Tüm talep ve istekleriniz için satış ofislerimizden, çağrı merkezimizden bize ulaşabilirsiniz.

Bahçe Kulübesi

Bahçe Kulübesi Konforu Bahçenize Taşıyın

Kullanımınıza hazır üretilen modern bahçe kulübesi ile ev konforunu bahçenize taşıyın. Tarım alanında çalışan çok sayıda aile yılın belirli dönemlerini bahçe ve tarlalarda geçiriyor. Elma, narenciye, nar, muz gibi meyve bahçeleriyle fasulye, pancar, patates gibi sebzelerin yetiştiği tarlalar yılın belirli dönemlerinde evimize dönüşüyor adeta. Sulama istiyor, çapalama istiyor, ilaç istiyor, budama bakım istiyor bahçeler. Evden kilometrelerce uzakta emeğini ortaya koyarak çalışan çiftçilere en iyi bahçe kulübesi yakışır. Karmod kalitesi ve uzmanlığında hazırlanan bahçe kulübesi konforu yakışır.

Kullanıma hazır konsept pratikliğiyle bahçe kulübesi kullanımına olan ilgi son dönemde o kadar arttı ki yeni kullanım alanları da eklendi. Şehir merkezlerine yakın belirli mesafelerde oluşturulan hobi etkinlik bahçeleri kabinin yeni kullanım yerleri arasında bulunuyor. Yine özellikle korona pandemi döneminde yoğun ilgi gören bağ arsalarını da yoğunlaşan kullanım alanlarında vurgulayabiliriz.

Şehre yakın lokasyonlarda arsa alan çok sayıda insan ev yaptırmak yerine mobil taşınabilir bahçe kulübelerini özellikle tercih ediyor. Çünkü mobil üniteler beton temeli, ruhsat gibi işlemlere çoğu kullanım yerinde gerek duyulmadan konaklama imkânı sunuyor. Villalarda da bahçe kulübesi tercih ediliyor. Genellikle villa bakımı ve bahçe peyzaj düzenlemelerini yürüten bakıcılar ve aileleri bu kulübelerde konaklayarak günlük yaşamlarını sürdürüyorlar.

Bahçe Kulübesi Avantajları

Öncelikle bahçe kulübesi fiyatları oldukça cazip. Kullanıma hazır üretimle modern tesislerde imal edilerek dilediğiniz yere sevk ettirebiliyorsunuz. Fiyat içerisine tüm ustalıklar dâhil. Ürünü satın aldığınızda duvarıyla, kapısıyla, penceresiyle uğraşmıyorsunuz. Üstelik elektrik ve su tesisatları da projeli olarak gerçekleştirilmiş durumda. Dilediğiniz yere geldiği gün bahçe kulübesi kullanımınıza hazır. Tek kişilik veya ailenizi içine sığdırabileceğiniz büyüklüklerde yapı modeli tercih edebilirsiniz. Doğal koruma ve sit alanı bölgelerinde mobil ünitelere genelde ruhsat gerekmemektedir. Bu konuda tam bilgiyi bahçenizin bağlı bulunduğu belediyelerden alabilirsiniz. Nerede olursa olsun bahçe kulübeleri sizi temel betonu sorunundan da kurtarır.

Türkiye’nin her yerinde bahçelere beton atmanız izne tabi. Kabin için düzgün bir zemin oluşturarak oraya kolayca yerleştirebilirsiniz. Altına metal karkas gibi profilden bir destek oluşturmanız kullanımınızı oldukça kolaylaştıracaktır. Karmod kalitesiyle üretilen bekçi kulübeleri yüksek izolasyonuyla bahçe gibi açık hava kullanımlarına uygun özelliğe sahip. Duvar ve çatı izolasyonuyla yazın serin yaşam ortamları hazırlar. Kışın soğuk günlerinde çok kolay ısıtılabilir. Elektrik ve su tesisatlarının kullanıma hazır sunumu da önemli bir avantaj oluşturur. Su tesisatı mutfak lavabosu, tuvalet ünitesine kadar tamamlanmış olup musluk ve rezervuar gibi diğer armatürler kullanıma hazır montajlanmıştır. Bahçe kulübesi arkasında yer alan temiz su giriş rekoruna şebeke bağlanılarak sistem kullanıma hazır hale gelir. Şebeke bulunmayan yerlerde su deposu kullanılarak sisteme enteğre edilebilir.

Tuvalet atık su gideri arkadan çıkış verilmiş olup kanalizasyonun bulunmadığı tarla gibi kullanım alanlarında hazırlanan fosseptik çukuruna bağlanabilir. Fosseptikle uğraşmak istemeyenler için de çözüm kolay. Bu durumda toprak altına gömülebilen atık su tankı tercih edilebilir.

Bahçe Kulübesi Modelleri

Karmod uzmanlığıyla farklı planlarda çok sayıda kullanıma hazır bahçe kulübesi modeli bulunmaktadır. CTP sistemli polyester kabin en büyük ölçü 390x1230 cm büyüklüğe sahip olup tam 48 m2 kullanım alanına sahiptir. Bahçe kulübesi aile kullanımları için son derece idealdir. Kullanıma hazır üretimle tek araçla Türkiye’nin her bölgesine sevk edilmektedir. 270x510 ve 390x630 ölçüler de bahçe kulübesinde tercih edilmektedir.

Panel kabin modeliyle üretilen 240x400 ölçüdeki yapı diğer bahçe kullanımına uygun kabin modelidir. Bahçelerde en çok tercih edilen model 3x7 ölçüsüne sahip bahçe kulübesidir. Yeni nesil konteyner sistemiyle üretilen bu yapılar duvardan çatıya tamamen sandviç panel sisteme sahip olup yüksek yalıtımıyla öne çıkar. Sunduğu yaşam konforuyla standart bir evi aratmaz. Bu yapı modeli genelde aile kullanımları için tercih görmektedir. 125 mm çatı sandviç paneliyle kavurucu sıcak havalarda bile serin iç ortam sunar.

Aile kullanımına özel konteyner bahçe kulübesi modelinde 1 1 odalı model yoğun tercih görmektedir. Yapı önüne veranda da eklenerek yapı metrajı artırılabilmektedir. Yapıya ortadan ana kapıdan girildiğinde sağ ve sola iki ayrı oda kapısı içten açılır. Tam karşıda ise tuvalet ve duş kabini yer alır. Mutfak evyesi odalardan birinin içerisine yerleştirilmektedir. Veranda ile bütünleşen konteyner bahçe kulübesi yazlık ve tarla kullanımları için son derece ideal kullanımdadır.

Bahçe Kulübesi Fiyatlarında Kaçırılmayacak Fırsat

30’a yakın farklı ölçü ve planda kullanıma hazır yapının sunulduğu Karmod uzmanlığında üretilen bahçe kulübesi fiyatları kaçırılmayacak fırsatlar içeriyor. Her biri arzuladığınız yere ulaştığında kullanıma hazır hale gelen bu yenilikçi yapıları tercih edin rahat edin. Her yıl binlerce kullanıcının yaptığı gibi. Betonla, uzun inşaat süreçleriyle, farklı ustalarla uğraşmadan yüksek maliyetlerden kurtulun. Cazip bahçe kulübesi fiyatları için Karmod’la iletişime geçerek fırsatları değerlendirebilirsiniz.