Tüm talep ve istekleriniz için satış ofislerimizden, çağrı merkezimizden bize ulaşabilirsiniz.

Nijerya'da Polisler İçin Güvenlik Kulübesi

  • Kullanım Amacı : Polis Güvenlik Notkası
  • Yapı Adedi : 12
  • Proje Yılı : 2016
  • Kullanılacak Bölge : Nijerya
Şu anda 65 misafir bu projeyi inceliyor

Nijerya Polisi ve Askeriyesi Güvenlik Kabinleri


Batı Afrika’da gelişim hızıyla öne çıkan Nijerya polis ve askeri kontrol noktalarında Karmod güvenlik kabinlerini tercih etti.

 
Proje kapsamında üretilen 12 ayrı güvenlik kulübesi başkent Abuja ve çevresindeki güvenlik noktalarında kullanılıyor. 270x270 ve 150x215 ölçüdeki güvenlik yapılarının tercih edildiği kabinler uzun ömürlü kullanımıyla öne çıkıyor. 270x270 güvenlik kulübelerinden bazıları Başkent Abuja’da yer alan Nijerya Emniyet (Nigeria Police Force) Genel Müdürlüğü önündeki görev alanlarına konumlandırıldı.

 
Demonte sevkiyatla kolay ve hızlı kurulum avantajına sahip güvenlik kabinlerimiz Nijerya ordusu ve emniyetinin güvenlik yapı ihtiyacına iyi bir çözüm oldu. Konforuyla görev alan personel tarafından da beğenilen yapılar polis görev alanlarına güç kattı. 270x270 polyester kabin içinde iki, 150x215 polyester kabin içerişinde de bir kişilik polis veya asker görev alıyor.

 
Karmod güvenlik kabinleri özel büyüklükteki pencereleri ile içinde görev alan personele en iyi seyir konforu yaşatıyor. Seyir konforundaki güvenlik yapılarımızla korumanın sağlandığı ana binalar çok daha güvenli hale geliyor.

 
Proje kapsamındaki 12 ayrı güvenlik yapısı Karmod modern tesislerinde üretildi. Üretim sonrası demonte özellikte paketlenerek tek bir deniz taşıma konteynerine yüklendi. Deniz yoluyla Lagos limanına ulaşan güvenlik kulübeleri karayoluyla Başkent Abuja’ya sevk edildi.

 
Taşımanın tamamlandığı gün bölgede hazır edilen Karmod ekiplerince güvenlik yapılarının montajına başlandı. 12 ayrı güvenlik kabini uzman ekibimizce hiçbir ek malzemeye ihtiyaç duyulmadan 5 günde montajlandı. Montaj sonrası kullanıma hazır hale gelen yapılar Abuja polis merkezi başta olmak üzere şehrin farklı noktalarındaki önemli güvenlik alanlarına yerleştirildi.

Güvenlik Yapılarımızda Elektrik Tesisatına Kadar Her Şey Hazır


Kabin içi aydınlatma fabrika üretiminde çatı panelinden geçirilen kablo ile iç kısma bağlanan armatürden gerçekleştiriliyor. Kabin içi köşe kapamaları arkasına gizlenen kablolar vasıtasıyla piriz ve aydınlatma anahtarları da kapama üzerine konumlandırılıyor. Kabin arkasındaki özel buat ana akım elektrik hattına bağlandığında güvenlik yapısı elektrikle buluşuyor.

Yüksek Yalıtım En İyi İklimlendirme Karmod Güvenlik Kabinlerinde


Karmod’un modern CTP üretim hattında üretilen polyester kabin ürünleri yüksek yalıtımıyla öne çıkıyor. Duvar ve çatı panelleri üretim hattında ilerlerken poliüretan enjekte edilerek panel yalıtımı sağlanıyor. Yüksek dansitede tam yoğunlukta enjekte edilen poliüretan malzemeyle üretilen Karmod kabin panelleri iklimlendirmede tasarrufla kazandırıyor. Yalıtımlı panellerle üretilen güvenlik yapıları yazın sıcak günlerinde en az enerji harcamasıyla klima benzeri soğutucularla çok kolay iklimlendiriliyor. Soğuk ortamlarda elektrikli ısıtıcılar kullanılarak çok az enerji harcamasıyla yapı içi kolayca ısınıyor.


Karmod güvenlik kabinleri iyi yalıtım performansıyla içerisinde görev alan personele ev konforu yaşatıyor. Konforu personel verimliliğine yansıyor ve görev alanlarını en iyi şekilde korumalarına yardımcı oluyor.