modelinin en çok tercih edildiği kullanım sahalarından biri de fabrika üretim tesisleri. Üretim alanı içerisinde wc alanı planlanmamış sanayi tesisleri için soruna en iyi çözüm getiriliyor. Çok az yer kaplayan üniteler yan yana dizilerek hem tuvalet hem de duş ihtiyacı kolaylıkla karşılanıyor. Fabrikada görev alan işçilerin hem tuvalet sorunu hem de mesai sonrası duş ihtiyacı kalıcı olarak çözülüyor. Üstelik ünitelerin temizliği oldukça pratik. Şebeke suyunun bulunduğu yerlerde tazyikli suyla, suyun olmadığı yerlerde ise nemli bezle iç ve dış temizlik çok pratik şekilde yapılabiliyor.

Bir Günlük Değil Bir Ömürlük Mobil Wc

Tamamıyla polietilen hammaddeden üretilen mobil wc belirli periyoda bağlı mobil kullanımların yanı sıra uzun ömürlü kullanım avantajına sahiptir. Seyyar tuvalet ihtiyaçları için defalarca yıpranmadan yer değiştirilerek hizmete alınabilir. Sabit kullanım alanlarında ise yıllarca kullanılır. Polietilen hammaddeden üretildiğinden diğer yapılar gibi nemli ortam korumasına ihtiyaç duyulmaz. Su içerisine yerleştirilse bile deforme olmaz, küflenmez, çürümez, hasar görmez. Su ile temizliğinden endişe edilmez. Yapı panellerine üretim esnasında nüfus eden boyasıyla boya bakımına ihtiyaç duyulmaz. Yıllarca güvenle kullanılır.

Bahçenizin İhtiyacı Portatif Tuvalet Kabini

Villa ve müstakil evlerinizde bahçenizde misafirlerinizin kullanımına özel portatif tuvalet kabini hazırlayın. Hem siz hem de misafirleriniz rahat etsin. Özellikle yaz kullanımında seyyar tuvalet bahçeler için büyük kolaylık kazandırır. Hem siz hem de misafirleriniz ihtiyaç anında evin içerisine kadar gitmek durumunda kalmazsınız.

% 100 Tam Çevre Dostu Yapı Polietilen Mobil Wc Kabininde

Karmod Polietilen Mobil WC kabini UV stabilizanlı, % 100 tam geri dönüşümlü lineer düşük yoğunluklu polietilen hammaddeden üretilir. LLDPE polietilen hammadde tam dönüştürülebilir özelliğiyle sürdürülebilir çevreye katkı sağlar. Sizde uzman üretici uzun ömürlü kalite üstünlüğü ve cazip seyyar tuvalet fiyatları ile en iyisini en çevrecisini tercih edin.

Polietilen Kabin - Örnek Projeler