Tüm talep ve istekleriniz için satış ofislerimizden, çağrı merkezimizden bize ulaşabilirsiniz.

Kurşun Geçirmez Zırhlı Kabin Peru’da

  • Kullanım Amacı : Kurşun Geçirmez Kabin
  • Yapı Modeli : Metro City Kabin
  • Yapı Adedi : 1
  • Toplam Metraj : 6 m²
  • Proje Yılı : 2017
Şu anda 75 misafir bu projeyi inceliyor

Kurşun Geçirmez Zırhlı Kabin Peru’da


Karmod Kabin kurşun geçirmez zırhlı kabin ihracatımızı hız kesmeden devam ediyor. Kurşun geçirmez zırhlı kabin ürünümüz Güney Amerika ülkesi Peru’da tercih edildi.

3x2 metre ölçüsünde özel üretilen zırhlı kabin ülkenin başkenti Lima’da emniyet binası önünde kullanılacak. BR7 sınıfı standartlarına göre projelendirilip üretilen zırhlı kabin zırh delici mermi ve patlayıcılara karşı koruma sağlıyor.

Zırhlı Güvenlik Kabin Nedir?


Polis ve jandarma noktaları başta olmak üzere yüksek riskli görev bölgelerine özel geliştirilmiş kabinlere zırhlı güvenlik kabini denir. Görev alanında emniyet personeline tam koruma kalkanı oluştururken binaların emniyetine maksimum katkı sağlar.

Zırhlı Kabin Nerelerde Kullanılır?


BR7 sınıfı zırhlı güvenlik kabini polis, jandarma karakollarıyla birlikte elçilik ve konsolosluklar gibi önemli binaların güvenliğinde tercih edilir. Bakanlıklar benzeri kamu binalarında da görev alan personel için de bu yapılar kullanılır. Özel sektörde savunma sanayine üretim gerçekleştiren firmalarla holding merkez binalarının güvenliğinde kurşun geçirmez zırhlı kabin tercih edilmektedir.


Terör bölgesinde görev alan asker ve polis nöbet kulübelerinde zırhlı kabin kullanılmaktadır. Yine ülkeler arası gümrük geçiş kapılarında görev alan güvenlik personeli kurşun geçirmez kabinler içerisinde görev yapmaktadır.

Neden Karmod Kurşun Geçirmez Zırhlı Kabin?


Karmod kurşun geçirmez zırhlı güvenlik kulübeleri 1986 yılından bugüne uzmanlığın ve kabin sektörünün liderliğiyle üretilir. Tasarımında güvenlik personeline tam koruma sağlaması amaçlanmış olup aynı zamanda kullanım ergonomisi de ön planda tutulmuştur. Güvenlik duvarında BR7 sınıfı zırhlı mermilere ve aynı seviyedeki patlayıcılara uygun standartlar gözetilmiştir.


Kabinin duvar ve çatı sistemi tamamen kurşun geçirmez özel güvenlik saclarıyla kaplanmıştır. Üç yöndeki pencerelerde testlerle dayanımı sağlanmış sertifikalı özel üretim camlar kullanılmaktadır. BR7 sınıfı zırhlı kabinin kapısında da korunmuş olup kapı üzerindeki özel gözetleme camında yine sertifikalı özel üretim cam kullanılmaktadır.


Her yöndeki pencereler üzerine yerleştirilen atış mazgalları yine kurşun geçirmez seviyesine sahiptir. Bu mazgallar olası terör saldırılarında özel kapamalı kolları çevrilerek açılır ve saldırganlara anında cevap verilebilir. Özel güvenli mazgallar kullanılarak zırhlı kulübe içerisinden çıkmadan saldırılara mukavemet gösterilmesi hedeflenmiştir. Zırhlı kulübe personele olası saldırıda tam koruma kalkanı oluştururken aynı zamanda atış mazgallarından cevap vererek saldırıyı püskürtme avantajı kazandırmaktadır.


Atış mazgallarında kullanılan özel yaylı sistem atış sonrası sistemin kendini otomatik olarak güvenli biçimde kapatmasına yardımcı olur. Karmod zırhlı güvenlik kabini pencereleri yapı büyüklüğüne özel tasarlanmıştır. Kurşun geçirmez camların kullanımıyla hazırlanan pencere açıklıklarında maksimum görüş açısında en iyi seyir imkanı sunulmaktadır.

Karmod BR7 sınıfı zırhlı güvenlik kulübeleri 3x2 ölçüsünün yanı sıra 150x150 zırhlı kabin daha küçük veya büyük ebatlarda projelendirilip üretilmektedir.