Tüm talep ve istekleriniz için satış ofislerimizden, çağrı merkezimizden bize ulaşabilirsiniz.

Seyyar Duş

Seyyar Duş Nerede İstersen Orada

Hazır konseptle üretilen seyyar duş ihtiyaç olan farklı kullanım alanlarına harika çözüm sunuyor. Hafif yapı özelliğiyle kolayca transfer edilerek istenilen yere konulabiliyor. Karmod uzmanlığında hazırlanan seyyar duş modellerinin tamamı kullanıma hazır vaziyette kapınıza kadar ulaştırılıyor. Kabinlerde duş teknesi, duş telefonu, sıcak ve soğuk su bataryası kullanılabilecek şekilde montajlanmış durumda. Mobil duş kabinine özel projelendirilmiş atık ve temiz su tesisat sistemleri üretim aşamasında montajlanarak kalite kontrol sisteminden geçiriliyor.

135x135 panel kabin veya 150x150 CTP polyester kabin seyyar duş modellerinin tamamı ideal yükseklik ve geniş iç hacmiyle öne çıkıyor. İçeriden özel kilit sistemiyle kapatılan kabinin ergonomik ortamında duş almak keyifli bir kullanıma dönüşüyor. Kabin içi aydınlatma çatı panelinde yer alan armatür kullanılarak gerçekleştiriliyor. Gündüz kullanımlarında kapı üzerinde yer alan özel buzlu camdan içeride elektriğe ihtiyaç duyulmadan aydınlık ortam oluşturulabiliyor. Kabine özgü duş teknesi Ar-Ge ürün geliştirme süreçlerinde hazırlanmış olup uzun ömürlü kullanım standardına sahiptir. Özellikle şantiye işçi kampları, fabrikalar, sosyal tesisler, halı sahalar gibi yoğun duş ortamlarında güvenle kullanılıyor. Seyyar duş teknesi özel parlaklık kazandırılmış yüzeyiyle leke tutmaz. Kolayca temizlenir hijyenik kullanımlar için kabini hazır eder.

Seyyar duş kabininin tesisat ve diğer sızdırmazlık testleri yapılarak hiçbir şey şansa bırakılmıyor. Atık su tesisatı duş kabininden başlayarak lavabo gideriyle birleşerek arkadan bağlantı çıkışı yapılarak bağlantıya hazır hale getiriliyor. Şehir kanalizasyonu bulunan kullanım alanlarında bu çıkıştan şebekeye bağlantı kolaylıkla gerçekleştiriliyor. Seyyar duş temiz su tesisatı Karmod uzmanlığında gerçekleştiriliyor. Rezervuar, bataryalar, lavabo musluğu gibi armatürler montajlanarak tesisat şebeke bağlantısı için kabin dışına çıkış verilmektedir. Merkezi su şebekesinin bulunduğu yerlerde bu bağlantıdan kolayca sisteme entegre edilebilmektedir. Merkezi su sisteminin bulunmadığı bağ bahçe, piknik alanı gibi yerlerde su depolama tankı kullanılarak yapıya su verilebilmektedir.

Seyyar Duş kabinlerinin elektrik sistemi yine özel projelendirilmiş olup uygulaması Karmod uzmanlığında yangın güvenliğinde gerçekleştirilmektedir. Yapının iç aydınlatması tavan panelinde yer alan aydınlatma armatürü ile sağlanmaktadır. Tıraş makinesi, saç kurutma fön makinesi gibi cihazların kullanımı için güvenli kapaklı priz yapı içerisine yerleştirilmiştir. Opsiyonel olarak seyyar duş kabinlerinde elektrikli şofben tedariki yapılabilmektedir. Elektrikli şofbenin montajlanıp devreye alınması firma yetkili servislerince gerçekleştirilmektedir.

Seyyar Duş Fabrikalarda, Dinlenme Tesislerinde

Mobil sistemli seyyar duş günümüzde birçok alanda tercih edilip kullanılmaktadır. Duş kabininin tercih edildiği en yaygın kullanım yeri şantiyeler. İnşaat, yol yapım, enerji ve madencilik gibi çok sayıda proje mobil tuvalet yapılarını özellikle tercih etmektedir. Bunun en önemli sebebi seyyar duş modelinin kullanıma hazır sunumunun kazandırdığı avantajlar. Yetiştirme termini açısından zamanla yarışan şantiye proje sahipleri hazır tuvalet kabini yapılarını tercih ederek zamandan tasarruf sağlıyor. Bilinçli şantiye yatırımcısı tuvalet ve duş kabini inşa etmenin kaybettireceği zamanı hazır konsept ekonomik seyyar duş fiyatlarıyla kazanca dönüştürüyorlar. Yüzlerce işçi çok az yer kaplayan çoklu ünitede veya yan yana dizilmiş tekli ünitede iş sonrası duşlarını pratik şekilde alıyor. Şantiyede duş yapıları anında hazır oluyor işçiler günün yorgunluğunu geride bırakıyor.

Sosyal tesisler seyyar duş modelinin bir diğer yaygın kullanıldığı alanlar arasında yer alıyor. Tesiste daha önceden planlaması yapılmamış duş ihtiyacı mobil ünitelerle aynı gün hazır hale getirilebiliyor. Seyyar duş bina tesis içerisine veya bina dışında bahçede uygun alana yerleştirilerek kullanıma hazır hale getirilebiliyor. Hazır duş kabini arkada yer alan atık su borusu ile temiz su tesisatı merkezi sisteme bağlandığında doğrudan hizmete alınabiliyor. Seyyar duş kabininin tercih edildiği diğer kullanım alanlarında halı saha benzeri spor tesisleri yer alıyor. Son dönemde villa bahçeleri de seyyar duş kabin fiyatlarının sorgulandığı kullanım yerleri arasında. Özellikle villa bakımı ve peyzajıyla ilgilenen personelin konakladığı mekanda duş kabini bu ihtiyaca çok pratik çözüm getiriyor.

Seyyar Duş Fiyatlarına Göz Atın

Duş teknesinden su tesisat sistemi ve armatürlerine kadar kullanıma hazır seyyar duş fiyatları size de çok cazip gelecek. Üstelik size teslim edildiği gün hizmete alabilirsiniz. Mobil duş her yönüyle harika bir buluş. Düşünsenize projeyle, temelle, inşaat süreçleriyle uğraşmadan ustalarla muhatap olma durumunda kalmadan kullanıma hazır yapı ayağınıza kadar geliyor. Üstelik uzun ömürlü ve modern ünite içeriğiyle. Çok sayıda modelin sunulduğu seyyar duş fiyatlarını inceleyerek ihtiyacınıza uygun yapıyı hemen satın alabilirsiniz.