Tüm talep ve istekleriniz için satış ofislerimizden, çağrı merkezimizden bize ulaşabilirsiniz.

Plastik Kabin

Plastik Kabin Nedir?

Polyester hammadde kullanımıyla üretilen kabinler Plastik Kabin adıyla da isimlendirilmektedir. CTP teknolojisiyle üretilen Karmod plastik kabin modeli yenilikçi sistemiyle öne çıkar. Uzmanlıkla tasarlanan hazır konsept yapı sistemi ve uzun ömürlü kullanım üstünlüğü kabine olan ilgiyi artırmıştır. Polyester, plastik kabin, bekçi kulübesi tercihleri için yaygın kullanıma sahiptir.

Bunun en önemli nedeni yapının kullanıma hazır sisteme sahip oluşudur. Satın aldığınız yapı size hazır olarak teslim ediliyor. Bu nedenle kapınıza teslim edilir edilmez plastik kabini kullanmaya başlayabilirsiniz. Üstelik armatürlerine kadar montajlanmış elektrik sistemi hemen devreye alınabiliyor. Plastik kabin modeliyle 3m2’den 50m2’lere varan ölçülerde kullanıma hazır yapılar üretilmektedir. Küçük metrajlı kabinler daha çok güvenlik kabini olarak tercih edilirken büyük metrajlı yapılar ofis ve büfe amaçlı kullanılmaktadır.

Plastik Kabin Nerelerde Kullanılır?

Bekçi kulübesi tercihi yapı modelinin en çok tercih edildiği alanlar arasında yer alıyor. Bunun en büyük nedeni güvenlik noktalarında küçük ebatlı ama kullanıma hazır yapı ihtiyacının bulunması. Plastik kabin inşa sürecine ihtiyaç duyulmayacak şekilde Karmod güvencesiyle üretiliyor. Aynı gün size teslim edilir edilmez hizmete alabiliyorsunuz. Bu yönüyle güvenlik kabini yeni açılan güvenlik görev alanlarındaki yapı ihtiyacının hemen karşılanmasına büyük avantaj sağlıyor. Yeni güvenlik personelinin yerleştirilmesi gereken sahalara aynı anda onlarca yapı yerleştirerek görev noktaları hazırlanabiliyor. Yine fabrika, üretim tesisi ve alışveriş merkezi gibi alanlarda acil ihtiyaç duyulan güvenlik yapıları plastik kabinle kısa sürede karşılanabiliyor.

Plastik kabin modelinin bir başka yoğun tercih edildiği kullanım alanlarından biri de büfe kabini ihtiyacıdır. Özellikle iş yerlerini hemen açarak kazanmaya başlamak arzusundaki müteşebbislerin hedeflerini kolaylaştırıyor. Büfe kabin kullanımı çok farklı iş ve meslek grupları tarafından talep görüyor. Kullanımda halk ekmek satış kabinleri bir adım öne çıkıyor. Bu durumun en önemli nedenleri arasında belediye iştiraki olan ekmek üretici firmaların ekmek satışlarını bu yolla artırmak istemelerinden kaynaklanıyor. Plastik büfe kabinler hazır konsept sunum kolaylığı ve hijyenik ortamıyla halk ekmek üretimi gerçekleştiren belediyelerce özellikle tercih ediliyor. Karmod tarafından halk ekmek satışına özel tasarlanıp üretilen ekmek satış kabini sektör kullanımına en uygun kabin modeli. Ekmek satışında en çok tercih edilen Karmod kabin ölçüsü 270x270 cm ebatına sahip olan polyester kabin. Yapı önünde hareketli satış penceresi bulunuyor. Bu pencere kullanılarak ekmek satışı ergonomik şekilde gerçekleştiriyor. Kabinin ön cephe ve arka kısmında yer alan özel raflara ekmekler çeşitlerine göre dizilerek sergilenebiliyor. Müşterilerin seçimi adına güzel vitrin sunumuna sahip. Kabinin arka ve sağ dış paneli reklam kullanımı için planlanmış durumda. Pütürsüz parlak ve düzgün yüzeyi dijital reklam afiş uygulamaları için son derece müsait. Bu kısımda belediyeler genelde yeni çıkardıkları unlu mamul ürün çeşidinin reklamını değiştirerek gerçekleştiriyorlar.

Kafeterya veya market tercihi de yatırımcıların plastik kabini tercih ettiği kullanım alanları arasında yer alıyor. Onun üzerinde kafeteryaya uygun hazır kabin modeli bulunuyor. Burada seçimi belirleyen sunulacak hizmet çeşitliliğiyle beraber kabinin konulacak yerin özelliği. 17 ila 48 m2 aralığında standart büyüklüklerde plastik büfe kabin modelleri yer alıyor. Büfe kabin alışveriş merkezi önlerine, cadde ve meydanlara, toplu konut alanlarına veya sanayi bölgelerine yerleştirilerek hemen hizmete alınabiliyor. Hizmet sunumuna göre çay ocağıyla beraber döner tezgahı, kokoreç ve hamburger tezgahı, tost cihazı büfe kabin içerisine yerleştirilebilmektedir. İyi bir planlama ile kabinin sevk edildiği gün kafeterya veya restoran hizmete alınabilmektedir. Leziz tatlar müşterilerle buluşarak yatırımcılar emeklerinin karşılığını hemen almaya başlamaktadır.

Market amaçlı kullanım büfe kabinin bir diğer tercih alanını oluşturuyor. Bunun dışında satış ofisi olarak da tercih görüyor. Terzi, manav, muhtarlık ofisi, ayakkabı satış mağazası polyester kabin tercih edildiği alanlar arasında. Plastik kabin modeliyle kullanıma hazır tuvalet ve wc üniteleri de standart olarak üretilmektedir. Görüldüğü gibi plastik kabin modelinin çok sayıda kullanım alanı bulunuyor. Sıcak iklime sahip Suudi Arabistan ve Katar gibi ülkelerde polyester kabinin konut amaçlı kullanımı da bulunuyor.

Plastik Kabin fiyatları ne kadardır?

Öncelikle yapının hazır konsept sunumu büyük avantaj. Kapalı yapı ihtiyacınızda yapı modelini tercih ederek inşa aşaması süreçlerine zaman ve bütçe ayırmaktan kurtulursunuz. Ustalık gerektirmeyen kullanıma hazır sunumuyla plastik kabin fiyatları her zaman için çok cazip. Üretim modern tesislerde israf edilmeden tam malzeme kullanımıyla gerçekleştirildiğinden Karmod plastik kabin fiyatları ile çok uygun. Hazır yapı modelini tercih ederek inşa süreçleri ve farklı ustalara para ödemekten kurtulun. Kabininiz hemen gelsin anında kullanmaya başlayın tıkır tıkır kazanın.

Plastik Kabin - Örnek Projeler