Tüm talep ve istekleriniz için satış ofislerimizden, çağrı merkezimizden bize ulaşabilirsiniz.

İDO Bilet Satış ve Güvenlik Kabinleri

  • Kullanım Amacı : Bilet Satış ve Güvenlik Kabinleri
  • Yapı Modeli : Metropol Kabin
  • Yapı Adedi : 37
  • Toplam Metraj : 1.282 m²
  • Proje Yılı : 2013
  • Kullanılacak Bölge : İstanbul
  • Tamamlanma Zamanı : 42 Gün
Şu anda 99 misafir bu projeyi inceliyor

İstanbul Deniz Yolcu Taşımacılığı Lideri İDO Güvenlik ve Bilet Satış Kabinleri


İstanbul’la birlikte çevre illere deniz otobüsü ve arabalı vapurlarla yolcu taşımacılığı yapan İDO (İstanbul Deniz Otobüsleri A.Ş.)’nin güvenlik kabin tercihi olduk. Deniz yolcu taşımacılığında İstanbul’da lider konumunu sürdüren İDO güvenlikle beraber bilet satış kabinlerinde Karmod ürünlerini kullanıyor.


Karmod Metro City Kabin modelinin tercih edildiği 37 adet kabin üretimi 43 günde tamamlandı. Kullanıma hazır üretilen bilet satış ve güvenlik kabinleri işletmenin İstanbul iskelelerinin yanı sıra Balıkesir, Bursa, Kocaeli, Tekirdağ ve Yalova çevresindeki liman hareket işletme noktalarına yerleştirildi.


İDO İçin Bilet Satış ve Güvenlik Kabinleri


Proje kapsamında kullanım amacına göre üç farklı ölçüde kabin üretimi gerçekleştirildi. İskelelerdeki genel güvenlik noktaları için 150x150 ve 200x200 cm ölçülerinde güvenlik kabinlerinin üretimi yapıldı. Bilet satışı yapılacak kabinlerde 200x300 cm ölçüdeki büfe kabini modeli kullanıldı. Bilet satış kabinleri Çınarcık ve Esenköy gibi yaz turizm bölgelerinin merkezlerine konumlandırıldı. Büfe kabinden İDO biletlerine müşterilerin kolay ulaşımı amaçlandı.


İDO Bilet Satış Kabin Noktaları


İDO deniz otobüsü ve feribot iskeleleri Armutlu, Avcılar, Avşa Adası, Bandırma, Beşiktaş, Bostancı, Bursa, Büyükçekmece, Çınarcık, Ekinlik, Esenköy, Eskihisar, Kabataş, Kadıköy, Kumla, Marmara Adası, Pendik, Tekirdağ, Topçular, Yalova, Yenikapı’da bulunuyor. Karmod’un İDO için ürettiği güvenlik kabini ve bilet satış kabinleri bu iskelelere yerleştirildi.


Şehir Mimarisiyle Tam Uyumlu Güvenlik Kabinleri


Modern şehir mimarisine tam uyum konseptiyle tasarlanan Karmod Metro City kabinler konulduğu her yerde şıklığı ve estetiğiyle öne çıkıyor. Albenili görünümü şehrin meydanlarına ve lüks konsept ticari alanlarıyla bütünleşerek değer katıyor. Konfor kazandıran ergonomisiyle güvenlik personeline şık çalışma ortamı hazırlıyor.


Bilet Satışını Kolaylaştıran Modüler Sistem


Karmod Metro City Kabin şehir meydanlarında, iskelelerde, AVM önlerinde bilet satışını kolaylaştırıyor. Kullanıma hazır konseptiyle konulduğu gün markaları, ürün ve hizmetleri doğrudan tüketiciyle buluşturuyor. Ürün ve hizmetlere kolay ulaşımla müşteri memnuniyetini yükseltirken işletmelere aynı gün kazandırmaya başlıyor. İDO bilet satış büfe kabinlerinde olduğu gibi.


Elektrik tesisatı aydınlatma armatürlerine varana kadar hazır üretimli Metro City bilet satış kabinleri istenilen yerde aynı gün hizmete alınıyor. 200x200, 300x300, 300x500 ve diğer alternatif ölçüleriyle farklı sektörlerin ürün ve hizmetlerini tüketiciyle buluşturmanın en hızlı ve kazançlı yolu. Metro City büfe kabinler bilet satış, kurumsal markalı ürünlerin sunumu, akbil akıllı kart satış noktası gibi ihtiyaçlarda en pratiği. Aynı zamanda büfe kabinler mini market, kafeterya, çok amaçlı gıda satış büfesi olarak kullanılabiliyor. Hijyen kolaylığı gıda sunumunda insan sağlığı açısından büfe kabinlerin önemli avantajı. Meydanlara, cadde kenarlarına kolayca yerleştirilebiliyor. İstendiğinde vinçle kaldırılarak mobil yapı avantajıyla farklı kullanım alanlarına taşınabiliyor.