Tüm talep ve istekleriniz için satış ofislerimizden, çağrı merkezimizden bize ulaşabilirsiniz.

Gebze Belediyesi Halk Ekmek Satış Kabinleri

  • Kullanım Amacı : Halk Ekmek Satış Büfesi
  • Yapı Modeli : Metropol ve Polyester Kabin
  • Yapı Adedi : 32
  • Toplam Metraj : 228 m²
  • Proje Yılı : 2014
  • Kullanılacak Bölge : Gebze / Kocaeli / Türkiye
  • Tamamlanma Zamanı : 17 Gün
Şu anda 65 misafir bu projeyi inceliyor

Gebze Halk Ekmek, Karmod Büfe Kabinlerinden Halkla Buluşuyor


Halk ekmek satış büfelerinin en çok tercih edilen markası Karmod Kabin yeni satış noktalarında tercih edilmeyi sürdürüyor. Türkiye’nin birçok ilinde ekmeği tüketiciyle buluşturan Karmod büfe kabinler Gebze halkının da ekonomik ekmeğe ulaşımını kolaylaştırıyor.

Gebze Halk Ekmek satış noktaları 32 ayrı büfe kabininin ilçe genelindeki farklı yerlere konumlandırılmasıyla hazırlandı. Satış nokta sayısı yüksek tutularak nüfusun 400 bini bunduğu ilçede ekmeğe ulaşımı daha da kolay hale getirdi. Sipariş sonrası Karmod Kabin modern tesislerinde sadece 17 gün içerisinde üretimi tamamlanan büfe kabinleri Gebze merkez ve mahalle meydanlarına yerleştirildi.


İki adet ekmek satış kabininde Karmod Metro City modeli özellikle tercih edildi. Bu iki kabin Gebze ile özdeşleşen ilçenin merkezinde yer alan Çoban Mustafa Paşa Camii’nin yakınındaki meydana yerleştirildi. Tasarımında klasikle modern mimarinin yorumunu yansıtan Karmod Metro City kabin Gebze meydanındaki ekmek satış büfesinde Mimar Sinan’ın eseri tarihi cami ile bütünleşti.


300x300 Ölçüdeki büfe kabin üzerinden her gün binlerce Gebze halkı sağlıklı ve ekonomik ekmekle buluşurken şehrin tarihi dokusunun korunmasına da katkıda bulunuldu. Metro City şıklık ve estetiğiyle şehir meydanında yerini aldı. Her gün binlerce taze ekmek Gebzeliyle burada buluşuyor.


270x270 Halk Ekmek Kabin Klasiği


Gebze Halk Ekmek satış büfeleri projesinde tercih edilen 30 adet 270x270 polyester kabin ekmek satış noktalarının klasiği. Bu ölçüdeki halk ekmek satış kabinleri Türkiye genelinde en çok tercih edilen büfe çözümleri arasında yer alıyor. Ekmek satışına özel geliştirilmiş iç donanımı, hareketli satış büfe pencere camıyla en iyi ergonomide. İstanbul Halk Ekmek satış noktalarının tamamına yakınında da 270x270 ekmek kabinleri tercih edildi.


Pratik mobil özelliğiyle şehir meydanlarına, caddelere, sokak köşelerine kolayca yerleştirilebiliyor. Halkın sağlıklı ve ucuz ekmekle buluşması Karmod halk ekmek kabinleriyle kolaylaşıyor. Gebze halk ekmek projesi kapsamında hazırlanan toplam 32 adet kabinin üretimi sadece 17 günde tamamlandı. Karmod Kabin modern fabrika tesislerinde elektrik tesisatı ve aydınlatma armatürlerine varana kadar kullanıma hazır üretildi. Ekmek sunumunu kolaylaştıran raf sistemi, satışı pratikleştiren ergonomik hareketli penceresiyle ekmeğin halkla buluşmasının en kolay yolu.

Ekmek Satışında Hijyen ve Ergonomi Bir Arada

Karmod halk ekmek satış kabinleri ekmek sunumuna özel projelendirilerek üretiliyor. Ekmek sunum pratikliği kadar hijyen de bu kabinde ön planda. Gerek CTP sistemli polyester kabin gerekse Metro City modelinde üretilen ekmek satış kabinlerinin tamamı çevre dostu malzeme kullanımıyla üretiliyor. İnsan sağlığını olumsuz etkileyebilecek risklerden ekmek kabinleri tamamen arındırılmış durumda. Parlak ve pütürsüz düzgün yüzeylerinde temizlik son derece pratik. Karmod büfe kabinlerde ekmek satışı yapan personel kullanım ergonomisinin keyfini yaşarken ekmek alanlar sağlıklı gıdaya ulaşmanın mutluluğunu yakalıyor.