Tüm talep ve istekleriniz için satış ofislerimizden, çağrı merkezimizden bize ulaşabilirsiniz.

Moldova Supraten'e Güvenlik Kabini

  • Kullanım Amacı : Güvenlik Kabini
  • Yapı Modeli : Polyester (CTP) Kabin
  • Yapı Adedi : 9 Adet (3 Adet 150x270 cm ve 6 Adet 215x270 cm)
  • Toplam Metraj : 47 m²
  • Proje Yılı : 2015
  • Kullanılacak Bölge : Moldova
Şu anda 44 misafir bu projeyi inceliyor

Yapı Kimyasalları Üretiminin Lider Markası Karmod Güvenlik Kabinlerini Tercih Etti


1986 yılından bugüne uzmanlığımızla lider markaların güvenlik yapılarında tercihi olmayı sürdürüyoruz. Yapı kimyasalları üretiminde Moldova lideri Supraten firması Karmod güvenlik kabinlerini tercih etti. Karmod Kabin modern tesislerinde iki günde üretimi tamamlanan güvenlik kabinleri karayolu nakliyesiyle Başkent Kişinev’e gönderildi.

Supraten Fabrika Güvenliği Polyester Kabinlerle Sağlanacak


Firmanın ihtiyacı olan güvenlik yapıları için CTP teknolojisiyle üretilen polyester kabinler tercih edildi. Proje kapsamında 6 adet 215x270 polyester kabin, 3 adet de 150x270 polyester kabin üretimi gerçekleştirildi. Toplam 9 adet kabinle Supraten fabrikalarının güvenliği sağlanacak.

Uzun Ömür, Seyir Ergonomisi, Yüksek Yalıtım Performansı

Güvenlik kulübelerinde en çok tercih edilen Karmod ürünlerinin öne çıkan çok sayıda avantajı bulunuyor. Bunlar arasında uzun ömürlü kullanım, iç tasarım ve seyir ergonomisi, iyi yalıtımla enerji tasarrufu sağlayan özellik öne çıkıyor. Duvar panelleri CTP sistemiyle teknolojik bant hattında üretilen polyester kabinler özel mukavemetiyle uzun ömürlü kullanım sınıfında yer alıyor. Üç yöndeki pencerelere kapı penceresi de eklenerek kabin her yönden en iyi seyir imkanı kazandırıyor. Yapıya özel pencere büyüklükleriyle personel güvenlik kabini içerisinde otururken veya ayakta görev alanını en iyi şekilde kontrol edebiliyor. İç mekanı daraltmayan özel paneller ve köşe çözümleriyle Karmod güvenlik kabini en iyi ergonomiye sahip.

Güvenlik kabininin öne çıkan bir diğer önemli avantajı da panellerin yüksek yalıtımlı üretime sahip olması. Çift yönde özel cam elyaf takviyeli levhalar arasına bant hattında teknolojik makinelerden poliüretan püskürtülüyor. Tam yoğunlukta levhalar arasını kaplayan poliüretan dolgu kabin yalıtımına özellik kazandırıyor. Kasım – Mart döneminde soğuk kışın yaşandığı Kişinev’de Supraten güvenlik personeli için yalıtımı yüksek güvenlik kabini konforu hazırlanıyor. Özellikle Ocak ayı boyunca sıfırın altına düşen sıcaklıklarda Karmod kabin içinde görev yapmak kolaylaşıyor. Klima benzeri elektrikli ısıtıcılar en düşük enerji sarfiyatıyla çalışarak güvenlik kabini içerisini sıcacık hale getiriyor. Güvenlik personeli soğuk kış gecelerinde konforla görev yaparken fabrika sahipleri enerji giderlerini azaltarak kazanıyor.

Supraten Firması Hakkında


Supraten, Moldova’nın başkenti Kişinev merkezli boya vernik başta olmak üzere çeşitli yapı malzemelerinin üretiminde uzmanlaşmış ülke lideri markadır. 1997 yılında kurulan Supraten günümüzde Moldova genelinde 1000’in üzerinde çalışan sayısına ulaşmıştır. Üretimleri arasında slikon ve akrilik esaslı iç ve dış cephe boyaları, vernikler, alçı ve çimento esaslı karışımlarla fayans dolgu malzemeleri ve yapıştırıcılar yer almaktadır. Supraten’in çimento ve alçı kullanarak ürettiği yüzden fazla karışım malzemesi bulunmaktadır. Firma yapı kimyasalları sektöründeki hakimiyetiyle farklı sektörlere de yatırım yapmayı sürdürmektedir. Supraten banyo mobilyaları üretim alanında da ürün çeşitliliğini artırmıştır.