Haberler

Manchester United Stor Satış Mağazaları

Karmod Kabin, sektördeki liderliğiyle dev markaların tercihi olmayı sürdürüyor. Dünyanın önde gelen futbol kulüplerinden İngiliz devi Manchester United bilet satış ve markalı ürün stor satış mağazaları için Karmod’u seçti.

Detaylar
BM Barış Gücü Askeri Kamp Projesi

Dünyanın en büyük katılımlı uluslararası örgütlerinden Birleşmiş Milletler (BM) bünyesindeki BM Barış Gücü için askeri kamp kurduk.

Detaylar
Nijerya Polisi Güvenlik Kabinleri

Dünyanın çok sayıda ülkesinde güvenlik kabini olarak kullanılan Karmod yapıları şimdi de Nijerya Polisince tercih edildi. Proje kapsamında üretilen 12 ayrı bekçi kulübesi Nijerya’ya gönderildi.

Detaylar
Sudan Alışveriş Çarşısı

Karmod Kabinin en çok tercih edildiği kullanım yerlerinden biri de satış büfeleri. Sudan’ın başkenti Hartum’da 270x270 büfe kabinlerimizle alışveriş çarşısı kurduk...

Detaylar
Flixbus Otobüs işletmesi bilet satış kabini

Karmod kabin, yolcu taşımacılığında Avrupa’nın lider markası Flixbus firmasının tercihi oldu. Flixbus’a özel üretim yaptığımız kabin Avrupa genelinde otobüsle yolcu taşımacılığı yapan firmanın bilet satış noktasında kullanılacak.

Detaylar
Peru’ya zırhlı kabin ihracatı

Sektördeki liderliği ve 1986 yılından bugüne uzmanlığıyla yeniliklerin öncüsü Karmod kurşun geçirmez zırhlı güvenlik kabini ihracatı gerçekleştirdi. Karmod kurşun geçirmez zırhlı kulübe Güney Amerika ülkelerinden Peru’ya ihraç edildi.

Detaylar

444 32 21

Ana Menü

Sosyal Medya