Tüm talep ve istekleriniz için satış ofislerimizden, çağrı merkezimizden bize ulaşabilirsiniz.

Sudan’da Alışveriş Çarşısı - Mobil Dükkanlar

  • Kullanım Amacı : Perakende Satış Amaçlı Dükkanlar
  • Yapı Modeli : 270x270 Polyester Kabin
  • Yapı Adedi : 20
  • Toplam Metraj : 145 m²
  • Kullanılacak Bölge : Sudan
  • Tamamlanma Zamanı : 5 Gün
Şu anda 36 misafir bu projeyi inceliyor

Sudan’da Büfe Kabinlerimizle 5 Günde Sabit Pazar Kurduk


CTP polyester büfe kabinlerimizle Sudan’ın başkenti Hartum’da sabit pazar yeri kurduk. Her gün açık pazar alanı olarak halka hizmet verecek çarşının inşa süresi sadece 5 günde tamamlandı.

 

20 Adet 270x270 büfe kabinin çarşı alanında dizilimiyle oluşturulan sabit pazarda ağırlıklı olarak gıda ürünleri tüketiciyle buluşuyor.

 

Modern Tesislerde Demonte Üretim Yerinde Kolay Kabin Kurulumu


Hartum sabit pazar yeri projesinde kullanılan polyester büfe kabinler Karmod modern tesislerinde üretildi. Duvar ve çatı panelleriyle güvenli şasesinin üretimi tamamlandıktan sonra deniz konteynerine yüklenerek Sudan’a yola çıkarıldı. Port Sudan limanından alınarak karayoluyla Başkent Hartum’a getirildi.

 

Kurulum pazar alanında hazır edilen profesyonel ekibimizce gerçekleştirildi. 20 ayrı dükkânın kurulumu 5 gün gibi kısa bir zamanda tamamlandı. Kurulumda kullanılana vidalalar kadar her şey Türkiye’den gönderildi. Montaj alanında ekstra malzemelere ihtiyaç duyulmadı. Kapı ve pencerelerinden elektrik malzemelerine varana kadar her şey hazır gönderildi.

 

Montajı tamamlanan her 270x270 büfe kabin aynı anda satışa hazır hale getirildi. İlk gün itibariyle hazır olan dükkânlar sahiplerince bir taraftan satışa sunulacak ürünlerle donatılmaya başlandı.

 

Büfe Kabinlerle Aynı Gün Kazanmaya Başlayın


Nerede olursa olsun Karmod fabrikada üretilenler dışında hiçbir malzemeye ihtiyaç duyulmayan büfe kabinler yatırımcıya aynı gün kazanma mutluluğu yaşatıyor. 270x270 polyester kabin veya 390x750 geniş kabinler kullanım yerinde ortalama iki saat içerisinde montajlanarak satışa hazır hale getiriliyor.

 

Uzun ömürlü, güvenli ve pratik yapı özelliğiyle küçük esnaftan kurumsal mağaza konseptlerine yatırımcının işini kolaylaştırıyor. Modüler kolay yer değiştirebilir özelliğiyle her mekana pratik şekilde yerleştirilebiliyor. Şehir meydanları, cadde ve sokak birleşim alanları, park ve bahçeler, sabit pazar alanlarında acıması planlanan ticari dükkanlar için büfe kabin en pratik çözüm. Aynı gün yeni dükkanınızı dilediniz yerde açın hemen kazanmaya başlayın. Tıpkı Sudan sabit Pazar çarşısında olduğu gibi.

 

Büfe Kabin Hangi Sektörlerde Kullanılır?


Gıdadan tekstile, mağaza konseptlerinden bilet satış alanlarına büfe kabin ticari hayatın her yerinde. Gıda satışında mini marketler başta olmak üzere, ekmek satış büfeleri, kafeteryalar, manavlar bu yapıların yaygın kullanıldığı yerler arasında.

 

Kurumsal mağazacılık alanında da büfe kabini pratikliğiyle özellikle tercih ediliyor. Futbol kulüplerinin kurumsal markalı ürünleri polyester kabinlerle hazırlanan satış noktalarında taraftarlarla buluşturuluyor. Formalar, atkılar, çoraplar, bileklikler kulübün büfe kabin stor mağazasından satılıyor. Şehrin her köşesine büfe kabinle kurumsal ürün satış mağazaları kolaylıkla yaygınlaştırılıyor.

 

Aynı şekilde giyim sektörünün markaları kurumsal mağazacılık satış noktalarını Karmod büfe kabinleriyle kolaylıkla açıyor. Ürünlerini tüketicinin kolay ulaşabileceği noktalara taşıyor.

 

Kuaför salonları, terzi dükkanları, avukatlık ofisleri, muhtarlık binaları, akıllı bilet ve elektronik bilet satış noktaları Karmod büfe kabini ile istenilen yerde kolayca açılıyor.